Új hozzászólás Aktív témák
-
s1ru2
aktív tag
válasz
balázs13 #571 üzenetére
Hali! Bocs a családban csak UD4P van, de a teszteket amiket láttam mindenben tökéletesen megy a Corsair 2x2 1600as CL9es DHX kit. Nkemei selsőre ment minden vele. Betettem, feltettem 1600-ra és első pöccre ment. Ajánlani tudom. Ha meg nem is ezt veszed mindenképp 2x2 GB ot érdemes venni. 2x1 GB hamar kevés lesz. De akár ha kinézel valamit a kompatibilitási listából ,és utána tárgyalsz ősemberrel. sztem megoldható a dolog. Korrekt eladó, apróban megtalálod.
-
szki
őstag
válasz
balázs13 #569 üzenetére
UD5P-höz Kingston v. Kingmax memot ajánlunk! Lásd a honlapot a Memory Support List-et.
Ma célszerű 2x2 GB-os DDR3 KIT-et venni.
Mod: ha mégis 2x1 GB kell, akkor vegyél inkább használtan itt az apróban. Sok eladó van olcsóbban: [link]
Mod2: bár nem értem miért kellene olcsó, és "kevés" ram ilyen drága lapba?!Ha 5 percen belül újra írnál a legutóbbi hozzászólásod után, akkor hazsnáld a szerkesztés gombot inkább, mint hogy új hozzászólás legyen!
"ly" és "j" nagyon zavaró... -
Satis
tag
válasz
balázs13 #564 üzenetére
Szia!
Jelenlegi tapasztalataim szerint nem ajánlatos Giga lapra OCZ RAM-ot venni egyelőre.
Egyszerűen nem stabilak 1333Mhz+on. Mint kiderült, hivatalosan nem támogatott memória az OCZ a Giga esetében. Alapvetően nagyon jó memóriák az OCZ-k, állítják ezt azok akiknek más lapjuk van és működik.
Nézz inkább Kingstont szerintem.
szerk.: Én is egy ilyen áldozat vagyok sajnos.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tablet felvásárlás! Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S10 Ultra, Samsung Galaxy Tab S10 FE
- LG 42C4 - 42" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- Samsung Galaxy A40 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 27GP95RP - 27" Nano IPS - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 600
- Samsung Galaxy A04 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged