-
Fototrend
Google Chrome
Új hozzászólás Aktív témák
-
BDave
őstag
válasz
spammer
#15287
üzenetére
Mégse jeleníti meg úgy, ahogy kéne
Lehet, hogy felhasználónként adják ki az újításokat, tehát nem egyszerre mindenkinek? Csak egy felhasználó van a gépen és amikor letöröltem direkt megnéztem, hogy mi maradt a ...\AppData\Local\Google\Chrome alatt és nem volt semmi. Program FIles-ban se.Másodszorra feltettem és most meg eltűnt a Programok ikon a könyvjelzőből.

-
BDave
őstag
Barátnőmnél a Chrome-ban pár új gomb és a Google-kereső jelent meg egy új lap megnyitásakor a lapon (gondolom frissült nála, de ebben nem vagyok biztos. Egyik percről a másikra történt, nem volt direkt frissítés a Névjegyek menüponton keresztül). Másnak is? Én (29.0.1547.76) nem tudom sehogy se előhozni és a neten se találtam róla semmi infót.
-
BDave
őstag
Hogyan lehet kitörölni az autofill-es szövegeket? A Del gomb nem segít, nem törli ki a mezőből a szöveget. Ez a probléma csak a 28-as verziótól kezdve van, előtte simán ki lehetett törölni. Ma frissült 29-re, reméltem, hogy kijavítják, de nem. Próbáltam ráguglizni, de nem találtam megoldást (vagy rosszul kerestem). Esetleg ti tudtok?
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- MasterDeeJay: Mi ez a pici videókártya? AMD E9173 teszt
- Facebook és Messenger
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Akciófigyelő: Jelentős kedvezményekkel veheted meg a Xiaomi 17-eket
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Bundle topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Lehet, hogy felhasználónként adják ki az újításokat, tehát nem egyszerre mindenkinek? Csak egy felhasználó van a gépen és amikor letöröltem direkt megnéztem, hogy mi maradt a ...\AppData\Local\Google\Chrome alatt és nem volt semmi. Program FIles-ban se.

Hogy jöttél rá?
