-
Fototrend

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!
Új hozzászólás Aktív témák
-
mulli86
tag
Hát annyi volt Geri és Logitech, hogy egyet eladtam 40e, aztán a következőre már engedte a 100e eladást is. Hogy mi volt a gyökérok, nem tudom, pénzszűkében is voltam, de annyira nem figyeltem, hogy éppen akkor mennyi volt, mert estére megint 1,5M volt nálam. Szóval lehet az volt a gond, lehet csak az hogy első eladást nem úgy kéne
-
mulli86
tag
Hali! Most adnék el először autót, amiket begyűjtöttem, de csak olyan opció van, hogy 40e ért tudom eladni. A special deelert 100e nem lehet választani. Miért?
-
mulli86
tag
válasz
bluuzia
#83088
üzenetére
Értem. Köszi hogy normális hangvételben leírtad.
Tegnap én is egyébként csak bugos sessionokbe tudtam csatlakozni, többiekre nem (5-6 próbálkozás más más emberekre). Akkor most már én is utálom blase-t! (Bocsi, irónia
)
Egyébként elengedtem és játszottam más játékkal. Blase elött is volt szar session meg a játék pláne frissítésekkor. Nekem ez nyomósabb bizonyíték mint látalanba ráfogni valakire, hogy ő volt az. Elhiszem, hogy nektek ez már nyomós érv és bizonyíték, de sztem ez legyen mindenkinek saját maga dolga, hogy mit tart és mit nem tart bizonyíték értékűnek. -
mulli86
tag
válasz
simon105
#83086
üzenetére
Azzal nincs is semmi baj, ha valaki nem akar valakivel egy sessionben lenni és addig is rendben van, hogy Te veszed a fáradságot és mész inkább, kerülve konfrontációt. Sztem ez egy nagyon nemes gesztus tőled, az valóban nem módi, hogy erre utánatok jön és vegzál.
Viszont azt is tiszteletben kéne tartani, ha valaki bejön egy sessionben nem azt várja el, hogy aki neki szúrja a szemét az önként és dalolva azonnal húzza el a belét ahova akarja.
Én pont a fordított esetre írtam példát, hogy egy társaság van fent egy sessionbe, bejön valaki, aki kígyót békát, meg farkast meg mindent kiállt, aztán elkezdi vegzálni a másikat jogtalanul, feltételezéseket téve, mert neki sztereotípiái vannak.
Az meg hogy valaki maga dönti el, hogy ártani akar-e valakinek, az meg egyáltalán nem modderkedés kérdése. Tegnap pld voltam olyan sessionben, ahol egy nem modder pöcs 300-as szinttel meg zopressorral neki állt a BB-t hordó embereket leölni, szivatni de a csomaghoz nem nyúlt, aztán a sessionben egy modder neki állt öt szopatni, amin elkezdett sírni a chatre, hogy hagyja abba és milyen seggfej. Na most mond, hogy nem volt igaza a moddernek? (arra gondolok, hogy rendes volt, hogy egy aljas mocsok szemetet, aki a geciskedésért jár fel, lefoglalta, amíg a többiek behordták a BB-t.) Idéznélek: "az illető maga döntheti el, hogy éppen ártani kíván-e valakinek vagy sem. Milyen jogon is teszi?" -
mulli86
tag
Cactus, ok. Ahogy érzitek.
Szabi: Komolyan, inkább nem írok neked semmit. Már én is modder vagyok szted....
Blu: Én senkit nem neveztem nevén szándékosan, mivel legalább 10 fő benne van mindkét oldalról a sztoriban. Aki akarta magára vette. Nekem az minősül rossznak, aki feleslegesen ártó szándékkal kommunikál, cselekszik mások ellen vélt vagy valós indok nélkül. Ez a feltételezgetés is, hogy mindenki modder már lassan, nevetséges egyébként.
BTW honnan tudod hogy ő zárt ki ha még csatlakozni se tudtál??És ha már Crew session. Mert ugye itt ez az egyetlen kapaszkodó a szabályok és érvek mellett. Mi minősül annak? Én sztem hónapk óta nem voltam Crew sessionben. Legalábbis tisztában, mert mindig van velünk más crewból ember és ez egyébként értékelendő hogy jó kis társaság csapódik össze rendszeresen más crewkból is. Na én ezt egyáltalán nem nevezném PHHU sessionnek, főleg, mert esetek nagy többségében nem is mi csináljuk, csak egymásra csatlakozva bekerülünk és végül többséget alkotunk. Azért mert valaki utólag bejön, azt látja hogy többségben PHHU van, az egyáltalán nem jelenti azt hogy az PHHU session. Pedig mivel itt a feltételezés nagy úr (sőt talán már csak ez létezik egyeseknek), úgy gondolom a többség, aki kötekedni akar simán megtalálja ebben a fokódzkodót hogy ki mit és hogyan csinál "PH sessionben".
Személyes véleményem modderekről, ahogy azt Cactus is megfoglamoazta: Mindenki úgy játszik, ahogy akar és engem nem is érdekel hogy valaki magának manipulálja a játékot, amíg engem ezzel nem hátráltat. Sajnos a modderek többsége seggfej, de eddig nem találkoztam olyan magyar modderrel, aki nekem keresztbe tett volna. Sőt segítet eladni, teljesen normális módon menü nélkül. Sima tipik barom magyarral viszont nem kevéssel még crewn belül is! Akkor miért is utálnám a moddereket feltétel nélkül? Sztereotípiából? Kösz nem. Megmaradok az azért nem bírok valakit elvnél, mert úgy viselkedik és gondolkozik ahogy (ergo tesz érte). -
mulli86
tag
Na hát itt elvolasva a dolgokat én is hozzátenném a magam meglátását mint "kívülálló". Azért titulálom magam annak, mert nekem eddig egy-két SFOX-os srácon kívül senkivel nem akadt össze a bajszom.
Ahogy itt olvasom párotoknak igen nagy modder gyűlölete van, amit meg tudok érteni, csak ez éppenséggel pont titeket minősít. Hogy miért? Mert egyéneket azonosítotok a tömeggel. Remélem ezt nem kell ennél jobban kifejtenem, hogy emberileg miért is gáz rátok nézve ez.
Azt is olvastam, hogy itt jó páran közületek leírják hogy vele konkrétan semmi baj nem volt, de a gyűlöletetek miatt és a feltételezések miatt, bizonyos dolgokat követtetek el ezek ellen a feltételezetten vagy bizonyítottan modderkedő emberek ellen.
De ahogy Ti is írtátok, nem tett ellenetek semmit, amíg Ti belé nem álltatok ilyen vagy olyan módon. (Hatás ellenhatás). Aztán felháborodottan fejtitek itt ki véleményeteket milyen szar az az ember és mindenki töröljön mindenkit is a barát listájából ha tag akar maradni, holott rajtatok kívül az ég világon semmi baja nincs senkinek, akik nem álltak bele feleslegesen ezekbe az emberekbe.
Én nem érzem egyáltalán korrektnek ezt történetet, de legalább annyi van bennetek, hogy leírjátok, hogy Ti kezdtetek, azért mert "és itt van egy teljesen lényegtelen dolog" véleményem szerint. Akinek inge magára veszi, akinek nem nem. Aki meg csönben levonja a konzekvenciát és utána a megfelelő módon cselekszik a jövőben, az fejlödik emberileg a legtöbbet én úgy gondolom. -
mulli86
tag
Hali,
öcsém mondta, hogy 11.-én lesz valami dlc. Ez most igaz vagy nem? Vagy csak a játékosok csinálnak egy kamu reklámot neki? Amit eddig láttam videót, mind poénra veszi az egész sztorit
-
mulli86
tag
Én most éppen németből játszok, kellett egy VPN hogy megkerüljem a routert, mert egyébként a portok amiket a routeren keresztül használtam volna, blokkolva voltak. Fel se tudtam csatlakozni. A lényeg a lényeg, most tök gyorsan tölt, otthon nekem is sok bajom volt a csatlakozási időkkel. Szval érdemes a megfelelő portokat otthon is felszabadítanod vagy VPN-t használnod.
-
mulli86
tag
válasz
Kiskokó
#82337
üzenetére
Most tehetek én arról, hogy ők aktivak discordon és nyomnak nem RP szerveren RP jellegű megmozdulásokat, talikat?

Csak emiatt jött fel kétszer a nevük.
Egyébként én is csak pár arcot ismerek, de azokkal sosincs gond, normálisak. Nálunk is vannak olyan kő hülyék, hogy inkább sessiont váltok, ha meglátom őket, szal nem ebből indulnék ki. Én pld az SFOX-osok egy részével nem tudok egyezni. És? Nem ebből kell levonni a kozekvenciát
-
mulli86
tag
Discordos témához meg annyit, hogy lusták az emberek, nem hajlandók se felmenni se kommunikálni ott. Én pld azért nem írok oda nagyon, mert alig van ott élet. KSHU discord azért kommunikatívabb
-
mulli86
tag
Gondolom ha folyamatosan lemondogatod, akkor előbb utóbb beadja.
Egyébként csak nekem bugos a csaino heist? Múltkor az én big conom alig ment le 2 óra alatt és vagy 3-4 újra indítással, most legutoljára meg Furyval szívunk állandóan. Az ö aggrszivjét nem tudjuk sehogy se megcsinálni...
Másnak van ilyen tapasztalata? -
mulli86
tag
válasz
hegyipapa
#82210
üzenetére
1.Szóval a hangár töltés vagy az eladás lesz dupla? Gondolom az eladásuk. De cáfoljatok meg.
2. FH-1 hunter trade pricehoz a 42 air freight cargo adagonként ennyi vagy darabra? Azt hiszem ott is lehet többet vinni de nem rémlik, mert rég nyomtam
3.Garage 50% melyik garázsokat takarják? Pld a CEO autós garázsokat vagy az warehousnak minősülnek?
4. A Rouge meg a leggyorsabb repülő/jármű a játékban, nem?
-
mulli86
tag
válasz
szimszonos
#82183
üzenetére
3. páncél 3 rakétát bír játékossal szemben is. Mondjuk ez a Hind-nál nem vigasz, mikor rád lő 4-et egyszerre. A 140e-es készletet pedig olyan 160-180-e feltornázza ha olyan sessionben adod el. Szóval nem mondanám hogy nem éri meg fejlesztgetni. Így meg ha van rakétád, páncélod, akkor simán megvéded magad. Mondjuk én tegnap úgy szoptam be, hogy azt a lófasz appos verziót kaptam amit egy egy pont között kell csinálni a koordinátákhoz, így mikor éppen hekeltem, valaki megrakétázott, nyílván én semmit nem láttam belőle. Aztán mikor kijöttem az appból egyből szétrepültem a francba
-
mulli86
tag
válasz
Jojosi
#82178
üzenetére
Semmi gond, sejtettem, hogy nem szándékosan nem válaszolsz, csak nem veszed észre, de az embereknek manapság nincs ehhez türelme..
Egyébként a kicsi és a nagy fel van fegyverezve és rajta van az armour upgrade is. De figyelj rá, hogy ne a legnagyobb védelem legyen rajta, mert nagyon belassítja a gépet. Így is nehezen kanyarodnak. Meg a kamionra csak első rakétát vegyél, a tetején lévő vackokkal úgy is csak felakadsz egy csomó helyen. feleslegesek rá.
A középső méretűt meg hanyagold minden téren -
mulli86
tag
válasz
Jojosi
#82172
üzenetére
Én a kicsivel és a kamionnal szeretek menni. A közepes teherautó nagyon lassú. Tehát csak akkor adok el, mikor 180+ doboz van a raktárban
Sajnos Józsi a mai emberek túl vannak pörögve. Én is. Kevés időm van játszani és akkor szeretnék haladni, így valamilyen szinten meg tudom érteni, hogy emiatt hanyagolnak.
Meg a másik, hogy írok a chatbe és nem reagálsz. Na olyankor nem tudom eldönteni, hogy vajon nem is veszed észre vagy csak valami miatt nem reagálsz. -
mulli86
tag
Probléma megoldva. Egy VPN áthidalást kellett csinálni egy szoftverrel és így most azt hiszi a játék, hogy Japánból csatlakozok. Gyakorlatilag egy emulátor, ami Japán szerveren keresztül kommunikál a játékkal, így kihagyja az én portjaimat
-
mulli86
tag
Hali! kiértem németbe és mivel egy apartmanban vagyok, csak egy hálózati dugaljam van. Úgy néz ki hogy a touter nat beálltásai nem jók, mert nem tudok csatlakozni semmihez online, el se indul. Már irtam ticketet, ott is a nattal jöttek meg a DNS-el. DNS-t még be is tudtam állítani, de kevés volt, mert a portok még mindig rosszak. Kérdésem, hogy valakinek volt-e ilyen gondja és sikerült-e kiiktatnia? Illetve van e ilyen NAT megmókoló dolog? Pld emulátor vagy nem tudom.
-
mulli86
tag
Valahol meg lehet nézni, hogy PLD MK2 Oppressorhoz a tradeprice küldiket számolja-e játék? Sztem már böven megvagyok az 5 küldivel, mégse látom, hogy elérném a tradi priceot.
-
mulli86
tag
Sácok! Mi a küldönbség a legendary motorsportban vehető Armored járművek alapverziója és az LWB között. Se neten se máshol nem találtam különbséget, kivéve az LWB megnevezés és a drágább ár. Van jelentős különbség is közöttük?
-
mulli86
tag
válasz
#81556480
#81685
üzenetére
Laszi, a mobilnethez lefedettség is kell, ami nekem annyira nem frankó. Néztem, hogy mennyi lenne a minum upload és download speed. Elvileg az upload a nagyon határeset, de nem is működik vele a csatlakozás. Netezni tudok gépen, RS app fel is tud csatlakozni, de a játékhoz már kevés
-
mulli86
tag
Húú emberek. Nem nem controllerre gondoltam, amit sokan tévesen joysticknek neveztek, hanem amivel repülő szimulátort is lehet vezetni. (játékban elég sok a Repcsi). Szóval a kompatibilitási kérdés még mindig adott.
Kérdésem onnan jön, hogy kijön nem sokára az SW Squadrons és ahhoz tuti beszerzek egy joysticket, de akkor már olyat vennék, amit elvisz a GTA is.
Tehát a kérdés erre a beviteli eszközre értendő:
Dilikutya

-
mulli86
tag
Hali,
aki hiányolna, annak info. Nem elég hogy nyakig vagyok a melóban, még péntek dél óta internet sincsen, így max mobilnetről tudok bohóckodni, de belépéshez nem elég az se.
Egyébként nagyon bosszantó, mert szivesen kipörgetném a diablot is, meg úgy a banditot is be kéne szerezni, de így nem tudom mi lesz....Kérdésem meg az lenne, hogy valakinek sikerült már bármilyen joy-t rákötni és működésre bírnia a játékkal? Hirhedten nem ismer fel egyetlen joysticket sem a game, úgy tudom.
-
mulli86
tag
Sztem NC-vel többet tudsz passzive pénzt csinálni, mint fűvel. Ahhoz venni kell a supplit. NC-t meg felnyomod fullosra, veszel bele munkást, aztán azok maguktól termelnek, ha meg popularityt felnyomod, akkor óránként tol neked 10e dolcsit. Persze ha elötte meglenne a fü, akkor azt is tudnád termeltetni a munkásokkal. Ja meg minnél nagyobb a raktár az NC-be annál több pénz gyűlik, de igazság szerint az nem nagy minusz, ha abból nem veszel sok szintet, mert max gyakrabban adsz majd el onnan. Ott az eladás pld csak egy fős
-
mulli86
tag
válasz
egyedülülő
#81320
üzenetére
Én nekem is volt véleményem, de úgy látom nem volt elég PC, hogy bent maradjon.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Gyuff: ha elengedi és menekülés közben lövi hátba, akkor se lett volna semmi, mert minden nap történik ilyen. Meg ha jó ember lett volna, de egy bűnözőről beszélünk...
-
mulli86
tag
Hali! Matekozásra szeretném kérni a társaságot.
Vettem Facilityt multkor khanjali miatt, tehát semmi nincs benne csak maga a facility 1,855M dolcsiért.
Most féláron mennek, tehát ha költözök mondjuk 2,95misisbe, az most csak 1,475M. Elvileg különbözetet el tudom vásárolni? Tehát még renoválok az újba 380e pénzért és nem fog nekem levonni a játék egy fillért se mégis lesz upgradelt facility-m. Jól matekozok? Vagy az 1,855-ből csak a felét kapom vissza és akkor még maga a költözés is ráfizetéses lesz? -
mulli86
tag
Ezt meg csak úgy okulásnak jelezném, hogy vagy 2 napja SFOX-os srácokkal adtam el és a jól megszokott PH-s megoldást használtuk.
Host megy businessről businessre míg a többiek viszik a motyót. (így ugye időt lehet spórolni mindenkinek az eladással)
Második eladást már nem sikerült befejezni, mert az egyik delikvens behisztizett azon, hogy én csak megyek A-ból B-be de nem viszek semmit eladni. Szóval a 3. helikopter nem adta le a szállítmányt, aztán jött valami random a sessionben hunterrel és szét is lőtte a srácot.
Na most a probléma ott van, hogy én előre nem beszéltem meg velük a taktikát, ő meg út közben találta ki, hogy havibaja lesz. És csak utána tette szóvá. Én mindenesetre bocsánatot kértem a félreértésért és otthagytam őket a francba.
Csak info gyanánt írtam ide be ezt a történetet, hogy mások is tanuljanak a hibámból és előre legyen lefektetve, ha nem PH-sokkal adtok el, milyen metódussla szeretnétek eladni -
mulli86
tag
válasz
szimszonos
#81124
üzenetére
Ez csak azért érdekes, mert Fury kollégával nemrég csináltuk végig (kb 3 napja) az Ahgata Baker küldiket, a Páncélozott Paragon-t megkaptam viszont mindketten fejenként olyan 100e pénzzel lettünk bentebb. Mindet hardon csináltuk először és csak az utolsó előtti küldivel szívtunk sokat, mikor a casino tetején kell visszaverni a támadókat. A többi elsőre meglett
-
mulli86
tag
Na hát én nem reagálnék senki hozzászólására, mert sokan kb ugyanarról beszéltek. Én csak azt támasztanám alá egy SWTOR összehasonítással, hogy messze jobban megéri cégeknek is és szerintem nekünk is, hogy egy régebbi játékot egészítenek ki. Az egyetlen probléma, hogy a tényleges javításokkal érdemben nem foglalkoznak. Ez egy nagyon durva aranytojás toló tyúk a R+-nak. Ahogy az SWTOR az EA-nak, mert gyakorlatilag befektetett munka nincs és mégis jön a lóvé ezerrel. Egyébként nekünk is jobb, hogy nincs egy új fejlesztés ami miatt hanyagolnák az online-t, amiből ha elfogy a pénz vagy elkefeélnek valamit, vagy nem lenne semmi vagy nagyon rossz lenne. Láttunk már pár ilyet a történelemben. Tényleg pimpelgessék csak az onlinet- nem kell ide 6. Én nem igénylem egyáltalán
-
mulli86
tag
Na mindig megy a kérdés, hogy mikor van weekly refresh. BST 9-10 AM. Ez nálunk 10-11-nek fele meg
-
mulli86
tag
Csak nekem fosta magát össze a social club és így az egész játék? Pedig lett volna 4 mc és egy bunkim eladásra

-
mulli86
tag
Na akkor most veszünk bunkert és fejlesztjük fel jobb helyen

-
mulli86
tag
Sziasztok!
Tegnap délutáni eladás óta nem jött meg a kifizetett supplie a kokain gyárba, plusz ma reggelre ez az üzenet várt:

Valakinek hasonló tapasztalat? Support segített?
Plusz tegnap eladtam NC casht warehouseból, azóta nem töltött semmit, de ha jól láttam a többi se nagyon. Pedig mechanic be van állítva.
Ezt is beleírtam ticketbe de esetleg ha ezzel kapcsolatban is lenne tapasztalat, akkor meghallgatnám.
Köszi! -
mulli86
tag
válasz
T0mBd1gg3R
#79734
üzenetére
Úgy első ránézésre elég soványnak tűnt, de mivel a segítők pénze is duplás, így azt mondom, hogy jó kört toltunk ma a többiekkel.
-
mulli86
tag
Srácok, egy kérdés. NC-hez lehet venni plusz stockot, hogy ne kelljen olyan gyakran eladni, viszont többet hozzon a konyhára. A járgányokat is fel lehet fegyverezni, páncélt rá tenni stb. A kérdésem az, hogy a REMOTE megnevezésű fegyverek hogy működnek. Automatikusan lőnek mindenre? Feleslegesen nem akarok ezekre a gépekre 200e- ért fegyvert pakolni ha nem hatékony. Pld van gépágyú és grenade launcher is, de ez remote előtag nekem nem mond semmit. Valaki tudja a választ?
-
mulli86
tag
Köszi mindenkinek. A videón vannak vagy 500-as szinten a játékosok. 10 heavy mellény, meg alig fog rajtuk a golyó?!
-
mulli86
tag
Srácok! Aggreszivnál a duggan shipment el lett cseszve és 10-ből csak 5 supplie lett leszedve. Ezt hogy lehetne orvosolni? Ha jól tudom, újra nem tudom kezdeni a preppet. Illetve mivel az illetőnek nincs még meg a 3 különböző host, lesternél le se tudja mondani, hogy újra kezdjük. Kérdésem, hogy mivel nagyon húzósak lesznek az őrök, így nem hiszem hogy van értelme belekezdeni. Milyen megoldás lenne ennek a hesitnek a törlésére vagy bármi olyan megoldás, amivel meg lehetne oldani a kijutást?
-
mulli86
tag
válasz
Gomi8700
#79669
üzenetére
Magyarokra van rászállva. Sztem nézzétek át a barát listát, mi is így szabadultunk meg tőlük.
BTW Van valami janó klán is, akik szintén magyarok, de ha meglátnak minket, egyből PH-s kutyának titulálnak minket és nekünk esnek. Valakinek van erről infója, kik ezek és miért nem szeretnek minket? -
mulli86
tag
Ja tiszta gáz volt .Ha csináltunk üreset, behívtunk mindenkit. Vagy két perc alatt telenyomta random barmokkal a sessiont. Vagy összefosta magát a session. Én pld sztem több órát ültem töltőképernyő előtt. Ravenra egyáltalán nem tudunk csatlakozni többen. Én többször ki lettem dobva PH sessionből. Azt hiszem egyszer fél órára volt talán egy 10-15 fős ph session, de ott se volt mindenki aki online volt...
-
mulli86
tag
Bocsi LaSZICrm, de elkezdtük a doomsday heistet és még mindig nem végeztünk a fináléval. Láttuk az invedet de nem tudtuk fogadni küldi közben
-
mulli86
tag
Srácok a mai nap volt pár random barmunk és kipróbáltam a merryweatheres mercenary küldést 7500-ért. Hát nagyon jók, mindenkit le tudtak szedni. Egyetlen szívfájdalmam, hogy nem tudtam megnézni egyiket sem. Pedig biztos vicces, ahogy rászállnak az NPC-k a parasztokra

-
mulli86
tag
válasz
szimszonos
#79563
üzenetére
Elvileg az armor felet van chips vagy mi a tököm menü. Ott a kajálással tudod healelni magad. Ha nem erre gondoltál, akkor passz.
-
mulli86
tag
Sziasztok! szeretném főleg a kezdő játékosokat, akik még viszonylag aktívak egy kis csapatmunkára kérni/bíztatni.
Pénteken gyakorlatilag senki nem volt fent, aki szokott, most is nagyon pang a session.
Beszélgettem emberekkel, akik gyakorlatilag nem csinálnak mást, mint mások cuccait segítenek eladni. Én is sokszor, de egyrészt van egy csomó más pénzszerzési lehetőség, másrészt magának a játéknak is lennének még felderítendő rétegei.
A kezdőbb játékosok közül sokan nem is csinálják a casino hestet, mikor kb 2 óra prep felkészülés után 2-3milliókat lehet szerezni, amit minimum 2 fő esetén 1-1,5 millió szerezhető 2-3 óra alatt. Erre sokan nem vállalkoznak, hisz a preppek is tudnak genyók lenni. Másrészt ott vannak más businessek, amiket nem értem miért nyomnak sokan, mikor alig hoznak pénzt. Én pld egy hét után már eléggé unom, hogy folyton csak eladok, meg supplie/popularity szinteket tartok karban és nem jön be lóvé. Illetve jó lenne a sima heisteket is legalább egyszer végignyomni, ahol meg sokan el vagyunk akadva, mert 4 megbízható emberre lenne szükség.
Szóval akiket érdekelnének a hestek, lenne kedvük mást is csinálni, mint napi 8 órában eladni, az írjon rám PM-et.
Köszi ha elolvastad! -
mulli86
tag
válasz
Baxo89
#79422
üzenetére
Fent roxfort hillen vagy hol a bánatban (a milliomos negyedben) rengeteg jön megy, ha éppen basheeval vagy. Az volt az egyetlen autó, amit lenyúltam utcáról és Bennynél engedett tuningot rá. Aztán szórakoztam a comettel is, de mire találtam, addig elment egy óra, utána meg be is intett benny bácsi, hogy ez túl fullos verda ide. Persze ha megveszed, akkor már viheted be. Innentől szartam bele és vettem mindet, amivel kezdeni akartam valamit vagy nem volt túl drága móka
-
mulli86
tag
válasz
SkyLine3000
#79412
üzenetére
Én se vagyok még 100-as

Nem ispróbálkozok time triallal. Nem látom értelmét, mivel csak full tuningos motorokkal tudják megcsinálni. Illetve a BATI-nál van egy gyorsabb motort, ahhoz nem kell egykeró sem, de ne kérdezd mi a neve. Comet videójában láttam valahol. Valami hayabusa utánzat lenne, de milliós tétel. -
mulli86
tag
válasz
SkyLine3000
#79400
üzenetére
7 nap 10 objective volt a kiírás. Ez múlt heti volt asszem, szóval elvileg bőven lejárt már. Ha megvolt a 10, instant kaptad az 1 misit, nem kellett megvárni semmit
-
mulli86
tag
Valami tipp, ha egyszer voltam crew szerveren de ledobott, akkor vissza is engedjen? Kb 15 perce próbálok visszacsatlakozni erre a xarra...
-
mulli86
tag
Sikerült már ezt a nyomit kirekeszteni? MEvettem a weed bizniszt és jó lenne eladogatni, de akárhányszor crew sessionbe megyek, ott van stuka is..
-
mulli86
tag
válasz
mulli86
#79299
üzenetére
Most kicsit csekkoltam, hogy mennyi lenne az annyi. Az Avenger 4,5misi a megfelelő fejlesztéssel. A MOC 2,2Misi. Azért nem mindegy. Vagy ez vagy az Oppressor mk2. Ami megint többe jönne ki mint a MOC, mivel a deluxom már megvan.. Azt nem tudom, hogy a weapon upgrade vajon elérhető lesz-e 55-ös szinten
-
mulli86
tag
Az tiszta, hogy az Avanger is használható erre. A kérdés meg az volt, ha nekem nincs, akkor felfogadva, másak a MOC-át vagy Avangerjét tudom-e arra használni, hogy fegyvert rakjak a Deluxora?
-
mulli86
tag
Deluxoba lehet beletenni rakétákat. Azt meg tudom csinálni CEO-ban lévő haver MOC-jában is vagy venni kell saját MOC-ot?? Csak MOC-ban van ilyen opció. (MOC-Mobile Operation Center)
-
mulli86
tag
válasz
zolcsikauj
#79242
üzenetére
Neked meg mi bajod van ember? Vegyél már vissza! (És tanulj meg tőmondatokat összefűzni
)
1. kérdeztem valamit
2. Te ugyan olyan feltételezéseken alapú baromságokat ÍRKÁLSZ (nem kérdezel) mint én vagy mindenki más.
Mégis milyen jogalapon engeded meg ezt a stílust magadnak másokkal szemben? -
mulli86
tag
Olyanról egyébként szól a fáma, hogy mi van akkor, ha nem léptem be és majd csak a hiba elhárítás után lépek be? Én tegnap egész nap dolgoztam a kocsin, este már nem volt időm belépni. De így nem is fogok. Remélem így nem tűnik el semmi, amit ne kapnék vissza a rockstrartol
-
mulli86
tag
válasz
DrTechnoid
#79150
üzenetére
Úgy látom külföldi bejegyzésekben, hogy többen vettek és nem kaptak. De azt is írták csak arra vonatozik, akinek ezt kiírja a játék. Na most ezek így elég érdekes információk halmaza...
-
mulli86
tag
Fury kolléga nem tudom itt van-e de ha valaki átadná neki:
Szép volt a heist, szerintem valami kapcsolódási hiba letett, mert engem kirakott a sessionből és egyből véget ért a heist. Egyébként így lehetett volna 15 perc alatt végezni, hogy még kiszaladunk az épületből és kész. Jó hír, hogy még mindig megvan, ha holnap még nem nyomom le mással, mire összefutunk, akkor megcsinálhatjuk újra. Ha nem, akkor meg úgy is lesz rá alkalom. Más nem, megmutatom a gyors big cont -
mulli86
tag
Urak, ha nem léphetek be, írjátok meg kérlek, mert 2 napja próbálok a szabályoknak megfelelni, de mindig van valami, ami miatt nem megy. Ne húzzuk egymás idejét feleslegesen...
-
mulli86
tag
válasz
bluuzia
#79106
üzenetére
Hali! Őt töröltem, mert napok óta nem láttam és egyszer játszottunk együtt.
Szimszonos: Én úgy vettem észre, hogy a turbo gyorsulást ad a járművekhez. Ha egyébként is plafon környékén van a gyorsulás, akkor nem sokat ad hozzá. Sokszor szinte semmit. Nem ismerem a bati801-et, de lehet sok neki a gyorsulása alapból
-
mulli86
tag
válasz
szimszonos
#79103
üzenetére
Azt hogy kaptad meg? Valamit kiírt? Mert én őszintén szólva nem tudom hogy megkaptam-e már...
A sima hesitet meg nem tudom hol kell indítani. Mármint apartman, az megvan, csak azt nem vágom, hogy kell odáig eljutni, mert az apartmanom tök üres. -
mulli86
tag
Ja, lenyomtam most két casino heistet, de nem kaptam meg a napit rá... Egy host, egy joined.
De ha jól értelmezem, ezzel nem szakad meg a 10, mert úgy van hogy 7 nap alatt 10 napi legyen meg. Jól gondolom vajon?Vezetőségnek üzenném, hogy munkatársam kilépett az IGN-ből. Így már jók vagynuk?
-
-
-
mulli86
tag
válasz
gabesz123
#79081
üzenetére
Nálam is ez van. Én ezért nem csatlakozok senkihez, mert egyszerűbb ha naponta csinálok magamnak felkészülést, aztán van egy munkatársam, akivel meg 10 perc alatt lefarmoljuk az egész casinót. Szóval próbálok sietni vele, hogy ne csúszo a reset nagyon éjszakába nyúlóra
-
mulli86
tag
válasz
mulli86
#79079
üzenetére
Elolvastam a szabályzatot, beállítottam a profilom láthatóságát is. Amit tudni kell rólam. Csabi vagyok 33 éves mérnök, hobbim az autó/motor szerelés és motorozás, sportolás. Ebből kifolyólag elég hektikus a virtuális életem. E mellett most Alyxozok, Fallout 4 VR és SWTOR amit nyomok. Tehát ha még nem jött le, nem tudom mennyire leszek aktív. 45-ös szinten vagyok jelenleg, lehet mire beengedtek, addigra magasabb leszek. Két hete kezdtem, most elég aktívan nyomom (napi 4-8 óra), de ez szinte biztos, hogy alább fog hagyni
Új hozzászólás Aktív témák
Topik szabályok:
- Elemzés Milyen vasat rakjak a GTA V alá?
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Lexus, Toyota topik
- sziku69: Szólánc.
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Alkoholista nevelde
- Motoros topic
- Spórolós topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3854,94% Akkumulátor
- Eladó Apple iPhone XS 64GB / 12 hó jótállás
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 2xGold 6138 (20c/40t, 2.0/3.7GHz), 64GB RAM,4x1G, H730 1GB, áfás
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3205
- Gyönyörű iPhone 13 128GB Fehér (100%) - 12 hónap JÓTÁLLÁS - Kártya független
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest





![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

)
CactuS
