-
Fototrend
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dare2Live
félisten
válasz
basaharc502
#182287
üzenetére
xilox az vszeg én voltam.
Az fontos, hogy csak akkor terhelj érdemben ha elhagytad ~24hja és még mindig nem fáj, nincs gyulladás. És persze fokozatosan. És ha 2nap után nincs érdemi javulás nem érdemes tovább szedni.~2hete hallottam egy storyt átjött beteg hogy szarul érzi magát de azért heti 3* gyúr mert az azzért kell. Nagyvérkép CRP, sejtszétesés... masszívan magas. Hogy a fenébe edzett ilyen vérkép mellett heti 3*. Hát a "hülye" tolja hetek(lehet hónapok) óta nem kicsit az algopyrint. Vérkép átnézés után akkor most irány korház. Erre a válasz kb annyi volt hogy van háziorvosa elmegy. Elment. Az beküldte kórházba bent is fogták azonnal és ha nem megy orvoshoz hanem tovább tolja pár hétig/hónapig az algopyrint csúnya vége lett volna.
És az ilyen nem ritka. Dolgozni kell mert pénz, du gyerek.... ahogy a reklámban van "Nincs idő a fájdalomra"Szóval fájdalomcsillapító, lázcsillapító, gyulladáscsökkentőt... csak átmenetileg. A xilox pl szuperjó és rengeteg mindent megold de ha nem oldja meg 3nap után akkor irány az orvos. Hosszú távon a problémák elfedése nagyon káros.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Elektromos autók - motorok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- BMW topik
- Miért nem tűnik el soha a kalózkodás?
- Battlefield 6
- Suzuki topik
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Bittorrent topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- DJI Avata drón - vadonatúj, bontatlan
- Vostok Europe Limitált 3000db Space Race automata
- DJI Mini 4 pro - Fly More Combo - RC2 drón szett - 500m magasság, C1, kevés repülés
- DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (2 akku) RC Pro - drón szett újszerű állapotban
- DJI AVATA Dupla Fly More Combo drón szett - VADONATÚJ, aktiválatlan
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3870
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3299,100% Akkumulátor
- AKCIÓ!!! RITKASÁG! Microsoft Surface Pro 11 Qualcomm Snapdragon X Elite 16GB 512GB OLED 120Hz Gar!
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Több db Nvidia Quadro M4000 8GB GDDR5 videokártya számlával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

