Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz Dorian #191694 üzenetére

    Mivel ma fáj egy kicsit a vállam, rájöttem miért nem mentek tegnap a fekvenyomások.
    A döntött padon nyomást most rúddal próbáltam kézi helyett. De a teremben csak fixre döntött fekpadok vannak és az nem 20-30 fok, hanem 45, így már gondolom nagyon vállra is megy + gondoltam kipróbálom 5 kilóval többel, mint amivel szoktam fekvenyomni. Nahát ez rögtön rajtam is maradt :D 5-tel kevesebb még mindig elég sok volt, végül 10-zel kevesebbel ment, igaz az meg már kicsit könnyen. Na ezzel jól lefárasztottam magam mire a sima fekvenyomáshoz értem.

    Ma kipróbáltam a + darált zabot a reggeli turmixba. Egyrészt ezt azért érdekes élmény így lenyomni, másrészt most érzem, hogy a tízórais zabmennyiséggel együtt ez már kicsit sok az emésztőrendszernek.
    Kellene valami nemgyors, hanem közepes felszívódású szénhidrát amit a reggeli turmixba tudok tenni, de ahogy néztem, ezek az ún tömegnövelők kizárólag maltodextrinből meg dextrózból állnak, reggel pedig nem fogom a vércukrom az egekbe tolni ilyen gyors cukrokkal.

Új hozzászólás Aktív témák