Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfs

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segitséget szeretnék kérni.
    Kaptam egy ilyen kamerát s346 szsinocam vagyis kettőt, be szeretném állitani de sajnos nem értek hozzá annyira.
    Reset gombot nyomtam semmi sem történik.
    Ha közvetlen gépre dugom nem is látja, wifi sem megy, ha egy router lan portjába dugom akkor sikerül 192.168.1.100 ip beirom a belépőablak felugrik, de ott nem tudok tovább menni mert az user admin password admin semmi sem történik.
    Nem tudom mit kell még megadni a routerben ami egy linksys WRT54G vagy hol, hogy fel tudjak lépni rá.
    sajnos két éve betörtek hozzánk igaz nem volt semmink amit vihetnének ezért most jó volna ha sikerülne beállitani.

    [ Szerkesztve ]

  • Wolfs

    csendes tag

    válasz lappy #8081 üzenetére

    Ha rárakom a számitógépre közvetlen a hálózati kábellel akkor nem ismeri fel és azt irja ki, hogy a helyi kapcsolat nem rendelkezik ip konfigurációval.
    Ezért próbálom routeren keresztül lan portra dugva látja
    és ott bejön az ip cam ablak.
    CMS_Pro_v3.47.7. felraktam, de az vmi jelszót kér admin admin nem jó.
    és ha a gép nem látja a camerát vagy a routeren nem tudok belépni akkor addig nem lehet menedzselni sem gondolom én?
    Ha valaki találkozott már ilyennel jó lenne tudni mi a következő lépés és valahogy müködésre birni.
    kösz a segitséget mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

  • Wolfs

    csendes tag

    válasz lappy #8084 üzenetére

    köszi.
    Megnéztem,telepités után szeretné ha megadnám az új klienst camerát ip cimet port cimet ami online élőkép stb miatt kelene , de ezt csak akkor tudnám ha azonositanám a kamerát bárhogyan ami sajnos nem megy azon kivül, hogy rajta van az ip cime meg az h a jelszó admin amivel semmire sem mentem.
    vagyis nekem ez magas de ha jól értem oda kéne eljutnom, hogy látja a szgép a camerát böngészőböl be tudok rá lépni és utána mehetne ez a segédprogram vagy rosszul gondolom?

    [ Szerkesztve ]

  • Wolfs

    csendes tag

    válasz lappy #8087 üzenetére

    Próbáltam.
    Remote Site Connection Setup
    De nem látja a camerát a gép ezért ez a segédprogram sem tud vele kapcsolatot létrehozni, hogy aztán új eszközként fel lehessen venni.
    New Device Register
    Ha jól látom és amit visszaolvastam abból derült ki, hogy routerra rakva lan portra látni fogja a gép és úgy be lehetne lépni a camera vebes felületére ahol lehetne menedzselni megadni a nevét vagy azt, hogy vezetéknélkül hogyan sugározzon milyen név vagy jelszóval lehessen rá online belépni.

    Eddig szeretnék eljutni ha volna valaki aki le tudná irni hogyan csinálta vagy akinek volt ilyen camerája vagy van ebben tapasztalata.
    Hogyan lépet be a felhasználó felületre vagy mi lehet a megoldás a router részét nem értem lehet ott kellene állitani még valamit.
    Sajnos eddig jutottam.

  • Wolfs

    csendes tag

    Még annyi, hogy most már a routerben is megnéztem milyen ip cimet oszt ki a kamerának ha DHCP akkor ott látni fogjuk aztán bejött az ablak és akkor beugrott, hogy talán itt az olalon olvastam, hogy explorerből kellene megnyitni a camera ip cimét és nagyon fasza :) beirtam bejött az ablak admin admin és ment egyből ha valakinek lesz ilyen akkor igy menni fog elötte még leszedte ezt a bővitményt magától NVOCX_setup feltelepitettem és kész bejött a kép.
    köszönöm a segitséget!

    Lappy az a menedzselő program az most vagy máskor még jól fog jönni :N

    Most még szedtem össze rá telefonos alkalmazást és asztali verziót mert ez a része megvan de most jön az, hogy távolról szeretnék belépni rá és esetleg e-mailban értesitést kapni meg ami kellene, hogy mozgásra rögzitsen NVR rögzités vagy felhőbe feltöltés vagy ilyesmi amin gondolkodok mert amikor bejöttek hozzánk akkor igazán jól jött volna egy ilyen.
    Ha ebben van tapasztalat tanács segitség szivesen veszem.

Új hozzászólás Aktív témák