-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
Hauptmann
veterán
válasz
abridabri
#37750
üzenetére
Tehát akkor, ha a Halos-nál maradok (például 4 darabnál), akkor a gyárilag hozzáadott összekötővel az RGB részt összedugom, illetve veszek az alaplapi DRGB csatlakozóhoz egy összekötő kábelt. Ezen kívül veszek egy 4 eres, 4-es splittert (mivel PWM-esek a ventilátorok), ami meg megy az egyik alaplapi ventilátor csatlakozóra.
Van-e valami szabály, hogy egy DRGB, illetve ventilátor csatlakozóra hány összefűzött ventilátor mehet maxi9mum? Z390 Aorus Pro, vagy Ultra lesz a lap.
-
-
Hauptmann
veterán
Szerintetek SPC Stella HP 140 ARGB PWM (800-1800 1/min, 78,7 CFM, db(A) érték nincs megadva), vagy Fractal Prisma AL-14 ARGB PWM (500-1700 1/min, 103,85 CFM, 34,1 db(A)?
steewcv65,
Köszi, akkor egyelőre 3-at veszek majd,
-
Hauptmann
veterán
ARGB-s 140-esből melyik ajánlott? Ebből 3 sorba lenne kötve.
-
Hauptmann
veterán
Beírom ide is, hátha itt hamarabb kapok választ.
Vettem egy Phanteks Enthoo 719 házat, ebben szeretnék egy hatékony léghűtést összehozni. Egy ATX méretű lap lesz benne, a CPU hűtő valószínűleg Fortis 3 EVO lesz, 140-es ventilátorral.
A mellékelt képen láthatóak a ventilátorhelyek, illetve, hogy az adott helyre mennyit lehet szerelni a 120-asből, vagy a 140-esből.
Hátulra mindenképp egy 140-es menne, ami szívja ki a levegőt. Előre szintén 140-esekből tennék 3 darabot. Felülre mennyit érdemes tenni? Alul 1 db 140-es mehet, vagy 3 120-as, ide érdemes egyáltalán rakni? Azok a helyek, ami elől szemben vannak, az SSD-k ventilátorainak a helye. SATA 6G-s Adata SX930, illetve Samsung 860 EVO, nem melegedősek, szerintem ide nem tennék ventilátort, felesleges. -
Hauptmann
veterán
A 25913-ra nincs ötlet? Szétnéztem a netet, van mindenféle elosztó, Y kábel,. de ilyet nem találtam.
-
Hauptmann
veterán
Sziasztok,
Nem tudom, jó helyre írok-e, de olyan ventilátor elosztó kábelt keresek,, ami úgy néz ki, hogy az egyik vége a ventilátor csatlakozóra megy (apa), a másik a ventilátor szabályzó potméterre (anya), a harmadik csatlakozó viszont az alaplapi ventilátor csatlakozóra, hogy az alaplap érzékelje a fordulatszámot (aez csak kéteres, sárga-fekete).
Lehet ilyet valahol kapni?
Új hozzászólás Aktív témák
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- Formula-1
- Futás, futópályák
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Autós topik
- Villanyszerelés
- Először beszélt bővebben az új Xbox konzolról a Microsoft
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Samsung Galaxy Buds3 Pro - szárat eresztettek a babok
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- Lian Li Uni Fan TL ventilátorok
- Corsair iCUE QL120 RGB PWM 3-pack (CO-9050104-WW)
- Thermaltake Riing Plus 12 + Lumi Plus LED RGB új!
- Eladó Lian Li UNI FAN SL120 v2 & SL140 v2 (7db 120mm & 2db 140mm) - EGYBEN vagy KÜLÖN - GARANCIA
- FIX ÁR! ARCTIC P12 PWM PST - (5-pack) - halk, erős légszállítás - keveset futott, hibátlan állapot
- MacBook Air M1 13" 16GB RAM 256GB SSD 27% áfás számla 0347AB
- Samsung Galaxy A52s 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3235
- NEO-t vennél? NE TEDD!!! KÉSZLETKISÖPRÉSI UltraAkcióóó! Air M4 16GB 256GB Garancia - több színben!
- HP ProBook 650 G5 512 GB / 12HÓ Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


