Aktív témák
-
Ez tényleg hülye ötlet :D
Ugyanis a wörben amíg beállítod, hogy pont ugyanoda essen minden lapon minden kép az nem egyszerű... Merthogy aztán el is kéne vágni azokat a lapokat, és jó lenne nem egyenként...
Ráadásul akkor már megint inkább a corel, mert abban is elég egyet átméretezni, aztán ctrlR és megcsinálja. -
válasz
Donki Hóte
#31
üzenetére
Épp ezt akarom elkerülni. Egyébként a lehető legrosszabb lenne photoshopban megcsinálni az A/3-as oldalakat, mert nem lehet rendesen pozicionálni photoshoppal. Most corelban csinálom, de pont az a baj, hogy rohadt sokáig tart minden egyes képet beimportálni, átméretezni, felmontírozni a lapra. Erre keresek egy megfelelő progit, ami megcsinálja helyettem. 10-20 képnél nem gond, de mikor 500 vagy 1000 kép van, akkor rohadt sokáig tart.
-
Most próbálgatom, de nekem nem tudja még a powepack sem.
Hiába állítom be a lapméretet A/3-ra, egyszerűen kinagyítja a képet A/3-ra, ha azt mondom neki fit to page...
Sehogy nem tudom elérni, hogy több képet tegyen egy lapra, csak ha a contact sheet-et jelölöm be, de akkor meg nem forgatja el a képeket... -
válasz
Donki Hóte
#27
üzenetére
Az a vicc, hogy a gép olcsóbb, mint a rip... de ez nem is vicc, hanem felháborító.
Ez olyan, mintha azt mondanád valakinek, akinek van egy 4 millás autója, hogy nehogymá akinek ilyen autója van, annak ne legyen még 7 millája egy ablaktörlő lapátra... -
válasz
Donki Hóte
#23
üzenetére
Xerox DC2240. Kicsit komolyabb technika, mint egy gagyi fotónyomtató :D
Ehhez nem adnak. Illetve adnak, de azt rip-nek hívják, és 2-7 milla közöt mozog az ára...
Szerk: Azért nehogymá' egy photoshop vagy egy corel ne használjon ki akármilyen nyomtatónak akármilyen lehetőségét...
[Szerkesztve] -
Na megvan a megoldás (úgy-ahogy).
Az acdsee-nek van egy powerpack nevű változata, ami felrak egy ACD FotoSlate nevű progit, amivel (elég bonyolultan) lehet csinálni kilövést, ami elforgatja az álló képeket is, és jól is áll.
Ha valakinek nincs jobb javaslata, akkor nyilván megveszem ezt... -
-
-
Szóval nekem olyan program kellene, amivel egyszerűen lehet rakásnyi fényképet kinyomtatni anélkül, hogy egyenként kellene beolvasni-méretezni-elhelyezni az oldalon.
Tehát pl. megadom neki a könyvtárat, hogy onnan az összes képet nyomtassa ki, megadom a lapméretet és hogy mennyit rakjon fel egy lapra stb.
Aktív témák
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Motorola Edge 50 Ultra - szépen kifaragták
- Először beszélt bővebben az új Xbox konzolról a Microsoft
- Párduc a gépben: teszten az ASUS ExpertBook Ultra
- Idő előtt felbukkant a Galaxy A57 egy európai webshopban
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Xbox Series X|S
- Facebook és Messenger
- OpenMediaVault
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple MacBook Pro 14 (2021) 16GB/512GB használt, szép állapot 100% akku , 8 ciklus
- REFURBISHED és ÚJ - HP Thunderbolt Dock G2 230W with combo cable (3TR87AA)
- Egérpadok, billentyűsapkák(keycapek), csuklótámaszok /ARCANE/DUCKY/GLORIOUS/
- Asus TUF B760-Plus Wifi (apró hibával)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
