Új hozzászólás Aktív témák
-
Esmein
nagyúr
Sajnálom hogy ezt te így látod, javaslom 2szeri átolvasásra a hozzászólásomat retorikai elemek után kutatva. Az a szar tudod, hogy mindig az a vége a dolognak, hogy téged mindenki bánt. Tudod mit ? Bántalak.
Még valami amit kihagytam. Sajnálom azt is, hogy csak uszító hozzászólásokat vagy képes írni, leszokhatsz róla, mert sokmindenkinek ez nem tetszik. Nekem sem tetszik, tudom, hogy ez téged nem érdekel, de akkor sem fogom felhúzni magam rajta. Kérlek olvasd újra az előző hozzászólásomat és idézd belőle azt a passzust ahol nem ember módjára beszéltem.
[Szerkesztve] -
Esmein
nagyúr
Legjobb védekezés a támadás, ugye kedves kolléga

Ne dögöljön meg, csak látom, hogy meg fog. De a szomszéd büszke és nem hiszi el. Egyébként kb 1 hónap és tisztán kiderül. Meg fogjuk látni meglesz e a 15 kredited, vagy neked is érvénytelen lesz a féléved.
Jaés ennek semmi köze a magyar mentalitáshoz. Jó okos lehetsz, ha 10 000 000 ember gondolkodását 1 mentalitásba tudod sűríteni, most jöjjön Németország.
[Szerkesztve] -
Esmein
nagyúr
Én már nem írok ide, nem vagyok idevaló

-
Esmein
nagyúr
Csúnya egy este volt ez, és termékeny.
-
Esmein
nagyúr
Nálunk évi 6k de jövő héttől nyibálni akarják. 1 giga/nap és még több port letiltása mint eddig. Szitne alig van ígyis szabad port játszani nem lhet, erre még a meglévőket is be akarják zárogatni. DC és egyéb fájlcserélő tilos lesz, de 1 giga/nappal nem is lehet nagyon duhajkodni. Ami b*ssza a csőröm az a port.
-
Esmein
nagyúr
válasz
Darth_Revan
#170
üzenetére
Én kéthetente szombat este 8-kor szoktam hazaérni.
-
Esmein
nagyúr
-
Esmein
nagyúr
Mi az hogy végleg ?
Csak a balfaszság vette el a kedvem. Majd megyek. Ecs hogy szuperál ?
Inni hogyan kell ? Kurva töményet és baromi gyorsan. Pl 3 deci rumot húzóra az kimegy 3 óra alatt, aztán mikor mész be koleszba gyorsan elkezdesz nagylevegőket venni, fél csomag rágó és levegő benntart, bemegy lefekszik alszik. Haverok meg majd azt mondják, hogy edzésen volt és azért van kidőlve
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen okostelefont vegyek?
- Diablo IV
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Lexus, Toyota topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Haditechnika, harcászat
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- PlayStation 5
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- További aktív témák...
- Xiaomi Redmi Note 14 6/128GB fekete / 2028.01.12 - ig jótállás
- Samsung Galaxy A52s 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Újszerű Samsung NVMe m.2 PM9A1 512GB 27% ÁFA
- Bomba ár! Panasonic CF-20-1 Tab+Laptop: m5-6G I 8GB I 256SSD I 10,1" WUXGA Touch I Cam I W11 I Gar
- iKing.hu Apple iPhone 15 Pro Max 256GB használt Black Titanium 91% akku 6 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




Meg az a füstön keresztül scout fejes csúnya volt
