Új hozzászólás Aktív témák
-
Ezt érdemes elolvasni.
Lényegében a forgatókönyvön (George Lucas) alapuló könyv (igazából Alan Dean Foster írta) kiadása a film megjelenése utánra volt időzítve, de a film késett (eredetileg 1976 Karácsonyra volt tervezve a premier), így a könyv korábban megjelent, mint a film.
Utána már az eredeti trilógia és az előzmény trilógia könyvek is kb. 1 hónappal korábban megjelentek, mint a film. -
I02S3F
addikt
Sziasztok! Elnézést kérek, ha hülyeséget kérdezek! A Star Wars sorozatban előbb voltak a könyvek, aztán a filmek, vagy fordítva?
Tudom, hogy alapmű
. -
Andris...
aktív tag
válasz
Dinomano
#8192
üzenetére
Látom benne a logikát, én a Donald kacsa magazinnal vagyok ugyanígy. Már csak 4 szám hiányzik a teljes gyűjteményből, de azok sehogy nem akarnak előkerülni.
A könyvekkel én pont fordítva vagyok. A Kindle előtt rengeteg felhalmozódott gyerekkoromtól kezdve végig, de mostmár inkább szabadulnék tőlük (néhány kivételével, pl. egy egész komoly Panoráma útikönyv sorozat a '70-es, '80-as évekből, még nagyszüleim hagyatéka; az a klasszikus, sokszínű borítós, igazi szocialista hangvételben írt turisztikai csodaszéria). Csak sajnos ezek nagy részét még ingyen se veszik be az antikváriumok, mert kb. nulla értéket képviselnek. Kidobni viszont nincs szívem; mégiscsak könyvek, nem vagyok én barbár. Úgyhogy csak a port fogják.
-
Dinomano
őstag
válasz
Andris...
#8191
üzenetére
Nekem is van e-bookom is, viszont nekiálltam beszerezni olcsón sci-fiket. (Van, hogy pár száz forintért vannak régebbi kozmoszos könyvek egy Vi...-ed nevű viszonteladós platformon.) Ruhát, cipőt és könyvet szinte csak onnan szerzek be újabban.

Múltkor valami 8-10 sci-fi könyvet szereztem be 3000 Ft körüli áron, egy eladótól.
Szóval a vadászösztönt és a gyűjtögetési vágyat most így élem ki.
-
Andris...
aktív tag
válasz
Dinomano
#8190
üzenetére
Engem nem fogott meg annyira. Igazából csak lazán kapcsolódnak egymáshoz a regények, nem szó szoros értelmében egy három köteten végigvitt homogén történet. Vannak sokkal jobb művei.
Nyilván egy próbát megér. Nekem van az a rossz tulajdonságom, hogy ha elkezdek egy könyvet, akármilyen szar, mindig befejezem. Mondjuk én mindent egy tizenplusz-éves Kindle-ön olvasok, így a fizikai beszerzéssel sosem kell bajlódnom.
-
Dinomano
őstag
válasz
Andris...
#8177
üzenetére
Sokat olvastam tőle, de Ubik és Valis eddig kimaradt még. Valis megvan, Ubikot meg megboltolom valahonnan. Dick esetén úgy van, ahogy írod. Vannak zseniális regényei, novellái; meg jó pár szemét.
Tigris, Tigris! Mennyire ifjúsági? 40-50 éves fejjel nagyon buta lesz már nekem?
Snow Crash akkor nem annyira jó, csak nagy a hype körülötte? Banks-től a Játékmestert olvastam, mert azt nagyon hűhának tartják. Nem volt rossz, de nem voltam elájulva tőle. -
Igen, a Tigris, tigris nekem is tetszett, megvan benne a sci-fi bug, remek az atmoszférája, de amúgy nem egy akkora regény.
Neal Stephensontól amit eddig olvastam (The Big U, Snow Crash, DODO), mindre az volt jellemző, hogy remek humorral és arányérzékkel felépített egy világot, aztán nem csinált túl sok minden érdekeset benne. Talán a DODO kicsit jobb ezen a téren - ha rosszmájú akarok lenni, akkor ezt Nicole Galland társszerzőnek tulajdonítom
Dicket nehéz ajánlani, ha elég mélyre ásol, elég sok regényében ugyanazok a főmotívumok, de ugyanakkor mégis egészen jó egyéniségük van. Az Ubik az egyik legkönnyebben megkedvelhető regénye, ha az sem jön be, akkor a többivel nem is érdemes próbálkozni.@Dinomano:
A Gyűrűvilág elég érdekes, kicsit oldallépés a mainstream sci-fitől, én szeretem. A 2. könyvtől kezdve Niven is belekezd az univerzum-építésbe, vannak összekötések a többi regényével. A 3. könyv elég szenvedős, aztán a 4. meg kicsit fanservice jelleggel zárja le az ívet, olyan guilty pleasure jelleggel egészen élvezhető. Viszont azt hiszem, a 4-es nem jelent meg magyarul.
Banks-nek talán a leginkább elismert regénye a Fegyver a kézben, nekem sokkal kevésbé jön át, mitől annyira jó, kb. az összes többi Kultúra-regényt jobban szeretem. Olvastál már tőle valamit?
-
doc
nagyúr
válasz
Dinomano
#8176
üzenetére
Tigris, tigrist imadtam es imadom, annak ellenere hogy tudomanyos ertelemben azert nem feltetlenul megalapozott

Seveneves nagyon jo, de az utolso resz szerintem teljesen felesleges volt bele. De mindenkepp erdemes elolvasni.
Snow crash-t rengetegen imadjak es istenitik, nekem eleg szenvedos volt. Nincs bajom a cyberpunkkal, de ez szerintem nem lett jo, a legnagyobb erdemes a humora, de akkor mar inkabb Harry Harrison.
Ubik jo, de azert van az alapsztoriban atfedes mas Dick konyvekkel, mindenesetre ez talan a legnepszerubb Dick-regeny.
A Gyuruvilagot nagyon regen olvastam, ugy emlekszem tetszett, de nagyon kodosek az emlekeim... -
Andris...
aktív tag
válasz
Dinomano
#8176
üzenetére
Ubik-ot olvastam Philip K. Dick-től. Nekem tetszett, és nem is túl hosszú. Szerencsére nem tartozik a nagyon elborult művei közé (pedig belefutottam pár olyanba is). Érdekesség, hogy többször is próbálták, tervezték megfilmesíteni, de sosem sikerült. Elég rendhagyó.
Számomra Dick egy talány. Vagy zseniálisakat írt, vagy nagyon elborult, számomra értelmezhetetlen, szinte olvashatatlan dolgokat. Gondolom, attól függött nála, épp mennyi és milyen tudatmódosító befolyása alatt alkotott.
-
Dinomano
őstag
Szépen gyarapodik a sci-fi gyűjteményem otthon. Netes keresések, listák, MOLY-os értékelések alapján még az alábbi köteteket akarom beszerezni:
Wyndham: Ujjászületés
Le Guin: Kisemmizettek
Sötét éden
Ajtó az óceánba
Elízium lánya
Acnélküli ember
Tigris, tigris!
Seveneves
Snow crash
Banks: Fegyver a kézben
Örök háború
UBIK
A hold börtönében
Teljes napfogyatkozás
Gyűrűvilág(Vélemény ezekről? Általában régebbi címek.)
-
Dinomano
őstag
válasz
tibaimp
#8174
üzenetére
SW könyveket nem követtem; azokban nem is vagyok otthon, így nekem nem szívfájdalom. Mondjuk ez a magyarországi könyvkiadás, főleg a '90-es, 2000-es években... Ha volt pénz, megjelent valami egy sorozatból... Vagy megjelent, de foghíjasan. Emlékszem, Lovecraft összes esetén éveket kellett várni a 2. kötetre.
-
tibaimp
nagyúr
válasz
Dinomano
#8173
üzenetére
Igen így volt valahogy, de az tuti, hogy egy csomó könyv nem jelent meg a Legenda részből, első sorban a ~40 évvel a Yavini csata után játszódó történetek, a New Jedi Order era-ból, majd a Legacy era-ból, ezek összesen vagy ~40 könyv.
Amit sajnálok, hogy az X-wing sorozatot nem fejezték be, 4 könyv kimaradt, és a Jedi Apprentice sorozatból is kiadtak 9 könyvet, de még további 9 kimaradt. -
Dinomano
őstag
válasz
tibaimp
#8172
üzenetére
Ezt nem tudtam. Erről akartam érdeklődni, hogy ez hogy volt? Nem foglalkoztak kis hazánkkal, mert kis piac voltunk; vagy voltak jogi szankciók? Eleve az itthoni moziképregények is úgy készültek, hogy az alkotó talán nem is látta a filmet. Nem hivatalos magyar plakát, ami csak nyomokban hasonlított a film látványvilágára... Azt hiszem, pont Star Wars-ból volt ilyen.
-
Dinomano
őstag
válasz
laracroft
#8169
üzenetére
Ilyenből én is olvastam egy nagyon gyatrát. Magyar fan fiction volt inkább, és arról szólt, hogy megokosodtak az Alien-ek, és felhagytak a parazita életmóddal. Elég x*r volt és béna.
Meglepően sok magyar szerzős könyv van Terminator-ból és Alien könyvekből. Árulkodó, hogy a franchise megjelölésben nincs copyright jel. -
-
laracroft
senior tag
válasz
tibaimp
#8168
üzenetére
Párat én is olvastam belőlük, de sajna igen gyengék is vannak köztük pl.: EZ az Alien 3 verzió, vagy a Steve Perry féle Alien trilógia.
Viszont a Damien Forestal féle AVP nagyon, de nagyon faxa. Én tudatlan nemrég tudtam meg, hogy Ő magyar író
-
laracroft
senior tag
válasz
Dinomano
#8166
üzenetére
Nem írtam, de talán a Dmitry Glukhovsky féle Metro sorozat még ilyen, de nekem annyira nem jöttek be. Sokkal inkább szerettem a Balpartot.
-
laracroft
senior tag
Sziasztok
Nagyon szeretem az Alien/Predator történetek egy részét, olvastam is belőlük nagyon sokat (pl Alan Dean Foster-től). Hasonló Sci-fi-Thriller-Horror könyveket ajánljatok nekem légyszíves, melyek kellően félelmetesek és akár vérszomjasak is.
köszi ;) -
Bozek
nagyúr
válasz
Andris...
#8017
üzenetére
Hogy bővítsem kicsit a listát.
Magyarokat meg írtam fentebb.Andy Weir: A marsi
Andy Weir: A Hail Mary-küldetés
Edward Ashton: Mickey7
Edward Ashton: Antianyag blues
Ernest Cline: Ready Player One
Ernest Cline: Ready Player Two
James Dashner: Halálos hajsza
James Dashner: Árral szemben
James Dashner: Életre-halálra
Marc-Uwe Kling: QualityLand
Matt Ruff: 88 név
Neal Stephenson & Nicole Galland: A D.O.D.O. felemelkedése és bukásaA QualityLand egy kicsit hogy is mondjam, elborult anyag.

-
Bozek
nagyúr
válasz
Dinomano
#8114
üzenetére
Amiket én olvastam és szerintem jók:
Brandon Hackett: Eldobható testek
Brandon Hackett: Az idõutazás napja
Brandon Hackett: Az időutazás tegnapja
Dave Howard: A Démoncsászár fejvadászai
Dave Howard: Angyalok és tolvajok
Dave Howard: Istengyilkosok
Dave Howard: A Leymann-transzfer
Harrison Fawcett: Katedrális
Michael Walden: Csillagikrek
Michael Walden: Egy maroknyi sötétségA Mysterious Universe-ből még a Brett Shaw történetek vannak tervben, az első három Dave Howard könyv is abban az univerzumban játszódik. A negyedik már saját történet, jó kis transzportálással és humorral.

A Katedrálisnál sokan nehezményezik, hogy sokat dugnak benne, de ez engem nem tartott vissza. Michael Walden könyvei meg nekem hozták A Térség-feelinget, bár ez utóbbi azért jobb valamivel.
-
aujjobba
addikt
válasz
aujjobba
#8013
üzenetére
A Tiamat dühét mar nem nagyon tudom kovetni

Antianyag, felrobbant univerzum, zold gyemant az urben, total elvont modon leirt tortenesek.
Szoval tul vagyok mar egy-ket fejezeten, amiket nem tudnek utolag elmagyarazni, hogy mirol is szoltak.Viszont epp ettol izgalmas is, ragom magam at rajta hatha megvilagosodok.
-
Dinomano
őstag
válasz
tibaimp
#8157
üzenetére
Nemerét tudom felhozni, akinek rengeteg írói álneve volt. Melissa Moretti néven írta a romantikus/erotikus szemeteket. Azt nem tudtam, hogy Nemes IStván is beállt a sorba...
Arra emlékszem, hogy amikor tombolt a '90-es évek elején az UFO-láz, Nemerének is kijött egy rakat UFO-s könyve...
Vannak mindig trendi alműfajok: 2 vagy több idősíkon játszódó történelmi romantikus (nagymama megtalált levelei a padláson stb.), külön alműfaj lett a Holocaust téma. Van gyakorlatilag írott pornó. Németek kezdték el pár éve a híres emberekkel kapcsolatos fikciós/romantikus könyveket (Marie Curie első szerelme és hasonlók...) vagy híres családdal kapcsolatos félig-meddig fikciós romantikus családtörténet. -
tibaimp
nagyúr
válasz
Dinomano
#8156
üzenetére
A csajok ott csak "dzsamakönyveknek" hívták ezeket, és igen, elég régóta elkezdődött már ez. Csak azt nézd meg, hogy Jeffrey Stone, azaz Nemes István is tudtommal írt egy csomó ilyen könyvet, mert ez kellett, erre volt igény. Ha jól tudom, több romantikus "dzsamakönyvet" írt, mint fantasy-t vagy sci-fi-t.
-
Cs1csó
titán
válasz
Anonymusxx
#8152
üzenetére
-
Dinomano
őstag
válasz
koncsik
#8149
üzenetére
Én sok könyvet egy V-betűvel kezdődő, és "inted"-el végződő platformról szereztem be, nagyon olcsón. Komplett Galaktikák is vannak fent, és van, aki 20.000 Ft-ért próbálja meg eladni a sorozatot. (Szerintem túlzó áron.) Sokan hirdetik egyenként, vagy 3 számos "bundle"-ben a példányokat, pár száz forintért. Esetleg tegyél vele egy próbát, max. bejön belőle egy kis apró...
"Jobb mint ha drogoznál, qváznál, innál vagy szerencsejátékoznál vagy tettleg bántalmaznál rendszeresen valakit. Az olvasás ezeknél jobb.
"
- Káros szenvedélyeim: KV, game, film és könyv. Család és munka mellett kitelnek a napjaim. Más már nem ér bele.
-
válasz
Dinomano
#8147
üzenetére
Én pont leadnám lassan a full gyűjteményemet könyvtárba, de ne haragudj meg, nem akarlak megbántani, inkább közcélra. Jelenleg. Aztán ki tudja, lehet annak is örülök majd, ha valaki elviszi ingyé' és vigyáz rájuk (de ettől is félek, hogy Marketplace lenne belőle...) Mindegy, bocs.
-
Dinomano
őstag
válasz
elessar
#8144
üzenetére
Közben a munkahelyemen találtam pár Galaktikát és Metagalaktikát. (Valaki kiszórta öket.)
Hazaviszem, az asszony meg már kivág a könyveimmel együtt!
Találtam Dick novellást (52-es szám) és F. Pohl novellásat is (53-es) + még párat... (Galaktika 47, 48, 56, 60; Metagalaktika 3-4-5-6)
-
elessar
tag
válasz
Dinomano
#8143
üzenetére
Tartalomjegyzékek:
34
Julija Ivanova: A nyugalom bolygója (Sárközy Gyula fordítása)
Csorba Győző: Az űr küszöbén
Vlagyimir Gakov: A hullám taraján (Földeák Iván fordítása)
Szentmihályi Szabó Péter: Harlan Ellison
Lőrincz L. László: A Nagy Kupola szégyene
Szabó Lőrinc: Fent és lent
Brian W. Aldiss: A valószínűtlen csillag (Vári Zsuzsa fordítása)
Fazekas László: Az ösztön rejtélyei
Szabó Lőrinc: Asztronauták
Kuczka Péter: Kötetünk képeirőlGalaktika 42.
01 Knight, Damon Embert szolgálni
02 Knight, Damon Dilibot
03 Knight, Damon Különleges teher
04 Niven, Larry Neutroncsillag
05 Niven, Larry A Birodalom emléke
06 Aldiss, Brian W. A szuperjátékok kitartanak egy nyarat
07 Fazekas, László Az értelmes bölény
08 Aldiss, Brian W. Egy falusi szélhámos
09 Keresztes, József "Summa technologiae"
10 Aldiss, Brian W. Konfluencia
11 Aldiss, Brian W. A vérkeringés...
12 Aldiss, Brian W. ...És a sziv renyhesége
13 Aldiss, Brian W. A repülö féreg
14 Fazekas, László A táguló világ
********************************
* forras: http://f451.host.sk *
********************************54
Kuczka Péter: Opriţă
Mircea Opriţă: Az egyszarvú jele (Veress Zoltán fordítása)
Mircea Opriţă: Viaszmodellek (Veress Zoltán fordítása)
Mircea Opriţă: Civilizáció (Veress Zoltán fordítása)
Mircea Opriţă: Üres marokkal (Veress Zoltán fordítása)
Mircea Opriţă: Virág a kapitánynak (Veress Zoltán fordítása)
Mircea Opriţă: Másik jövő (Veress Zoltán fordítása)
Mircea Opriţă: A küszöbök éje (Veress Zoltán fordítása)
Mircea Opriţă: ítélet (Veress Zoltán fordítása)
Mircea Opriţă: Hintajáték (Veress Zoltán fordítása)
Mircea Opriţă: Trambulinugrás (Veress Zoltán fordítása)
Mircea Opriţă: A Möbius-gyűrű (Dáné Tibor fordítása)
Fazekas László: A titokzatos növények
Szentmihályi Szabó Péter: Az üzenet
Kötetünk képeiről (K. P.) -
Dinomano
őstag
Sok-sok régebbi sci-fi könyvet szereztem be a hetekben. Már csak időm legyen elolvasni őket... Köszönöm nektek is az ajánlásokat!
Kutakodásaim során szembejött sokszor gyerekkorom pár "ismerőse" (A borítókra emlékszem leginkább. Nem olvastam bele, akkor még pici voltam ehhez): Robur, Galaktika, Metagalaktika.
Ezekről tudtok írni? Gyors moly-os keresés után Galaktika 34, 42 és 54. száma érdekel mindenképpen. Van esetleg kihagyhatatlan lapszám? (Olyan novellákkal, regényekkel, ami máshol nem jelent meg? Főleg nyugati szerzők érdekelnek: Heinlein, Aldiss, F. Pohl, stb.) -
-igu-
veterán
sot, en mostmar biztos is vagyok benne a linked alapjan
"A tárgyalt mű 2013-ban jelent meg először My Only Choice: Hungary 1942–1956 (Egyedüli választásom: Magyarország, 1942–1956) címmel a tengerentúlon, ez év júniusában pedig magyarul is napvilágot látott Vasfüggöny kölnivel – Magyarország 1942–1956 címmel."
-
kutga
félisten
Hölgyek/Urak!
Karácsonyra kaptam egy könyvet, Vasfüggöny kölnivel a címe, és úgy tudom, hogy ez egy eredetileg angol nyelven kiadott könyvnek a magyar változata. A kérdésem, hogy vajon erről a könyvről lenne szó, ez lehet az eredeti?
-
Cs1csó
titán
válasz
elfelejtette
#8131
üzenetére
-
Cs1csó
titán
válasz
elfelejtette
#8125
üzenetére
Dettó, az idő gyermekei első érdekes egyedi volt a második fárasztott.
A végső arch. első része sem győzött meg hogy azonnal folytassam.
A főszereplő "neurotikus" volta fárasztó. -
válasz
elfelejtette
#8125
üzenetére
Nekem az Idő gyermekeiből az első kettő van meg, én őszintén szólva mindkettőt untam. Nagyon érdekes dolgokat vet fel, aztán a kifejtés közben nem sikerül fenntartania az érdeklődésemet. Lehet, akkor ráveszem magam a 3. részre

-
-
brownus
veterán
Víg napot polgártársak!
pár könyvajnáló, gyors felsorolás formájában, félév távlatából kb:
andy weir - artemis, könnyed két estés ponyva, szórakoztató. nem egy hail mary....
robert jackson bennett - lépcsők városa trilógia. az első tetszett, a másodikat kb. a harmadánál félbehagytam... az új főszereplő miatt is.
peter v. brett - rovásember, befejeztem, imádtam. a második rész lassan indult be.
peter f. hamilton - álmodó üresség, ez nagyon baba volt. de ezt még tavaly első félévben.
adrian tchaikovsky - az idő gyermekei trilógia, ez is jó nagyon. a harmadik rész még hátravan..
jay kristoff - vámpírbirodalom 1-2. az elsőt imádtam, a második is jó, de kicsit vontatott lett. de nem bántam meg. életem első vámpíros regénye volt.fura volt ez a sok vér, meg geciség. de tetszett az alapötlet, hogy voltak a dérvérek meg a szentek. meg állandó félhomály, zéró nap
most brent weeks fekete prizmáját olvasom, érdekes. tetszik ez a "színes" mágia
a sok fantasy/scifi között volt pár teljesen más tematikájú is.
- konyhakémia, barotányi zoltán
- paleolit edzés, lakatos péter
- a bél agy kapcsolat, ezt néha fellapozom...
- a kamra kincsei, ottolenghi, ez szuperjó szakácskönyv.
- a teljesség felé, weöres sándor, megnyugtat ha a kezembe veszem... kb. a modern bibliám.tevben van: (akár íhatnátok is pár szót róla, hogy tetszett ha olvastátok)
simon jimenez - elveszett madarak
brandon sanderson - ködszerzet sorozat
vonnegut - az ötös számű vágóhíd (mindenki dicséri az írót, még nem olvastam tőle...)
scott lynch - tolvajok köztársasága trilógia -
Dinomano
őstag
válasz
sziszi-fuszi
#8118
üzenetére
Köszönöm a tippeket! "Megmolyoltam" a szerzőket, fel is írtam pár címet. Majd "gyűjtőkörútba" kezdek, Xeno, Oxigénia mindenképpen beszerzős. "Laci Zoli"-ra ránézek még, hogy szinopszis alapján melyik könyve a legszimpatikusabb.
Gregor Man-t kellene újraolvasnom. Amúgy, nem tudom miért, de a "Viking visszatér"-ből alig találok régi példányt. A többi könyve nagyobb példányszámban került kiadásra? Azokból mindig találok, nem is keveset. -
Dinomano
őstag
válasz
tibaimp
#8113
üzenetére
Magyar sci-fi íróktól mit érdemes elolvasni? Anno Zsoldos Péter Gregor Man trilógiáját nagyon szerettem. (Érdekes, hogy a többi munkáját nem annyira.)
Szentmihályitól olvastam a "Tökéletes változat"-ot, de az nem tetszett különösebben.
Nemere könyvekkel kapcsolatban fenntartásaim vannak, azt ne ajánljatok!
(Sci-fi érdeklődési köröm kb.: Lem, Dick, Asimov, Clarke, Silverberg) -
tibaimp
nagyúr
válasz
leslieke
#8110
üzenetére
Ezt a sorozatot vettem meg pár éve: [Cherubion Alkonya sorozat] , de még nem került rá sor.
-
válasz
tibaimp
#8108
üzenetére
A második linkről (a nem magyar válogatások) olvastam a másodikat, meg még egyet. Az én ízlésemhez képest kevés bennük a "klasszikus" SF&F (weird, horror és hasonlók rémlenek, nagyon szépirodalmi opusok, stb.) Válogatásból ez jobban bejött: [link] (főleg az eleje.) A második kötet is jó (annak is főleg az eleje). (Időrendben vannak - régen minden jobb volt.
) -
tibaimp
nagyúr
Ismét a Szukits: [link]
-
Cs1csó
titán
válasz
tibaimp
#8102
üzenetére
Szia, az pofon egyszerű, az árukereső szerint 4 ilyen modell van: 2 PocketBook, és 2 Onyx:
PocketBook InkPad Eo
Új hozzászólás Aktív témák
- Projektor topic
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Kuponkunyeráló
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Robotporszívók
- CES 2026: izmos tápokat villantott a be quiet! Las Vegasban
- Okos Otthon / Smart Home
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Rog Ally Z1 Extreme 512GB SSD/16GB RAM, szép állapotban, üvegfóliás, garanciális
- Lenovo laptop i3-8130U / 4GB RAM / 256GB NVMe SSD / GeForce MX110 / Win10 hibátlan esztétika
- ChatGPT Plus, Előfizetések
- Latitude 9330 2-in-1 13.3" QHD+ IPS érintő i5-1240U 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Csere-Beszamitás! Playstation 5 Slim Disc Edition! Lemezes
- Samsung Galaxy A05s 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Sony TA-F830ES erősítő + Sony ST-S730ES rádió tuner
- LG 83B4 - 83" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- 164 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
.



"
, de mindenesetre köszi

