-
Fototrend
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
MasterDeeJay #35874 üzenetére
A fentebbi opció Xfce 4.11-től van csak, Xubuntu 14.04-ben meg lehet csak még a 4.10-es van ha jól rémlik bár ppa-ból fel lehet tenni a 4.12-est is rá, vagy a Mint 17.1 14.04-es Xubuntura épül, abban alapból a 4.11-es xfce van már és kulcsrakészebb, ha ez szempont.
max4o4: Én is ilyesmi gépen (754 A64 3200+ 2GB, X850 agp) próbáltam a fentebbi disztrókat (64 bites verziókat inkább, mert bár picivel több ramot esznek, de 2Gb-nál az a +30-40mb nem sokat számít, ellenben a proci sokkal inkább szűk keresztmetszet, ott meg ami a kihasználja a 64bitet az érezhetően profitál belőle) és a Mint 17.x--es érezhetően jobban kezelte a vgat a 13-asnál, miközben a rendszer sebessége között nemigen volt érzékelhető különbség (lehet vmi rosszul volt belőve, esetleg hardverspecifikus dolog volt nálad, én egyébként a 12.04 és a 14.04-es Lubuntu között tapasztaltam érezhetően nagyobb prociigényt utóbbinál), ráadásul a 13-asban levő 4.8-as xfce meg produkált néha furcsa bugokat, ami 4.10-től fölfele sosem fordult elő.
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Vélemény Ubuntu 20.04 LTS
- Vélemény Linux Mint Debian Edition 4
- Tudástár MX-Linux 19
- Bemutató Linux a mindennapokban: Manjaro KDE
- Bemutató Linux a mindennapokban
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Hír A Steam Play hozza el a Windowsra írt játékokat Linuxra
- Hír Hova jut a világ? Linuxot kínál a Windows Store!
- Honor Magic5 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 GAMER PC termékbeszámítással
- Konzol felvásárlás!! Playstation 5, Playstation 5 Pro
- LG 27UL500-W - 27" IPS - 3840x2160 4K - 60Hz 5ms - HDR10 - AMD FreeSync - 300 Nits - sRGB 99%
- Bomba ár! Dell Latitude E6440 - i5-4GEN I 8GB I 320GB I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged