Új hozzászólás Aktív témák

  • lev258
    veterán

    Közben kiderült, hogy "Sajnos lejárt az időkorlát (15 perc), a hozzászólás már nem módosítható!", szóval 15 perc, nem 5 perc.

    Ez nekem még mindig zavaros. Ezek ugyanazok a driverek, amiket a Driver Manager kihoz, mint video kártya drivereket, vagy valami teljesen mások? Ha ott nem jelennek meg, és azt írja, hogy az nvidia 340 van kiválasztva, még ha sudo-ban be is nyomom a Fenyő féle parancsot, akkor GUI-n keresztül nem is igazán módosítható normálisan, hogy milyen video kártya driver van fent, és mindenképp érdemes konzolból csereberélni?

    @Fenyő

    Köszi! :R

    Gondolom az i386-ot meg amd64-re kell átírni, ha 64 bites rendszerről van szó.

    A Driver Manager-ben zárt drivereket látsz elsősorban (illetve visszaválthatsz nyíltra). A zártak az alap tárolókba a rendszer megjelenésekor bekerült verziók. Ezek külső tárolók felvételével változhatnak csak.
    Itt lényeges az i386, mert 64 bites rendszeren a 32 bites kompatibilitáshoz kellenek.

Új hozzászólás Aktív témák