-
Fototrend
A Linux Mint bemutatása
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Frawly
#13118
üzenetére
Előbb még te voltál, aki helyesen ellenezte, hogy a Gtk-s ökoszisztémába Qt-s dolgok legyenek, erre most elkezdtétek azt fejtegetni, hogy a Cinnamonból hogy kéne Plasmát csinálni.
Azt nem olvastad, hogy gyakorlatilag egyetlen KDE csomag kellett, a QT5 meg a KDE-full törölve lett. No de az is más, ha kíváncsiságból összehozom ezt így, hogy csak a plasma legyen GTK-s programokkal, meg az is más, ha napi szinten ezt használom! Szóval ez csak kísérletezgetés volt részemről, a normál Cinnamon sessiont használtam napi szinten.
(no meg ez még a 19.3 verzión volt anno a WD Blue 3D 500GB SSD előtti meghajtón, több, mint egy éve, talán már eszembe se jutna, hogyan kell kutyulászni DE-ket)Annyira nem vagyok oda az effektekért, talán a Cinnamonban is ki vannak kapcsolva, bár alapból ez amúgy is elég szerény volt.
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux Mint-et használó kezdők és haladók valamint a még csak azzal ismerkedők számára.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját! -> [link]
- IKEA Format lámpák eladóak (Egyben kedvezménnyel vihető!)
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5500 / RX 5700XT 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Bomba ár! HP ProBook 430 G3 - i3-6GEN I 4GB I 128SSD I HDMI I 13,3" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
(no meg ez még a 19.3 verzión volt anno a WD Blue 3D 500GB SSD előtti meghajtón, több, mint egy éve, talán már eszembe se jutna, hogyan kell kutyulászni DE-ket)
Rowon
