-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
Doviziozo
aktív tag
válasz
HoppMaster
#62766
üzenetére
Szia! Igen, kérdés, hogy mi lenne itt a leghamarabb.
-
Doviziozo
aktív tag
válasz
HoppMaster
#62761
üzenetére
Szalka nekem is oké lenne.
-
Doviziozo
aktív tag
-
Doviziozo
aktív tag
válasz
Pietrosz
#62719
üzenetére
Minden azon múlik mit, és mennyiért tudsz szerezni most.
Jelenlegi árak kb:
3060 - 280 000 - 48 MH/s
3070 - 450 000 - 60 MH/s
Én megoldottam 40000-ből két használt z270-es lappal a 4 db 3060-as hajtását, csak agyaltam a fenti drágább lapon , hogy ne kelljen annyi alaplap, de aztán csak maradt az olcsóbb használt megoldás.
-
Doviziozo
aktív tag
Van egy lap ami meg Z390-es chipset ellenére 4-et tud. Csak arra nem bírtam eddig rájönni, hogy tényleg tudja-e
. Azt írják, hogy 8 db PCIE lane kell egy 3060-as kártyának. Na ebbe az alaplapba meg az i9-9900 a max ami belemegy, ami tud 16 lane-t. Valaki aki jobban vágja segíthetne eldönteni, hogy akkor most a lenti lap tud 4 db 3060 -ast , vagy nem kezelni.
Asus WS Z390 Pro
-
Doviziozo
aktív tag
Sziasztok! HDMI-s 5-7" -os kicsi kijelzőt, amit rig mellé tennék milyet érdemes venni? Használ valaki egyáltalán?
Főleg olyan lenne jó, amit itthon is be lehet hamar szerezni. -
Doviziozo
aktív tag
Kipróbáltam egy Zotac 3060-as kártyával a fent említett dev drivert. Riserrel, riser nélkül direkt a main pci-e slotba rakva, monitor rákötve, levéve nem ment fentebb 25 hashnél.
-
Doviziozo
aktív tag
Sziasztok! Újoncként elkezdtem én is egy Gigabyte 1080 Ti kártyával HiveOS alatt ETH-t bányászni. (hivepool, phoenixminer). Abban kérném a segítségeteket, hogy mik azok a beállítások, amivel optimalizálni lehetne HASH értéket. Jelenleg 27 a real, 32 a reported. Ahogy olvasom 40 körül kellene lennie. Valaki lenne oly kedves és megírná, neki milyen tuning értékek váltak be? Köszönöm.
Új hozzászólás Aktív témák
Ebben a topikban a bitcoin-tól (BTC-től) eltérő kriptopénzek (az alternatív kriptopénzekkel, ún. "altcoin"-okkal) bányászatával foglalkozunk.
- Milyen légtisztítót vegyek?
- Linux kezdőknek
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- BestBuy topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Konteó topic
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- Rezsicsökkentés, spórolás (fűtés, szigetelés, stb.)
- Google Pixel topik
- További aktív témák...
- Lenovo X390 i7 8665U, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- HP EliteBook 855 G7 15,6" Ryzen 5 PRO 4650U, 16GB RAM, 256GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Dell Precision 3571 i7-12700H 16GB 512GB FHD RTX T600 4GB 1 év teljeskörű garancia
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor
- Samsung Galaxy S25 Ultra Titanium Black 256GB használt karcmentes 6 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Annyi, hogy még jobb a matek z270-es lappal. 20-25 000 ért rá lehet akadni olyanra ami kettő 3060-ast kezel. Hátránya az egésznek, hogy a frankó kis hiveos felejtős ETH bányászat esetén, de pár hónap és ez is változik.
