-
Fototrend
Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!
Új hozzászólás Aktív témák
-
xeon forever
addikt
válasz
CPT.Pirk
#6320
üzenetére
Ez c++ programozasi hiba magaban AZ engineben van a hiba. Konkretan osszeakad a VGA shared system memoryval. Es null sid szinten kell megvarnia a rendszernek amig felszabadul AZ irasvedelem az adott teruleten.
Tobb programnal is elofordult mar ilyen.
Szoval a fo problema hogy a windowsnak user/admin//system//services//nullsid utbonalon vegig kell vinni a kerelmet. Addig var a program. Ezt csak a programozok tudjak kijavitani. Pl utvonal javitassal. De ez eroforras kerdese is.
Pl. Elindul a folyamat a cputol/ atfut a memory controlleren Ott ha a VGA lefoglalja a rendszermemoriat cachenek akkor a c++ ban be lehetne allitani a lapozofajlt harmadlagos cachnek a programnak a VGA iranyaba. Jelenleg ez az eljaras Minden programban le van tiltva. Mivel ez a chip/windows vedett tarhelye. Ennek a fo oka, hogy ez egy teljesen onallo tarhelyet igenyelne. Erthetoen van egy windows hdd/ssd van egy "slave" hdd/ssd adattar es kene egy haramdik "lapozofajl" hdd/ssd. De leginkabb egy nativ pcie ssd lenne hatasos erre a feladatra.
Amig a technologia nem tart Ott, hogy csak pcie csatolok leszenek az alaplapon addig ez lesz a "mumusa" a c++ nak. -
xeon forever
addikt
válasz
AAtt1la
#6225
üzenetére
A mass effect akarki akarmit mond 30+ os game... Pont azert mert sojat kell szovegelni es keveset lôni. Aki viszont szovegelni akar AZ nem a trutyi arc grafikaert fog fizetni meg a bugokert. Mass effect 3 ban ezerszer szebben volt kidolgozva AZ arc szerkezet.
Ha kiraknak egy Jo updatet AZ is megfogja venni aki idaig vart. Szoval az lenne az erdekuk, hogy rendberakjak es jojjenek a dlc-k
-
xeon forever
addikt
Maguk alatt vagtak ki a fat. Vagy jobb single vagy coop story...kellett volna. Ugymond Jo de megis fos ahhoz hogy kiadjon AZ ember ~50USD-t...
Igy sokan megvarjak mig learazzak.Amugy uccso infom szerint kb 3,5millio eladott peldanynal jartak. X ~ 50USD //~175millio USD. Annyira szarul nem jartak igy sem.
-
xeon forever
addikt
Valaki tudja h hol a peloban kell AZ ajton atcsalogatni AZ observert? Vagy egy masodikat hivni? AZ oldalso ajtokhoz! Kellenek elvileg.
-
-
xeon forever
addikt
Kiprobaltam a viragbolti verziot...+10fps...bug mentesre sikerult. Valami a qrv@ originnel nem stimmel. Fogja rendesen a rendszert.
Igy offlinegep 490mb memoriat eszik(kikapcsoltam Minden fos rendszerszolgaltatast), a tobbi AZ andromedae...29 folyamat osszrsen igy.
Gtx 650ti 1gb 60-120fps medium settings 1600*900SckmiD origin. 17k mi? Deluxe mi???kezdem elvesziteni a hitem...
-
xeon forever
addikt
Valahonnan meg lehet szerezni a game modding programjat? Nagyon zavaroak a facek. Vissza akarom kapni a day1 patch elotti arcokat.
-
xeon forever
addikt
Masnal is van hogy 4-5 Ora jatek utan Minden kill beakad? Idaig ilyen nem volt...
Ebbol viragbolti verzio 1.05 lesz. Ahogy lattam/hallottam azzal ilyen gondok nem voltak. Szarok a multira. Felraktam a Titanfallt is egybol nvdriver leall majd ujraindul hibakat dob. Soha nem lesz ez AZ online tema Jo. -
xeon forever
addikt
Lesz valaha coop story vegigjatszas?
Jo lenne egy Borderlands 2 szintu coop story. -
xeon forever
addikt
Pc-s kerdes. Valahol lehet allitani, hogy CPU load limit 95% legyen?
Termeszetesen debug szinten. Rohadtul zavaro, hogy elso betoltesnel 100% cput hasznal mikozben ingame 50-60% loadot kap.Valaki vmi?
-
-
xeon forever
addikt
válasz
Ra's al Ghul
#5975
üzenetére
AZ mar " what if saga " lenne nagyon.
Le kene zarniuk egy fele kepp. Amit egyertelmuen nem akarnak.
Choose ur own storyval meg siman athozhatoak lennenek. Marmint egy savegame import es aszerint indul AZ intro. Miert kerulnenek IDE.
+3 ev kb.
Lost war;adventure. -
xeon forever
addikt
Teljesen egyetertek. 👍
Teljesen bunko mod felcsigaztak. Es a felet se kapjuk amit egy me triology utan elvarnank. Ezt ertsd. Tanulhattak volna a hibaikbol. Javitva igy a storymenetet. A grafika meg mar beszeltuk egy felturbozott ue3 ezerszer jobb lenne, vagy ha nextgen konzolt is bevesszuk egy ue4el is jobban jartunk volna.
-
xeon forever
addikt
válasz
Derrewyn
#5905
üzenetére
"Earlier this week on an earnings call, Electronic Arts CEO Andrew Wilson told investors that the publisher is “very happy with how BioWare is doing, how BioWare is treating Mass Effect. And our expectations for Mass Effect are still strong for the future and the franchise overall.” Wilson also put a great deal of emphasis on “live service” games, of which BioWare’s new IP is one. That’s the studio’s main focus for the time being."
-
xeon forever
addikt
Jeeee. NVIDIA kezeloben ha Minden 3d settings el anisotrophic filteringet 16x re allitom, sokkal szebb a jatek. De tenyleg sokkal. 😋
1gb gtx 650ti 6gb ddr2😵 xeon 4 cores... -
xeon forever
addikt
Pont ezert kene triologi belole.
Szepen felvezetni a szalakat. Expanse alapmu.sajnos AZ mar biztos, hogy addig igazi statisztikat nem lehet felmutatni amig a vilag Minden pontjan nem egysegesitik AZ adathalmazt. Imdb Jo irany.
Illetve kene vegre egy egyseges fold...pont ezert is lenne Jo egy ME film. Qurva tanulsagos lenne ha mindenkihez eljutna a mondanivaloja.
Mondjuk AZ is teny, hogy maga a videojatek story at is sokan felvalrol vettek, vagy csak a latvany per jatekmenetre koncentraltak.
Mindenesetre AZ idaigi tapasztalataim azt sugjak, egy jol elkeszitett ME film merfoldko lenne AZ emberiseg szamara. Es kitudja. Talan tenyleg ez abrazolja a leginkabb mi is a jovokep...
👌 -
xeon forever
addikt
válasz
BoneDragon
#5880
üzenetére
3 x 2ora minimum...eselytelen lenne egybe...
ITT azert scifi rajongo tabort kell figyelembe venni. A gamerek kb 10% ot adnanak bele...
-
xeon forever
addikt
En nagyon reg ota agyalok a Jo video jatek to film opcion.
Sima ugy jelen esetben. CGI draga oke. De a perfect story line megvan.Me1 alapstory.
Shepard n7 program//citadella vilaga//Saren arulasa//csapat bemutatasa//romantika skip to Me2/kis flirt belefer//Zuzda ending/citadell fight.Me2 akcio-badass resz.
Illusive man/Collecktor/Shepard feltamadas//citadella politikai kitero//badass csapatepites//lezuzni mindenkit/kemeny dontesek//shadow broker szal:bevillan Alec ryder+Ai kiserletek//flirt lvl2/romance skip to Me3//ultimate badass ending//
Me3
Reaper arriving to Earth//Mars//Citadell//Full team//EMS to max//drama,romance(Tali vs Liara sztem)Talira mindenki kivancsi lenne ruha nelkul(a foto mar elinditott vmt 😈)
Full contact war a reaperekkel. Kiuzzuk oket a galaxisbol, de nem legyozzuk..... End.
Andromeda.
Spoiler....
-
xeon forever
addikt
válasz
janos666
#5612
üzenetére
Hat igen.
Erezheto, hogy a kiadasi datummal maguk alatt vagtak ki a fat. Sokkal tobb van benne, mint amit vegig jatszunk. Ez konkreatan azoknal a kuldeteseknel erzodik amikor rajossz, hogy ennek onalloan semmi ertelme nem volt, max ha kesobb egy visszatero kuldetesnel megjelenik a karakter AZ oldaladon harcolva. (ME3 ban ez tok Jo volt, hogy a mellek kuldetesek is erositettek AZ effective military score-t) -
xeon forever
addikt
Ehhez azer kene egy kis batorsag...
En pl mar azon kiakadtam, hogy Shepard 8000. Military ponttal nem rughatja szet a reaperek segget, ha bele kovok a catalistba...Szoval a minimum hogy csak akkor leherne egyertelmu folytatas Shepardekkal, ha ki kell takaritani a Milkywayt...
-
xeon forever
addikt
Most mar tuti, hogy vagy 2. Resz, vagy dlc. De lesznek quarianok, vorchak..stb....
-
xeon forever
addikt
válasz
Ra's al Ghul
#5485
üzenetére
Nem feltetlen. Lehet var valamire. Halozat, meghajto. Ha meghajto akkor lehet valami hibazik...
Pcn>toredezettseg mentesitettem a game meghajtot, Ccleanerrel wipeoltam a szabad teruletet.
Ps en nem tudom van e ilyen lehetoseg. -
xeon forever
addikt
válasz
Cray Tyler
#5448
üzenetére
Ha jol latom en-us t9 telorol valszol...neha en is a hajam tepem mire jol leirok vmt. 😅😂
-
xeon forever
addikt
Akinek keves Ramos gepe van, 1 gigas vgaval. 4 sata porttal.
1 rendszer winjo lapozo fajl nelkul. ITT van a VGA shader cache.
1 winjo amirol a game fut.
2db fostalicska winjo Amin automatikus a lapizo fajl...Es lass csodat 60+ AZ fps low on.
Mediumon 50 fps.
High on 30fps.
1600*900 on.1920*1080 on- 10% kb.
Igy 2 het otletelgetes, meg regi alkatreszek kozti turkalas eredmenye.
Egyebkent sata2.
Amugy meg oriasi laggok a nagyobb terek betoltesekor.
-
xeon forever
addikt
https://www.youtube.com/watch?v=1RwpRQiILHU
-
xeon forever
addikt
Ti is eszrevettetek, hogy egy AZ egybe atraktak a Me3 programot fb engineer?
A galaxis terkep Pont ugyanaz mint ITT a cluster terkep. Ja meg a fejelcsavarodas is atjott...A nevek a szinkronhangok stb kicsit atformalva.
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Linux kezdőknek
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Házimozi haladó szinten
- RAM topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Strix B450F R5 5600 32GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 Super 8GB Zalman S2 TG TT 650W
- HP 150W töltők (19.5V 7.7A) kis kék, kerek, 4.5x3.0mm
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5700 / RTX 2080Ti 11GB / 16GB DDR4 / 1TB SSD!
- AKCIÓ! Asus TUF A16 2024 FA607NUG Gamer notebook - R7 7445HS 16GB DDR5 1TB SSD RTX 4050 6GB
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


