-
Fototrend
Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dare2Live
félisten
válasz acsati #40440 üzenetére
Ezt neked kell eldöntened. Van előny hátrány, pl "feltörési díj" de pmap nál szerintem most előnyök vannak túlsúlyban.
Ha a jelenlegi helyzet a 350-360Fts vagy rosszabb árfolyam marad, nem tudom elképzelni, hogy az infláció ne robogjon el még "elcsalják az inflát modon" is 7%+ra. pmap inflához kötött. map+nem. Innen az egyik fog fizetni max 4.95%ot a másik 8.4%ot. Az nagyon nagy difi.
Esetleg ha nem hiszel forint erősödésben akár "euromap" is mehet....
[ Szerkesztve ]
don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...
-
válasz acsati #40440 üzenetére
A PMÁP-nál csak azt a kockázatot futod, hogy a MÁP+ felülteljesíti. MÁP+-nál pedig futod azt a kockázatod, hogy a PMÁP felülteljesíti és az infláció magasabb lehet, mint a kamat.
tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!
Új hozzászólás Aktív témák
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Óra topik
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- MW2 - MW3 játékosok baráti köre
- Okos Otthon / Smart Home
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Delta Force (2024)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest