-
Fototrend
Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
dombila
őstag
válasz
Gyula888 #23038 üzenetére
A TP-Link ugyanerre a SoC-ra 8 portos, (2.5G-s WAN port-al) routert csinált, kínai piacra: TL-R5010PE. (Az oldal kínai nyelvű, de a böngésző kiválóan angolosítja).
A teszt alapján a 2.5G-a portot teljesen ki tudja hajtani.
(Ebben ugyan a EN7562DT van, ami annyiban tér el, hogy nincs benne memória, emiatt itt külön tettek mellé 512 MB-ot.) -
E.Kaufmann
veterán
válasz
Gyula888 #23038 üzenetére
Te jó, hogy képben vagy, de nekem a gugli ilyen AliExpress-es routereket és GPON cuccokat hozott be, Airoha-t nem láttam és az MTK is úgy jött képbe, hogy olyan WiFi chippeket pakoltak mellé. Valamint ha MTK akkor miért nem vállalja fel a nevét? Miért EkóNyet (nem is Airoha, amit szintén nem ismerek). Annak idején a RaLink nevét meg beszántották, pedig az még volt valami. Na meg van az MTK-nak saját néven hasonló két magos ARM cucca. Miért nem azt választották (mint sokan mások)?
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! 0 perces Apple iPhone 16 Pro MAX 256GB okostelefon garanciával hibátlan működéssel
- LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Samsung Galaxy A13 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3437, 100% Akkumulátor
- MSI CreatorPro Z16P RTX A5500 TOUCH! (vapor chamberrel)
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest