-
Fototrend
Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban !
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szten Márs
nagyúr
válasz
Marky21
#3905
üzenetére
Attól függ mit nevezünk jobbnak. Miben jobb? Nem lehet abszolút dolgokat kimondani túlzottan. Meg amúgy is, mire és hogy akarjuk használni? Hetente kétszáz képet lövünk? Vagy csak ötvenet? Akkor az analóg elég bajos, hisz minden egyes képet elő kell hivatni és le kell nagyíttatni, ha pedig digitális formátumot is akarunk be kell szkenneltetni. Ha valamelyiket meg tudjuk otthonis oldani, akkor persze a műveltető szerkezet nem kell. Ha nem tömegtermelésre megyünk, és nincs túlzottan sok pénzünk, de imádjuk a hatalmas optikai keresőt és a film szemcsézetét, akkor a filmes a nyerő. Ha szeretnénk már a készítés helyén látni a gép hátsó LCD-jén, akkor digitális a nyerő, tekintve, hogy csak azzal tehetjük meg. Ha elsősorban számítógépen akarjuk a képeket nézegetni, akkor is digitális. Most így hirtelen, de szerintem lehetne sorolni egy darabig.
Egyébként szerintem érdemes kissé utánaolvasni a dolgoknak, mert úgy látom olyan szintű alapvető hiányosságok vannak, amikkel nem érdemes gépvásárlásba fogni, pláne nem tükörreflexesébe.
Új hozzászólás Aktív témák
- Magic Trackpad legújabb fajta, lightning csatlakozóval
- ASUS TUF A15 FA507 - 15.6"FHD 144Hz - Ryzen 7 7435HS - 16GB - 1TB - Win - RTX 4050 - 2,5 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3854, 100% Akkumulátor
- Wacom Cintiq DTK-2260 digitális rajztábla
- Samsung Galaxy A23 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Mr.Csizmás
