-
Fototrend
Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban !
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Új hozzászólás Aktív témák
-
haruspex
aktív tag
válasz
lugosi
#56698
üzenetére
Modernebb nagyobb felbontás szenzor, nagyobb jobb kereső, amit nem csak az egyik szemedhez tudsz tenni. Mikrofoncsatlakozó, és jobb hangfelvétel. Nekem amúgy (fotóra továbbra sincs bajom a Pana AF-fel. )
Ha ezek egyike sem fontos, pláne, ha nagyobb az árkülönbség akkor persze gx80, az egy jobban eltalált gép.
Új hozzászólás Aktív témák
- Fel kell készülnünk a 2G kivezetésére
- Kuponkunyeráló
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Kompakt vízhűtés
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Autós topik
- Xbox Series X|S
- Íme az év legszebb játékai - a Digital Foundry szerint
- Milyen okostelefont vegyek?
- ASUS blog: jó árú notebookok karácsonyra
- További aktív témák...
- Jura Impressa S90 Automata kávégép 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Dell Latitude 5400 14" FHD IPS, i5 8365U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / 100% Akku
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3756, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Mr.Csizmás
