-
Fototrend
Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):
Új hozzászólás Aktív témák
-
-FreaK-
veterán
válasz
capsule
#75617
üzenetére
Azt írják, hogy a jobb modelleken minimális már, de jelen van. A linkelt topicban van egy tesztkép, ha mozgatod ide-oda, akkor elvileg látni kell. Van még a Freesync-el is probléma, nem tudom ez téged érint-e, milyen VGA-d van? (egyénként meg azt írják, hogy nem mindegyik AMD driverrel jön elő ez utóbbi)
Brekk: Az ASUS MX34VQ-ról nem tudod esetleg, hogy mikor lesz elérhető nálatok? Érdekelne

Olyan jónak tűnik mint a Microboard monitora, de rendes garival meg support-al.Probléma: nem állítható magasságában a kijelző, és mivel a talpban Qi töltő van, ezért leszerelni sem lehet könnyen és VESA kompatibilitás sincs így..
Screen size: 34 inches
Panel type: Samsung SVA (Vertical Alignment) LCD Panel
Native resolution: 3440 x 1440
Typical maximum brightness: 300 cd/m²
Colour support: 16.7 million (8-bits per subpixel without dithering)
Response time (G2G): 4ms
Refresh rate: 100Hz (variable, with Adaptive-Sync)
Contrast ratio: 3,000:1 -
Skynet258
veterán
válasz
capsule
#75468
üzenetére
Na közben találtam videót erről a lilulásos dologról, részben ez tántorított el tőle... Kíváncsi leszek nálad lesz-e ilyen, és valóban ennyire feltűnő-e mint a videón.

Itt még baromi zavarónak hat, lényegében az egész kép mozgás közben lilás árnyalatot vesz fel.
Egyébként nekem is best buy lett volna, csak ezek a videók kicsit megijesztettek, és végül tök más irányba mentem el, sikerült többet is költenem (jóval) mint az elsőre megálmodott limit...
-
magickonfig
tag
válasz
capsule
#75461
üzenetére
Én a helyedben egy 27" qhd-t vettem volna ugyan olyan áron.
A purple/green ghosting artifact problémán kívül (valakit kegyetlenül zavarja és visszaküldi de más észre sem veszi) barom jó szerintem. Kicsit túlszaturált színek, de a feketéje
Majd kíváncsi vagyok a nagy tesójára 27" és 32" CH711 , nah az már qhd-s lesz! -
-FreaK-
veterán
válasz
capsule
#75468
üzenetére
A típusnak több hibája is van/volt, ezek nagy részét az október/novemberi gyártásúaknál már javították. Nézd majd meg, hogy te milyen példányt kaptál.
Egy probléma viszont maradt, ez a purple trailing, erről többször is volt már szó itt a topicban, kép is volt beszúrva, hogy mit jelent, meg linkek is.
Vannak még bizonyos uniformitás problémák is, de csak direkt nézve szúrható ki, játék közben nem fogod észre venni. Lims Cave videóit nézd meg a témában, ha érdekel.Gyárilag kalibrálva érkezik, ez igaz, de ez sajna csak < deltaE 5-öt garantál azt hiszem, a valóságban csak épp, hogy jobb, mintha nem így érkezne. Egy rendes kalibrálás érdemes még elvégezni rajta.
Jatékra viszont elég jó, ezt a lila utánhúzást és esetleg a 27" FHD miatti pixelméretet leszámítva, már ha ez zavar.
-
Skynet258
veterán
válasz
capsule
#75461
üzenetére
Anno én is ezen gondolkoztam, de ez a Quantum Dot cumó nekem kicsit túlszaturáltnak tűnik, már amennyire videókból ez átjön... Meg akartam nézni élőben az MM-ben, de ki volt kapcsolva, és a srác azt mondta, hogy nem tudja rákötni a többi monitoron látható demóra, mert pont ez az egy monitor nem kezeli azt a jelet (ekkora baromságot rég hallottam, de nem álltam le magyarázni).
A tartókarja amúgy profi, azt nézegettem.

Új hozzászólás Aktív témák
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Renault, Dacia topik
- Milyen monitort vegyek?
- Mazda topik
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Hardcore pizza és kenyér topik
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Hajlított Dell 34"-os 3k-s monitor kiárusítás!!! AkciÓÓ!
- SAMSUNG LS32BG700EUXEN 32" Q-LED G7 144hz MONITOR ! AKCIÓ!
- SAMSUNG (LS55CG97WNUXUF) ODESSEY ARK GAMER 140CM MONITOR ! AKCIÓ!
- SAMSUNG (LS49DG910SUXEN) 144HZ 5K OLED GAMER MONITOR !UJ MODELL! AKCIÓ
- SAMSUNG (LS49CG950SUXEN) 49" 5K OLED GAMER ! akció!
- 2db Apple Lightning - jack átalakító eladó egyben 1999 Ft
- ASUS ROG Strix Z790-F Gaming Wifi II alaplap + Intel Core I7 14700KF processzor eladó!
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB,Átlagos,Adatkábel,12 hónap garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10400F 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 Mobile Workstation - i7-11850H 32GB 512GB Nvidia RTX A4000 8GB 1 év gar.
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest






sztivo
