Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ajtonion

    lelkes újonc

    válasz woodworm #68770 üzenetére

    Lehet, hogy csak rábeszéltek, sajnos analfabéta vagyok a témában, próbáltam utánajárni, amennyire tudok, de elég soktényezős a dolog.
    Jött a digi, beszerelte a dobozt, nem nyúltam semmihez, rákötöttem a gépet, nyomtam egy speedtestet és azt tapasztalom, hogy 600-800 mbit közt van a sebesség és igazából itt tartok és próbálok rájönni, hogy mi lehet az oka és hogyan tudnám megoldani. Azért gondolom, hogy lokális a probléma, mert a környéken többeknek is kötötték most és ott magabiztosan 900 felett megy a net (erősebb PCkkel, ugyan ezzel az ONT-tal, de tényleg lehet, hogy nem ez a gond).
    De ez itt már teljesen offtopik, csak sajnos tanácstalan vagyok, hogy hogyan, merre kezdjek neki a nyomozásnak. Teljesen igazad van, hogy most egy kicsit hasraütésszerűen vennék egy 30ezres routert "hátha megoldja" alapon, mert jobb tippem nincs.

Új hozzászólás Aktív témák