Új hozzászólás Aktív témák
-
xrvman
őstag
Sziasztok!
Adva van egy Gigabyte GA-H61M-D2-B3 alaplap. (socket 1155)
Házból is kiszedve.
Jelenség: CPU, TÁP ventik felpörögnek, 2 sec, leállnak, majd újfent felpörögnek, 2 sec, leállnak. Így megy tovább míg ki nem kapcsolom 5 sec tartással.
Csak a táp volt rátéve a végén, proci, memó kivéve, monitor kábel is lehúzva. CMOS reset jumperrel, elem kivétel is volt.
Másik táppal is volt próba, igaz az csak 20 tűs volt, de ugyanezt produkálta.Elvileg 2,5 éves, tehát még van garancia rá. Weben meg tudom nézni valahogy? Van valami azonosítója?
Esetleg szimplán kuka? -
xrvman
őstag
Sziasztok!
Kb két és fél éve, általánosan mennyi garanciával adták az alaplapot? 3 év vagy kevesebb? Erről lenne szó: Gigabyte H61M-D2-B3 -
xrvman
őstag
Sziasztok!
Mit kell még feltennem a GA-Z68XP-UD3 alaplaphoz, hogy ne legyen az óra mellett a Rendszer lemeze eltávolíthatóként?
Friss drivereket most szedtem le a netről.
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3892&dl=1#dl
Feltettem:
Audio
Intel INF installation
Realtek LAN Driver
Marvell SATA Controller Driver
Etron USB 3.0 Driver
VGA
Semi sárga felkiáltójel nincs.
Új hozzászólás Aktív témák
- HP EliteDesk 800 G2 SFF, i5-6500,8GB DDR4,128GB SSD, DVD, WIN11
- MEDION ERAZER Cooling Kit V2 Vízhűtés - MD 62737 Beast 16 X1 gamer laptophoz
- 8 GB-os GeForce RTX 2060 SUPER (OEM HP) - garanciával
- Újra raktáron! MacBook Pro 14" M1 32GB RAM 27%-os áfás számla
- ÚJ Lenovo ThinkPad L14 G6 - 14"WUXGA - Ultra 5 225U - 16GB - 512GB - Win11 P - 3 + év gyári garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
