Új hozzászólás Aktív témák

  • joci2000

    senior tag

    válasz Steve Jr. #314 üzenetére

    :Y :Y

    Hát erről nem kérdezett :(

    De ha +kérdezett volna nem hiszem, h +engedtem volna bár ezt nem tudom h. mennyiben érdekelte volna őt :U .
    Mint tudjuk a Nokia jogvédett cég és a soft modósítását a törvény bünteti meg minden anyámkínja és 1 frankó kis per nem hiányzik nekem. Ez pont olyan mint ha hackelt- crackelt meg tört játékokat árulnál a piacon, és az se szép dolog :( ezért nem is jáccom, vagy csak baromi ritkán, mert baromi drágák a játékok.(bár az mk3 az 1ik kedvencem azért befigyel néha ;] )

    Mert ez a fajta soft moddolás ugye bár illegális és mi csak oktatási, tanulási célokra használjuk a telefont ilyen téren :U , Nem kívánunk vele visszaélni, meggazdagodni se, csak okosodni szeretnénk, megérteni a működését meg ilyenek. A tanulás tudtommal még nem illegális :U . Azért se teccik hogy ezzel a softal adta el, mert ha vki illetékes kezébe kerül lehet h. engem vesznek elő, mert benn volt e-mail-->és az olyan mintha a címem, telszámom, nevem lett volna benne :O

    Szóval a továbbiakban szeretnék megkérni mindenkit aki telefont szeretne eladni ilyen moddolt softtal, h. NE tegye, vagy csak saját felelőségére. Illetve előbb készítsen el 1 hasonló softot ;) .

    Ez az egész lehet h. most parázásnak tűnik, de lényegében az is, mert nem hiányzik nekem vmi balhé. Én nyugodt vagyok, ritkán haragszom meg vkire. Nemtom-ra se haragszom, mert ő tudja mit csinál, csak legközelebb előbb kérdezzen ;)

    na elég a prédikációból yó8 mindenkinek :DDD

    mod: @-Nemtom- legalább a hirdetésben frissíthetted volna a soft tudását :P pl *+ 1 már nincs is

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák