Új hozzászólás Aktív témák

  • Darkdeath101

    csendes tag

    Sziasztok!

    Először is nem tudom, hogy jó topicot választottam-e, de kérlek most az egyszer nézzétek el nekem, sík ideg vagyok és már kapkodok.

    Nos egy HP Pavilion DV6000 szériás gép azon belül 6239ea.
    Windows 7 32bit, Nvidia GO 7400 videókártya , 2GB RAM a Proci pedig Core Duo 1.86Ghz.

    Kb. 1 órával ezelőtt feltettem a régi kedvencemet a Battlefield 2-t. Beállítottam teljes képernyőre 1280x800 rá kb. fél percre összeugrott a képen minden szöveg becsíkozódott és onnantól kezdve a gépnek a monitorja használhatatlanná vált. Videót is csináltam róla.
    Azonnal kikapcsoltam a gépet a főgombjánál, de ahogy a gép elindul csak fehér kép néhány másodperc múlva pedig megjelennek színes csíkok a képernyőn.
    Rákötöttem a monitoromat, de így is rossz.
    Annyit tudtam kivenni a szövegekből miután rákötöttem a monitort, hogy Indítási javítás.
    Esetleg ha a játék kavart be valahogy, milyen parancsokkal tudnék a biosba turkálni ? Vagy esetleg egy rendszer visszaállítást csinálni?

    Csináltam egy videót. [link]

    Kérlek benneteket, ha rossz topicba írtam akkor tényleg nézzétek el nekem, ha valaki tud tanácsot adni azt nagyon szívesen elfogadnám.

    Nagyon szépen köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák