Új hozzászólás Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
Lehet hogy ez csak az én bajom.

Ha egy adott nézetben 3D-ben megadok egy útvonalat, ami egyirányú utcából indul, és gyakorlatilag a cél az egyirányú utcák miatt a "hátam mögött van valahol", és elindulok bizonyos okból mondjuk visszafelé gyalog, mert pl. 800 méterrel rövidebb, vagy biciklivel, babakocsival, vagy tolatva, akkor a nézetben azt látom, ami akkor van előttem, ha arra mennék amerre ő szerinte mennem kellene, de ha mégsem, akkor úgy megyek szemben a forgalommal (azaz az egyirányú utcában visszafelé akár gyalog), hogy nem azt látom a képen ami felé tartok, hanem azt, ami a hátam mögött van.Nem tudom jobban elmagyarázni. Mintha megállnál egy ponton egy papírtérképpel, arrafelé néznél amerre menni kell, és ami attól "lejjebb" van a térképen, azt leragasztanád. Majd sarkon fordulsz, elindulsz a másik irányba, de a térképet ugyanúgy tartod, és ugyanúgy leragasztva azt, ami most viszont már előtted van a valóságban, így a térképre nézve fejjel lefelé az ismeretlenbe mész

Tudom, tudom, túlragoztam, és igen, a here is ugyanígy viselkedik, és nem, nem kell tudnia hogy én tolatok-e vagy szabálytalanul haladok, sőt, ezt elősegítenie sem kell. De könyörgöm, miért nem logikusabb az, hogy akkor is arra fordul amerre haladok, hogy tájékoztasson arról mi van előttem, és közben vészjelzéssel arról is, hogy szabálytalanul haladok, forduljak meg azonnal, stb.
Namost azt nem tudom, hogy mi volna, ha tényleg kocsival egyirányúba behajtanék... Akkor is csakazértis seggel előre fordulna dacból, mert nem feltételezné, hogy véletlenül behajtottam?
Szerintem ez nonszensz.
Az lenne normális, hogy megmutatja, hogy na most errefelé haladsz hülye, de szabálytalanul és veszélyesen.
Ehelyett hátat fordít és nem vesz róla tudomást![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
De ez legyen a legnagyobb hibája
Új hozzászólás Aktív témák
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Visszahozta a sírból a G-Drive márkanevet a Western Digital
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Vezetékes FEJhallgatók
- Iqos cigaretta
- iPhone topik
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Autós topik
- További aktív témák...
- Hgst es seagate 500gb 2.5 hdd
- Hostpost.hu VPS és Webtárhely Bérlés
- Radeon Rx 6600XT/ I5 8400/ 16GB Corsair/ 1TB M2/ 128GB Sata SSD/ 500GB HDD/ Win11
- ÚJ Dobozos Lenovo Thinkpad T14s G6 Tartós Laptop 14" -60% Snapdragon 32/1TB FHD+ 20Hó Gar
- Bontatlan! Új Lenovo Thinkpad T14 G5 Tartós Üzleti Laptop 14" -45% Ultra 7 165U 16/512 FHD+ Magyar!
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Samsung 980 Pro NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Geforce GTX 1050, 1050 Ti, 1060, 1650, 1660 - GT 1030 - Low profile is (LP)
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE A520M R5 1400 8GB DDR4 256GB SSD 500GB HDD GTX 1050 Ti 4GB ZALMAN S3 400W
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 4000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4538
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
