-
Fototrend
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
alaves
addikt
válasz
nattag
#100343
üzenetére
Egyszerűen csak a TV jobb- és baloldalán a kijelző szélétől ~0,5m-re mértem az app-al.
Kizárásos: TV 2 perces áramtalanítás + eszköz leválaszt- újra párosít, majd ülj le a TV mellé közel (ahol fixen 100% excellent a bt jel az app szerint 50-70 dBm). Ha jó, utána lehet folytatni. Nem ismerem a környezetet: családi ház, társasház, közeli mobil átjátszó oszlop, trafóház, stb, stb. Mérésem szerint pl. ha a falon van a TV, akkor is erősen veszteséges a bt jel, konzoltól is függ, milyen anyag és/vagy éppen "kitakarja' a TV bt adó-vevőjét, stb.
Sajnos a vezeték nélküli eszközöknél van ilyen, végig kell járni a dolgot.
Ha garanciális lenne a TV, azt is megtehetnéd, hogy kihívod az LGs szakit, hogy oldja meg a problémát. -
alaves
addikt
válasz
nattag
#100337
üzenetére
A Sony-ban lehet, hogy jobb a bt hardver és/vagy a TV másik részén található (sőt biztos). Azért egy B&O fejhallgatóról nem feltételezném, hogy nem stabil a kapcsolat. Mértem az S90C közvetlen környékén is, pl. a TV egyik oldalán jóval erősebb a jel mint a másikon. Sok minden lehet, kizárásos módszerrel tudsz rájönni hol kell változtatni. Még egy mikro sütő ki-be kapcsolása is okozhat szakadozást (és nem feltétlenül csak az otthonodban). Egy CX-B&O-nak szerintem stabilan kell működnie.
-
alaves
addikt
válasz
nattag
#100316
üzenetére
Valószínűleg nem az eszközökkel van probléma, hanem a használati körülmények (eszközök elhelyezése, távolsága, stb.) valahogy nem stimmelnek. Keress rá, hogy mi zavarhatja a bt jelet (másik bt eszköz: mobil, hangszóró; intenzív wifi használat, kábelek szigetelési gondjai, stb.).
-
válasz
nattag
#100304
üzenetére
"Nem is volt gond évekig, csak hát beszart az aksi"
Egyáltalán nem viccből írtam.
L+ehet félreértettelek vagy nem tudom.
Nincs márka aminél évek múlva nem szarik be az akksi. Az kopó/ fogyó alkatrész minden eszközben sajnos.
Nem tudom mennyit szánsz rá árban? Esetleg nézz körül a Sennheiser tájékán, a Momentum kifejezetten jól sikerült széria. Jó fülesek, erős BT kapcsolattal. remek hanggal mozira is zenére is. Nekem még nem volt problémám vele semmilyen eszközzel. -
junkpod
nagyúr
Új hozzászólás Aktív témák
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- Okos Otthon / Smart Home
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Metal topik
- Motorola Signature - mielőtt aláírnád...
- Távol-keleti webshopok OFF topikja (játékok, kuponok, stb.)
- VPS - Melyik szolgáltatót?
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Green-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4347
- Akció!!! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 Ultra 7 255U 5.2GHz 16GB 1000GB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- HP ProDesk 600 G4 i3-8100 16GB 512GB 1 év garancia
- 274 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti
- HP Omen gamer szék Citadel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Vhiktor