Új hozzászólás Aktív témák
-
beyruth82
veterán
válasz
zoleeno1
#450
üzenetére
Már nem lehet rá telepíteni sehogy sem rendesen működő google appot.Böngészőből tudod használni őket maximum.Egyszerű júzer megveszi nem fogja tudni rendesen hasznalni ahogy egy bármilyen másik androidos telefont.Ezért nem is vennék és ezért nem is adtak ki itthon a mate 30 pro-t.
-
ßrainiac
addikt
válasz
zoleeno1
#379
üzenetére
Azt h mire kernek el ennyit azt en sem ertem, mert egy toknak ha jozan esszel belegondolok, nem kene 2000Ft-nal tobbe kerulnie.
Ezert is rendelek alirol fillerekert ha szuksegem van ra.
Jelen esetben megvettem az alzanal a sandstone-t, mert amit tobb telomon hasznaltam - IMAK, szinten sandstone burkolat es vekony, hard case -, elkezdett szar minoseget gyartani, hamlik le rola a felso reteg, igy 3690-ert ami baromi jo ar volt a gyari.
Idealis tok azoknak akik nem dobaljak a telefont, de a karcoktol paraznak.
Szal fikazni sztem nem kell azert, mert nem voltal korultekinto
-
ßrainiac
addikt
válasz
zoleeno1
#372
üzenetére
Az hogy mennyit ved, eleg egyertelmu mar kepekrol is
Ez olyan mintha rendelnel egy mellenyt, majd amikor megjon, panaszkodnal hogy a karodat nem fedi xD
Annak siman jo ez a tok aki minimalis vedelmet szeretne minel kevesebbet bealdozva a telefon vekonysagabol.
"Szerintem sokkal kevesebbet véd, mint a hozzá adott szilikon... " ezt nem gondoltam volna
pedig kevesebb helyen takar, mind a szilikon es az eseseket sem nyeli el ugy, megsem ved annyira? Felhaborito. -
válasz
zoleeno1
#281
üzenetére
Samsung telókon van az a "Samsung pass", amit kérdezett. Ez a különböző weboldalakhoz (vagy "appokhoz", mikor nem a böngészőt használod) tartozó felhasználói neveket és jelszavakat tárolja és mikor bejelentkeznél valahova, akkor elegendő az ujjlenyomattal hitelesítened magad és hopp már bent is vagy. OnePluson ugyebár ilyen nincs.
-
-
-
-
VANESSZA1
őstag
Beszéltünk az értesítési led hiányáról.
Ezzel meg lehet oldani. -
beyruth82
veterán
Nem dehogy!

Pár hónapja cseréltem le a mate 10 pro-t már akkor is OP7 Pro-ban gondolkodtam de végül úgy döntöttem nem adok ki negyedmilliót és vettem egy középkategóriás Mi 9T-t.Ezzel sincsen baj de azért közel sem csúcskategória ezt minden téren érzékelem. Most viszont lejárt a hűségem és megláttam az OP7T Pro-t a vodánál.Nagyon meglepett hogy már szolgáltató kínálja. Régóta akartam OP-t kipróbálni. Nekem a gyors,laggmentes működés és az aksi a legfontosabb meg ha nagy ritkán lövök egy képet akkor azért az értékelhető legyen valamennyire.Az oxygen os-ről is nagyon sok jót hallottam.Még annyit hogy mennyire témázható az oxygen os felülete?Lehet cserélgetni témákat,ikonokat,betütípusokat(mint huawei vagy xiaominál)vagy ez sokkal kötöttebb rendszer?
Új hozzászólás Aktív témák
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Gmail
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Asztalos klub
- Eredeti játékok OFF topik
- Bestbuy játékok
- Sorozatok
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- További aktív témák...
- Dell 14 Latitude 7450 WUXGA 2in1 Touch X360 Ultra5 135U 12mag 16GB 512GB Win11 Pro WiFi7 Garancia
- HP EliteBook 630 G10 - 13,3'FHD IPS - i5-1335U - 16GB - 1TB - Win11 - 1 év garancia - MAGYAR
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
- HP 150W töltők (19.5V 7.7A) kis kék, kerek, 4.5x3.0mm
- Vállalom FRP Lock os telefonok javítását ingyen kiszálással és akár helyszíni javittással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



Raadasul pont itthonrol.
