Új hozzászólás Aktív témák

  • opr
    nagyúr

    Nekem sem a szívem csücske, de igazàból kezdésnek úgy vagyok vele, hogy bàrmit elvàllalok :D

    Az egész Frontend szakmàra gondoltál, hogy nem jó?

    Mi fele kellene akkor menni? Mert eléggé azt mondják hogy a krossz plattform lesz a jövő, és ha jól tudom pl Angularba is lehet fejleszteni droidra is

    + Mostanàba nézem jobban az àllásokat, lehet rossz helyen keresem, de alig alig talàlni gyak/junior pozíciót Java stb-be

    Az En tapasztalatom az, hogy ugy lesz amugy tehetseges emberekbol webfejleszto, hogy barmilyen munkat elvallal, csak legyen gyorsan penz, aztan mikor rajon, hogy szakmai megbecsulese sajnos nincs (fuggetlenul attol, hogy leteznek nagyon jo webfejlesztok), mert annyi a kontar, hogy amikor valtani szeretne, meglatjak a cv-ben es kapja az ivet, mindegy mi van, bizonyitasi lehetoseget is alig kap. Szemelyes velemenyem az, hogy a webfejlesztes egy rohadt nagy csapda, amibol kesobb kitorni nagyon nehezen, es csak nagy anyagi aldozatokkal lehet.
    Valoban sokkal nehezebb java/c#/c/c++/akarmi nyelven elhelyezkedni az elejen, kozeptavon meg altalaban kulonbseg se sok van, de hosszutavon nagyon meg fogod banni, ha a konnyebb utat valasztod.
    Persze, Te eleted, Te dontesed, nameg az is lehet, hogy nincs igazam. ;)

Új hozzászólás Aktív témák