-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
MuFFo
tag
Ha lenne ilyen program megoldódna ez a több éves problémám...
-
MuFFo
tag
A generátorra utaltam, hogy ha belerakom ezeket a karaktereket, akkor tényleg ezek a számok jönnek ki. A karakterkészlet viszont szűkített és a helyük is meghatározott: ()<>%--(kettő db kötőjel) 0123456789 és Pepe és Pipi esetleg pepe és pipi. Nem fejtettem ki bővebben, de pl. a zárójel csak az elején és a végén lehet. Nem emlékszem hogy milyet használtam, ezért van a <> is benne. A számok négyes vagy ötös csoportban lehetnek növekedve és a szavak is csak ez a kettő lehetnek. A kisbetű-nagybetűre sem emlékszem. A kötőjelek bent lehetnek az egységek között és a % jel pedig a két szó között lehet csak. Én erre emlékszem és még sem jó (24680-Pepe%Pipi-13579). Így már azért jelentősen lecsökken a szám, szerintem.
-
MuFFo
tag
Köszönöm, de az sajnos nem vált be. Egy 23-24 karakterből álló jelszót már nem nagyon talál ki. Ezért kellene a lista, mert arra emlékszem milyen elemek voltak benne, csak ha nekiállok papírral ceruzával az összes variációt végigpróbálni az kézzel sok, de ha lenne egy txt fájlom azzal már lehet hogy elbírna a JDR is.
-
MuFFo
tag
Üdv Mindenkinek! Már régebben feltettem itt ezt a kérdést, hátha most kapok rá választ.
Néhány évvel ezelőtt feltöltöttem a felhőbe egy munkámat és lejelszavaztam. Természetesen elfelejtettem a jelszót és szükség lenne rá. Arra emlékszem, hogy milyen elemeket tettem bele de az egész nem jön vissza. A brute-forcehoz kellene egy jelszólista és ennek a létrehozásában kérném a segítségeteket. Létezik ehhez valami program, ami ezt létrehozza? Nem használtam benne sok mindent csak ()<>%--(kettő db kötőjel) 0123456789 és Pepe és Pipi esetleg pepe és pipi szavakat. A számok is csak növekvő sorrendben lehetnek. Mi lenne a legegyszerűbb módszer?
Köszi -
MuFFo
tag
Üdv Mindenkinek!
Néhány évvel ezelőtt feltöltöttem a felhőbe egy munkámat és lejelszavaztam. Természetesen elfelejtettem a jelszót és szükség lenne rá. Arra emlékszem, hogy milyen elemeket tettem bele de az egész nem jön vissza. A brute-forcehoz kellene egy jelszólista és ennek a létrehozásában kérném a segítségeteket. Nem használtam benne sok mindent csak ()<>%--(kettő db kötőjel) 0123456789 és Pepe és Pipi esetleg pepe és pipi szavakat. A számok is csak növekvő sorrendben lehetnek. Mi lenne a legegyszerűbb módszer?
Köszi
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
- Path of Exile (ARPG)
- A cégvezetők látják az AI költségeit, csak azt nem hogyan lesz ebből haszon
- PlayStation 5
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- talmida: Változások 2. rész
- Motoros topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- További aktív témák...
- TUF A15 FA507UV 15.6" FHD IPS Ryzen 9 8945H RTX 4060 16GB 512GB NVMe gar
- TUF A17 FA707NV 17.3" FHD IPS Ryzen 5 7535HS RTX 4060 16GB 512GB NVMe gar
- TUF A15 FA507NV 15.6" FHD IPS Ryzen 5 7535HS RTX 4060 16GB 512GB NVMe gar
- GIGABYTE Z790 EAGLE +2x16GB 6400MHz CL32 PATRIOT VIPER VENOM DDR5 kit egyben eladó! GAR/SZÁMLA!
- Seagate Exos X20 20TB SATA3 (ST20000NM007D) HDD
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Intel i5-10310U Refurbished - Garancia
- HP ProBook 650 G5 512 GB / 12HÓ Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4671
- Samsung Galaxy S21 független 8/128 akku:96%
- 164 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

