Új hozzászólás Aktív témák
-
DRPCDoki
tag
Lehet tudni valamit arról, hogy Level-Rbe mikor jön az új build (Kitty)? Nem tudom ez volt-e már, ha nem akkor nézzétek, ha igen, akkor meg bocs, hogy még egyszer betettem.

-
kizcar
tag
Ja hogy a kettő ugyanaz
Már tiszta. Csatlakozok ezzennel én is. NFS-nél szerintem jobb lesz. -
kizcar
tag
Ez a játék jobb a Project Torque-nél?
Feltelepítettem az NFS World-öt, jó játék, de azért kipróbálnék mást is viszonyításképp. Megláttam a Project Torque-ét és a Level-R-t, de nem tudom melyiket lenne érdemes felrakni. Mind a kettőt nem akarom. -
DRPCDoki
tag
Level-Rben elérhetővé vált a BMW M3 GTR! (CL6-os)
-
erdol
senior tag
válasz
<-OBB->Herti
#27391
üzenetére
Üdv mivel OBB sincs már, ezért Te sem létezhetsz. 
Elég kihalt lett ez a fórum,pedig a régi szép időkben... -
<-OBB->Herti
csendes tag
Ahoj!
-
JackShephard
tag
Sziasztok!
Bocsi, hogy itt offolok, de ezt tudom, hogy olvassák az OBHUNosok. Szeretném megköszönni, hogy gurulhatok veletek a Bömbikkel, kicsit még bele kell rázódnom, hogy a győzelem is összejöjjön, de ami késik nem múlik. Egyelőre szoknom kell mindent ezen az autón, főleg a gumikopást..
A kérésem igazából az lenne, hogy nem tudnátok elküldeni melyik pályák futnak a szerveren, mert akkor előre fel tudnám azokat telepíteni. Akár priviben, akár itt jöhetne.
Köszönettel és sok sikert kívánva ennek a remek csapatnak: BoobsHunter
-
kekeeci
senior tag
Segítség, help, hilfe...
Kinek, és mit kell írni a LevelR-nél, hogy egy IP címről többen is lehessen játszani?
Előre is kösz a válaszokat.
-
SylarHUN
senior tag
Elkészűlt új weboldalam!
Level-R,
Need For Speed World,
DarkOrbit,
Runes Of Magic,
(Online játékok)ROCCAT termékek.
MMORG & MMO GAMES and ROCCAT rajongói oldal.
-
kekeeci
senior tag
A HEAT-en meddig tart még a teszt, érdemes regelni?
-
PaJa1
őstag
Már javították a problémát, újra fut a szerver.
-
[HUN]Mark
csendes tag
-
kekeeci
senior tag
Megnéztem már én is ezt a HEAT Online játékot, hát egyelőre nem dobtam hanyatt magam.
Úgy néz ki, egyre lejjebb kerül a léc, csak ez nem limbó.
-
Blade.T
tag
válasz
Ricco_hun
#27373
üzenetére
Tegnap este egész jó volt autókázni HEAT onlineban, eleinte kicsit furcsa volt hogy nincs sim mod de meglehet szokni.
Ricco_hun
Ha van kedved gyere lövöldözni ide [Wolfteam], még csak regisztrálnod sem kell simán a régi PT-s nickedel beléphetsz
itt van egy kis kedvcsináló:[video1] [video2]
-
PaJa1
őstag
válasz
Creative997
#27375
üzenetére
Ha már változott akkor lehetne akár Heat Onlinet is hozzáadni. Bár nem tudom oda meddig lesz belépési lehetőségünk, mivel azt csak a tengeren túliaknak hírdetik.
-
-
PaJa1
őstag
Megváltozott a topik címe

-
Ricco_hun
senior tag
válasz
SylarHUN
#27372
üzenetére
Nekem az NFS World Online már túlontúl árkád. Nem kérek többet a sínautózásból. NFS részről a Shift kezdett elmenni a jó irányba fizika terén, faszán lehetett érezni a kocsit, az erőhatásokat (kormánnyal). Most meg megint kijönnek majd egy árkád foschal (Hot Pursuit), ahol ilyen nitrózós bugatti veyronok mellett mész el 500-al a tuningolt lambóddal, azzal a címszóval, hogy ez kell a népnek. És a nép örül is neki (főleg amcsik), de gamepodon is éltetik, merthogy ez igazi nfs lesz. Oh my god!
Visszatérve a World Online-hoz: csak lvl10-ig ingyenes. Szóval itt is elég érdekes jelentéssel bír a FREE. A LevelR-be meg valahogy nincs kedvem belekezdeni. Az online játékot az jelenti nekem, hogy lövöldözök 1-2 órát cod4 multiban, több nem is kell. -
SylarHUN
senior tag
válasz
hugoagagyilo
#27371
üzenetére
-
hugoagagyilo
tag
Hát nagyon lehalkult ez a forum itt.
-
smk17
tag
Én is játszok keményen a Heat-tel , de nem teljesen tökéletes . Néha kifagy .Mikor lesz végleges verzió ?
A Level-R meg meguntam , nagyon sok pénz kell , hogy egy 3as szintű autót megtuningoljak . -
ABnormal
őstag
jött valami újabb patch,de nálam maradt az updating shop database után a CTD
mi lehet a mágikus 39570-es sorban?
-
Ricco_hun
senior tag
Marad a LvlR, ha még valaha is kedvem támad az invictus termékéhez.
-
Attka85
tag
Heat: örülnék neki, ha szabadon játszható lenne mindenkinek(minimum nekünk) ez és a Level is, nem szeretném, ha oda-vissza dobálnának, mint eddig...hadd válasszunk MI, hogy mi jó nekünk...a SIM kezelés hiánya egyértelműen Amerikánó kívánság, hiszen ott arányaiban több a "félprofi"
autó"versenyző"... de a PT-ből sok nagyon korrekt, igazán gyors és ügyes amcsit ismertem meg, szóval ott is vannak csiszolt gyémántok... -
Routeres94
csendes tag
Jó estét mindenkinek!
A Heat fórumán találtam egy listát a változtatásokról, amiket eszközölni fognak (vagy már eszközöltek, vagy nem fognak) a közeljövőben:
-összeomlás verseny betöltése közben
-eltávolítják az "agressivity point"okat - remélik ezáltal kevesebb lökdösődés lesz
-működnek a task eventek, teljesíthetőek
-az új játékosok kapnak 30 db "ghost car" itemet
-kedvezményesebb árak a shopban - ezáltal szintén azt remélik, hogy kevesebb rammer leszElőkészületben:
-regisztráció megerősítés kijavítása
-crew támogatás (bármit is értsenek ez alatt...)
-több RP-t lehet keresniEzekkel nem csinálnak semmit:
-SIM mód (magyarul nem lesz sim handling)
-TA autók feloldási szintje (ezek szerint elég magas szinten lesznek elérhetőek, én nem tudom, még nem néztem meg) -
ABnormal
őstag
na,nálam megadta magát..letöltött valami frissítést és most már el sem indul...alul kiírja,hogy updating shop items majd villan a kép és desktop
régi szép időkre emlékeztet amikor verseny közben jött a CTD 
nézegetem a logot,azért ez vicces

E HACK 0.00.00:411 Proc LoadLibraryA code is modified in KERNEL32.dll!
-
Routeres94
csendes tag
válasz
tomkatomi
#27361
üzenetére
Igen, sokan írták chatboxban, hogy hol a Sim mód. Más: egy játékos írta tegnap este, hogy a gs-ek azt mondták, hogy nem fognak az árakkal csinálni semmit, hogy ebből mi igaz és mi nem azt nemtudom. Egy biztos, ha a kereseti lehetőség és az árak ilyen rossz arányban maradnak egymással, az szerintem csak azért lehet, mert ezzel akarják rávenni a játékosokat (gyártsunk elméleteket
), hogy CP-t vegyenek. De a cirka 60000 PP (~230 CP) egy kettes szintű verdáért, és 13 milla az Indy-s kocsiért azért baromi húzós. De azért valami pozitív dolog is elhangozzék, szerintem az a svéd versenypálya szuper, nagyon tetszik. Végül nekem az irányítással sincs bajom, távol álljon tőlem az árkád kezelhetőség istenítése, de tény, hogy ez nem Need for Speed, ahol 300-zal veszel be egy kanyart, itt fékezni is kell néha-héha. Személy szerint, PT-ben, Level-R-ben is árkád szobákban játszottam/játszok, nekem valahogy jobban bejön, mint a sim mód. -
tomkatomi
tag
válasz
Routeres94
#27360
üzenetére
A játék nem arcade-os, hanem arcade. Nincs is benne sim opció, de a liszenszeket sem lehet hozzá megcsinálni. Nincsenek liszenszelt autók, csak az RP-sek. Viszont van cl8-as kocsi, ami TA-ban nyitottkerekes, F3 -szerű, cirka 13milláért
. Keresni valóban keveset lehet, viszont az árak szerintem kisebbek (lvl1 cuccok, kivéve body 23RP). Bár valószínűleg csak a 7 napos béta idejére ilyen.
A miyato szerintem semmit sem változott. Tegnap mentünk pár borzalmas kört Pengével, és nem volt gyorsabb, mint én a Lionnal. Ami miatt gyorsabbnak tűnhet, az az alapból meglévő nitró, ami ebben a buildben tényleg azt az érzést kelti, hogy nyomod a nitro gombját, nem pedig csak a képi effektet teszi hozzá, minimális sebességnövelés mellet. Ráadásul szélárnyékban szépen visszatermelődik, ami egész jó taktikázási lehetőségeket rejt. -
Routeres94
csendes tag
Megint én vagyok, böngésztem egy kicsit a játékkal kapcsolatos fórumot és sokan panaszkodnak, például a Miyato Wizz-re, hogy túl gyors (a csávó azt írta, hogy a majdnem lvl. 3-as Corusával mindenkit megver, de őt az alap Miyatok simán állva hagyják), az árakra, mert baromi magasak, de nem lehet sokat keresni, az e-mail megerősítés nem akar működni és a játék túl árkádosra sikeredett (130-ról 5 láb távolság alatt áll meg a verda).
-
ABnormal
őstag
a srácok debiben heggeszthetnének a kódon,mert most meg ezt kapom,ha rányomok a kapott linkre:
Fatal error: Call to undefined function mssql_connect() in /home/heatonl/public_html/patch/registration/ho_registration.php on line 10
-
[HUN]Mark
csendes tag
Csak az első ezer regisztráló juthat be, ha jól olvasom...A szerver aug. 24-ig megy, aztán törlik az accokat.
-
[HUN]Dani
őstag
válasz
Routeres94
#27353
üzenetére
Így már értem, hogy miért nem tudtunk belépni. Az előbb próbálkoztam újra. Beírtam az emailom és a jelszóm, rámentem, hogy logging és nem történt semmi csak állt a kép..
-
Routeres94
csendes tag
Helló mindenkinek!
Most olvastam, hogy nemsokkal a szerverek indulása után problémák adódtak: [link] -
[HUN]Dani
őstag
nekem is ez van..
-
ABnormal
őstag
Level-R / Project Torque / HEAT online
gondolom mostantól ez lesz a topik címe,aztán majd pár hónap múlva bedől a heat is és kap másik nevet,másik kiadót...végül panthernak át kell írni a fórummotort,mert nem fér majd ki a sok név...
-
[HUN]Dani
őstag
Ma megjelenik a HEAT online, kíváncsian várom..
-
kekeeci
senior tag
Öldös a kíváncsiság.

-
[HUN]Dani
őstag
Újabb patch van láthatáron. katt
-
JoinR
őstag
Sziasztok!
Kb. 2 éve aktívan játszottam PT-vel, bétában is részt vettem, most fel akartam rakni a német Level-R-t, de pár problémám akadt...1. Letöltés után nem bírta normálisan kitömöríteni (Temp mappából elérve sikerült, juhé)
2. Nem akart update-elni (tűzfalat kinyomva sikerült juhé)
3. Bejelentkezés után az autóválasztásnál szó nélkül kilép.Próbáltam laptop-on, PC-n, tűzfallal és anélkül, valaki ha esetleg tud rá gyógymódot, írja meg, köszönöm!
-
Attila752
csendes tag
válasz
Attila752
#27338
üzenetére
Helló Paja.
Értem, amit írtál.
Nem örülök neki, hogy a kedvenc programom, a PT megszünik.
Nekem lenne egy klánom is hozzá, olyan jó program a PT.
Ha megszünik, sajnálni fogom, hogy nem volt rá elég időm. Hiányozni fog.
Viszont az a program, ami indul, az helyette lesz? Vagyis mintha a PT menne tovább.
Érdekelne az a program, ami átveszi a helyét.
Tisztelettel: Attila -
Attila752
csendes tag
válasz
UnConnecteD
#27336
üzenetére
A kérdésem az lenne, le tudom tölteni valahogy torrentel?
Mert elég nagy fájl, ahogy láttam a méretét, és hát nem hiszem, hogy az én netemmel hamar lejönne, mivel 512-es a netem, nem valami gyors, ezzel tisztába vagyok.
Tisztelettel: Attila. -
PaJa1
őstag
válasz
Attila752
#27335
üzenetére
Hali, a PTnek tényleg vége. Helyette indul majd hamarosan a Heat online, ami a tengeren túli kontinensen lesz elérhető ahogy a PT is volt.
A LvlR pedig a németektől tölthető le, akik üzemeltetik a szervert.
Mindkét esetben új felhasználó szükséges, kivéve ha már játszottál vele (lvlr).
Bakker... félrenyomtam. Mindegy marad itt is
-
Attila752
csendes tag
Helló mindenkinek.
Szomorúan hallom, hogy a kedvenc programom, a Project Torque megszünt.
Sajnálom. Pedig nagyon jó program volt. Viszont hallottam erről a Level-r ről.
Segítségre lenne szükségem. Szeretném letölteni, telepíteni. Bár reménykedek, hogy a kedvenc programom el fog indulni, és nem szünt meg. De addigis, amíg elindul, Szivesen kipróbálnám a Level-r programot. Ha valaki válaszolna, kérem Privátba válaszlőre is köszönöm.
Tisztelettel: Attila75. -
ABnormal
őstag
ti kaptatok empty mail-t a level-r-től?
-
SylarHUN
senior tag
Sziasztok!
Megújult weboldalam az MMORG & MMO Games.
Mostantól folyamatosan friss hírekkel!Az oldal részletesen foglalkozik 5 Online játékkal.
Névszerint: DarkOrbit, Level-R, Need For Speed World, The West, Runes Of Magic.Level-R:
Tegnap játszottam egy keveset de nem találkoztam senkivel a PH-ról, sőt magyarral sem.
De viszont összefutottam a PT egykori nagymenőjével CherTT-vel, akinek nem tetszett a versenyzési stílusom. Megvertem ugyanis.
Nem bírta elviselni a test test elleni csatát a drága, és kinevezett rammernek.
-
[HUN]Dani
őstag
Dear community,
We will prepone the weekly server maintenance to today at 12:00 o'clock CEST to install another update.
This update contains a new car that will be released around the games com.
Soon after this patch we expect the next version of Level R on our test server.Új autó.
-
PaJa1
őstag
válasz
[HUN]Dani
#27324
üzenetére
Hoppá, firssült az oldal. Már van dátum
Érdekes, hogy regisztráció nélkül is lehet majd játszani, gondolom akkor nem került mentésre semmi amit elérsz és mindig előről kezdi az illető, ha újra vendégként lép be. Furcsa, hogy még nincs foruma, rendes strukturált honlapja a játéknak. -
[HUN]Dani
őstag
Augusztus 17-én indul a HEAT online.
-
Beleczkil
tag
Nagyon hiányzik a PT, remélem lesz folytatás, mert ami a Level R-ben megy az elég silány.
A video-hoz gratulálok, telitalálat. -
Creative997
őstag
válasz
Blade.T
#27321
üzenetére
Magát a zene címét nem tudom, amikor játszottam az Assassin's Creed II-vel akkor volt ez a a zene az elején és mikor megtudtam hogy a PT-nek vége, egyből megjelentek a fejembe a jelenetek erre e a zenére. Amúgy meg rengeteg videót akartam csinálni ahogy hallottam a zenéket, csak sokhoz freecamera kellett volna, amit 2 év után most Invictusak köszönhetően megkaptam (és időm se volt megcsinálni őket). De mindegy is már, sajnos. Mindenesetre örülök hogy tetszik, részben ez is volt a cél.
-
Blade.T
tag
válasz
Creative997
#27311
üzenetére
Grat Crea! szép munka, csak hát kár érte...

Számomra ezzel megszűnt az online autózás, marad a jó öreg FPS.
Meg hát nemsoká megjelenek a világ legjobb FPS játékai ([Crysis 2],[Medal of Honor (2010)],[Call of Duty: Black Ops]) ha már költök egy játékra még1x akkor csak ezek jönnek számításba, nem akarok mégegyszer úgy járni mint PT-vel, ezek legalább megmaradnak örökre és árban a töredéké amit PT-re költöttem na mind1.
Még szerencse hogy van egy valamire való játéka az Aeria-nak [Wolfteam] legalább a maradék Ap-mat elbohóckodom...
Crea mi ez a zene a videóban?? ez nagyon megfogott

-
Attka85
tag
válasz
Creative997
#27316
üzenetére
NAGYON jó lett a videó, tényleg picit én is elérzékenyültem rajta, eltaláltad Crea amit érzünk vele kapcsolatban...olyan mint egy szép álom, de sajnos fel kellett ébredni belőle... Remélem Invictusék nem adják fel Debrecenben és nem árkádosítják el teljesen a levelt-t, mert akkor tényleg csak heti 1x fogok felmenni, vagy csak csetelni, hülyülni a haverral, mert valahogy nem olyan, mint a PT volt...hiába a csili-vili és a sok funkció, meg etyepetye, de a varázslat nincs meg... a PT-nek még bugosan is 3xxx nagyobb játékélménye volt, mint a Levelnek valaha lesz és ez főleg a JÁTÉKOSOKnak volt köszönhető...imádtam veletek versenyezni, még ha sokszor kikaptam is, vagy csak egy picit lassabb voltam, de igazi verseny volt, nemes küzdelem és figyeltünk egymásra...Remélem folytathatjuk!!! (akárhol máshol) - veletek szívesen!! Üdv.: Ferrari 308 GTB
-
Karibaba
aktív tag
válasz
Creative997
#27311
üzenetére
Jó lett a vidi, 1 ilyet én is akartam csinálni de már nem tudok. Lementem ez jó lesz megkímélem magam a sok munkától.

Meg aztán 1-2 helyen rajta vagyok én is. -
hugoagagyilo
tag
válasz
Creative997
#27311
üzenetére
Gratula a vidihez Crea!Örömmel vettünk részt a munkádban.Érződik a vidin hogy sziveden viselted a Pt-alakulását.Az OBHUN csapat szintén sokat köszönhet a PT-nek,hisz itt ismerkedtünk meg jó páran s már több mint egy éve szinte minden estét eggyütt töltünk a gép elött.
cicisnek alias JackShepard:
Paja ragaszkodását megértem hisz nem kevés időt töltött a játékkal GS-ként,szerzett rengeteg ismerőst barátot illetve dolgozott a játék forditásán stb... off.....rFactorozni az igen,az a jó móka bár elsőre nem egyszerű,adott 400 paci állsz a rajtnál padlózod mert hát ugye kezdetben automata váltot használsz,jön a zöld lámpa rajt ééés már szemben állsz az egész mezönnyel.Széles vigyor ez igen érzed az erőt a verdában.Ezt az érzést sajna nagyon kevés játék adja vissza.Jelen pillanatban van 7 kiadó helyünk,ha valaki ugy gondolná hogy szivesen kipróbálna virtuálisan egy BMW E92 GTR járgányt 415 Le-vel és korrekt ellenfelekkel illetve olyan egyedi festéssel aminek csak a képzelete szab határt jelezze nekem.
-
Creative997
őstag
Azt hiszem mindennel egyet értek, én is így érzek. A Sim mód fizikáját szerintem elég jól eltalálták, igaz nem full szimulátor, valahol félúton túl az árkád és szim között utóbbi felé. Billentyűvel toltam másfél évig én is, elég jól és az élen lehetett maradni vele, ami jó, mert a legtöbben billel tolják (sőt vannak olyan pályák ahol még mindig gyorsabb vok billel mint kormánnyal). Szóval elég jól eltalálták, minden addig volt frankó amíg minden mód sim fizikájú volt.
-
Creative997
őstag
Megszenvedtem vele, 10 gigányi mentésből raktam össze, másfél órás renderelésből (4 óráról indult) 220mb körüli lett és szintén másfél óra feltöltés, de szerencsére jó minőségű lett, habár van benne 1-2 kis hiba de én már nem fogom a miatt újracsinálni ezt.
Lehetne akár OBHUN csapatvideó is
szerintem is egész jó lett, igaz kicsit siratós hangulatú, de ez volt a cél 
OBHUN türelmét és kitartását, a rááldozott időt köszönöm! -
PaJa1
őstag
válasz
Creative997
#27311
üzenetére
Nagyon szép!
(kitartó mobilnetes feltöltés meghozta a gyümölcsét
) -
PaJa1
őstag
válasz
JackShephard
#27310
üzenetére
A régi Pthez azért "ragaszkodom", mert nekem az a favorit, az indított el azon az úton, hogy több időt szenteljek az autókázásnak. Rengeteg embert ismertem meg aki szintén keményen tolta a PTt. És igen a fejlődési rendszer, a kuporgatás a következő fejlesztésre, az autó normális kezelése billentyűzettel mind hozzájárult ehhez, hogy az legyen a favorit. Ha visszakapnám akkor nem mondom, hogy megint éveket játszanék vele, de biztosan többet mint a jelenlegi LvlRrel. Másodjára már semmi sem olyan, mint volt.
A régi irányítás nekem nagyon bejött, billel tudtam tartani a nagyokat és remek ugródeszka volt a komolyabb a játékok felé. A sim rész szerintem meg köszönő viszonyban volt a szimulációval. -
[HUN]Dani
őstag
válasz
Creative997
#27311
üzenetére
Nagyon jó lett.

-
bix-
tag
Köszönjük a videót Crea, nagyon jó lett!
Ment is a kedvencek közé!
De azért ahogy látom valaki csak bent felejtette a trunkot... 
@JackShephard: Paja nem ragaszkodik a PT-hez, mint szimulátor, játszik ő mással is.

-
Creative997
őstag
Hát akkor ez is elkészült. Ezzel zárom a PT-s 2 és fél éves pályafutásomat!
Köszönet a segítségért az OBHUN-nak!!!
-
JackShephard
tag
Üdv. rég szóltam hozzá itt, mert a PT-t már jóval előtte abbahagytam mielőtt elpusztult volna. Pár jó hónapot adott nekem is az a játék.
Egyébként én ugyanígy vagyok mint Paja, hogy szakad rólam a víz játék közben, olyan adrenalin löketek vannak futam közbe, hogy a barátnőm lassan orvost hív hozzám, a kezem meg totál görcsbe van a gamepadon, annyira keményen koncentrálok.
Azt viszont nem értem Paja, hogy miért ragaszkodsz ennyire ehhez a PT vonalhoz, ha szimulátor rajongó vagy, mert mint tudjuk ez a játék még köszönő viszonyban sincs a szimulátorokkal. A sim mód is erős arcade volt, erre akkor jöttem rá, amikor vagy 2 hónapja nem mentem a PT-vel és az rFactorból egyszer visszamentem a PT-be. Pffff, elég kijózanító volt..
Persze a szimulátorokban nincs karrier, meg fejlődés, kocsifejlesztés úgymond, de haverok és ellenségek vannak ugyanúgy, jó csaták is, lökdösődések, stb.. és persze rengeteg liga is.Egy kis kedvcsináló egy rFactor2-höz készülő mod-ból, ami jelenleg rFactor1en fut teszt fázisban, a videó is ezzel készült. A gyerek nem semmi ahogy megy ezzel a V12-es szörnyeteggel: wsgt2
-
[HUN]Dani
őstag
Én tudod mikor játszottam sokat?? Akkor amikor 500% bónusz volt explorerben. Akkor még a régi szintelés volt. A-V volt a maximum. De szerettem, imádtam azt az időt, akkor volt legjobb a játék, de mikor volt ez már... vagy 3 éve!!! Visszasírom, de komolyan.. Azóta szerintem egyre gagyibb a játék és nem, hogy gagyibb még meg is szüntetik!!!!!!!
-
PaJa1
őstag
-
smk17
tag
Már nagyon várom a HEAT online-t .
-
smk17
tag
Én is bereggeltem a Level-R re , és új karriert kezdtem , mivel a PT már nincs .
Eleinte tetszett , hogy olcsón , hamar meg lehet tuningolni az 1 es szintű autókat .
De a 2es már sokkal drágább . Nem szólva arról hogy tele van bunkó németekkel , meg mindenféle parasztal , akik csak azért versenyeznek , hogy kilökdössék a másikat .
(Tisztelet a 20% kivételnek).
Ráadásul hangot adva vezetési stílusuk nemtetszésének kaptam 4 órahosszányi bannolást .
Kicsit furcsállom . (Bár szidtam az ősi mesterséget űző felmenő ági hölgy rokonjaikat !
) De hát ez van . Egy két rossz szóért úgylátszik bannolnak rögtön. -
PaJa1
őstag
válasz
hugoagagyilo
#27300
üzenetére
Ezaz, hogy nem tudom kell e még vacakolni a játékaktiválással és elég e csak a játék oldalán regisztrálni, azt megerősíteni és már mehetsz is játszani.
golyo,
boxer mostanság kezdte a karrierjét a németeknél, kérdezd őt, hátha figyeli még a forumot.
Új hozzászólás Aktív témák

- Apple asztali gépek
- Milyen egeret válasszak?
- PlayStation 5
- Bluetooth hangszórók
- Melyik tápegységet vegyem?
- Battlefield 6
- EU-s vám vethet véget a nagyi temus vásárlási lázának
- Diablo IV
- Örömkönnyek és üres kezek a TriFold startjánál
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3913
- Eladó Apple iPhone 14 Pro Max 128GB / 12 hó jótállás
- Apple iPhone SE 2020 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:82%
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új és újszerű 15-16 Gamer, irodai, üzleti, készülékek nagyon kedvező alkalmi áron Garanciával!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

Már tiszta. Csatlakozok ezzennel én is. NFS-nél szerintem jobb lesz.
Üdv mivel OBB sincs már, ezért Te sem létezhetsz.

(601)....


.
autó"versenyző"... de a PT-ből sok nagyon korrekt, igazán gyors és ügyes amcsit ismertem meg, szóval ott is vannak csiszolt gyémántok...
régi szép időkre emlékeztet amikor verseny közben jött a CTD



szerintem is egész jó lett, igaz kicsit siratós hangulatú, de ez volt a cél


