-
Fototrend
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
válasz
futizoli
#15337
üzenetére
Stontronics-ból kollégákkal vettünk vagy hatot. Nem tudok róla, hogy gond lenne.
Nálam egy pi2 esetén dvbc tuner, kártyaolvasó és egy aktív hub van rá kötve (annak saját 2A tápja van), nem láttam szivárványt. Másik pi esetén egy usb hangkártya, usb távirányító vevő és egy realtek wifi van rajta, de volt már usb-ről tápok kérő hangszóró is. Akkor sem szivárványozott.Amikor kvm switch, mobil merevlemez volt egy pi2re dugva, akkor is ment, csak a merevlemez kábele érzékeny volt a mozgatásra, de nem volt szivárvány.
Rádugtam usb mérőt, 5.16V-t ad ki terheletlenül. A tévés setup csak 450mA-ra terheli, úgy 5.09V. Hmm, meglepő módon a wifis tévénézős setup is fél amper alatt van hasonló értékek mellett.
Új hozzászólás Aktív témák
- Nem kilincselhet tovább a Tesla Kínában
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Asztrofotózás
- Mobil flották
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Vicces képek
- Kedvenc zene a mai napra
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium-1ÉV GARANCIA-Kártyafüggetlen, MS4091
- Tablet felvásárlás! Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S10 Ultra, Samsung Galaxy Tab S10 FE
- BESZÁMÍTÁS! Asus Z170M i7 6700 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 Ti 8GB Rampage SHIVA ZALMAN 500W
- Új, Aktiválatlan iPhone 16 Pro (256 GB) (rendelhető)
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
wassermann
