-
Fototrend
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Celtis
veterán
válasz
Osynho #15577 üzenetére
A sistergést még csak-csak rá lehetne fogni egy hibás tápra, de a hangerő csökkenést sehogysem. Más lesz ott a gond.
Az Openelecet újraraknod nem kell.
Egyrészt azt nézd meg, hogy a Kodiban maximumon van-e a hangerő. Az legyen maximumon és az erősítőn állítsd a hangerőt, így lesz a legkisebb a zaj.
Ha a hiba továbbra is fennáll, akkor mentsd le az Openelec konfigot (Programok/Openelec settings/create backup) majd csinálj egy soft rendszervisszaállítást. Ez töröl minden kiegészítőt és beállítást. Konfiguráld be az alapokat és nézd meg, hogy jó-e a hang. Ha igen, akkor valamelyik kiegészítő vagy beállítás kavar be. -
Clever0
senior tag
válasz
Osynho #15577 üzenetére
Azért azt ne várjátok el, hogy egy 15 ezres, játékra, a technikával való ismerkedésre szánt kütyünek olyan képe-hangja legyen, mint egy 30-60-90 ezres média lejátszónak! (Persze megértem, hogy mérges vagy, ha előtte jó volt a hangja. A felvetésem a 24p-re és hasonlókra vonatkozik.)
Új hozzászólás Aktív témák
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- SAMSUNG DDR4 REG ECC 32GB 2666MHz RDIMM szerver RAM modulok, nettó 15740Ft+ÁFA, 1 év gar., több db
- 130+131+132+133 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- Bomba ár! Dell Latitude E7250 - i5-5GEN I 8GB I 256SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- AKCIÓ! HP Elitedesk 800 G1 USDT mini asztali számítógép - i7 4770S 16GB RAM 128GB SSD Intel HD
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest