-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
mcs
veterán
-
Gomez1984
senior tag
-
mcs
veterán
-
kulturg
tag
Aki ezt írta vagy hibás készüléket kapott, vagy vmi nagyon vájtfülű ember lehetett. A teló hangja, kihangosítva teljesen jó. De ha vki azt várja, hogy erről aztán majd komplett házibulit lehet levezényelni az csalódni fog. Az átlagosnál jobban szól, de azért egy telefonról beszélünk. A hátsó BOSE feliratos "mélynyomó" azért nem egy klasszikus mélynyomó, már mitől is lenne az? Nem tolták túl, azonos frekvenciák mennek ki rá mint az alsó és felső hangszórókra, a nagyobb mérete miatt kicsit több mélyet tud megszólaltatni.
Teszteltem, a hátsó hangszóróból több közép jön ki, mély továbbra sincs.
-
szkaroly
őstag
-
mcs
veterán
-
mcs
veterán
Akkor az nem csak tudásban, de belső kialakításban is prémium. Talán a proci kezelése is kifinomultabb szoftveres úton, nem kapcsolhat fel annyira sűrűn max órajelekre és/vagy alacsonyabb feszültségen is megy, mint a Poco.
-
OroszN
kezdő
Ilyen profi van az Oppo 9 Ultrámban. A 30 fokban sem vesz vissza semmit. És nem tűzforró, mint a Poco Ultra....
-
oli987
tag
-
mcs
veterán
-
oli987
tag
Aida64ben láttam 65 fokos cpu hőmérsékletet is.
Kézben tartottam jó ideig napsütésben, és a böngésző egyszercsak átkapcsolt 60 fps-re, majd később a többi animáció is. Talán a Magsuit flip tokban is jobban melegszik, de úgy tűnik, hogy az intenzívebb használathoz valóban elkél a megfelelő légáramlat.Forrónacit vettél, mégis mit vártál? Jégkockát?
-
mcs
veterán
Aida64ben láttam 65 fokos cpu hőmérsékletet is.
Kézben tartottam jó ideig napsütésben, és a böngésző egyszercsak átkapcsolt 60 fps-re, majd később a többi animáció is. Talán a Magsuit flip tokban is jobban melegszik, de úgy tűnik, hogy az intenzívebb használathoz valóban elkél a megfelelő légáramlat. -
szkaroly
őstag
Sajnos ez az átka az állandó órajelemelésnek. Mobiloknál most ugyanaz a helyzet mint anno a Prescott magos Intel P4 prociknál. Fűt mint a kazán.
-
mcs
veterán
Cseles kis automatikái vannak ennek a telefonnak. Kint 30 fokos napsütésben, amikor túl magas belső hőmérsékletet érzékel, le tudja kapcsolni a 120 Hz-et is 60ra, és ha ezután lehűl bizonyos mértékben, vissza is áll.
-
mcs
veterán
-
oli987
tag
-
mcs
veterán
-
szkaroly
őstag
-
mcs
veterán
Azon én is csodálkoztam tegnap, hogy ilyet kapott le.
Arra van megoldás, hogy pár nap után ne tűnjön el a fejlesztői menü? Gondolom biztonsági okból tünteti el a rendszer. -
szkaroly
őstag
Ujjlenyomat-adatvédelem-Google Play rendszerfrissítés menüpont
Új update, 78 MB, május 1-re frissült.
-
Gomez1984
senior tag
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a legutóbbi frissítéssel végre megszűnt a kettővel ezelötti frissítés óta fennálló home screen lag. ( legyintesz felfelé, és beáll a kép egy másodpercre, ikonok sehol ) + most tökéletesen fluid lett.
Boldogság. -
mcs
veterán
Mobilnettel jó gyorsan, a munkaközi 13 perces szünet alatt lazán feltelepült.

Ilyenkor szépen kijön a SoC és UFS 4.1 előnye. -
szkaroly
őstag
Megjött a frissítés.

Első észrevétel: beállítások - ujjlenyomatok menübe lépve képernyőzár 4jegyű kódját kéri.
-
mcs
veterán
-
kulturg
tag
-
mcs
veterán
Nem tudom, ki hogy van vele, de a kamera bőven elvárásokon felül teljesít. Ha ez lenne az elsődleges szempont nálam, akkor sem váltanék Xiaomi T szériára.

-
ginola
addikt
-
H2o-pok
senior tag
-
ginola
addikt
Üdv
Hivással kapcsolatban lenne egy problémám. Hivás közben, kb.2 perc után lekapcsol a belső hangszóró. Nem hallani semmit, de a vonal végén engem hallanak. Kihangositót bekapcsolva, majd ki, ujra jó, de 2 perc után megint süket lesz. Tapasztalta már ezt valaki? Vagy valami beállitási dolog lehet? Köszi.Valamilyen eszköz csatlakozási probléma lehet érdemesen a megpróbálni egy másik kihangosítóval is csinálja-e.
-
Villanyász
tag
Üdv
Hivással kapcsolatban lenne egy problémám. Hivás közben, kb.2 perc után lekapcsol a belső hangszóró. Nem hallani semmit, de a vonal végén engem hallanak. Kihangositót bekapcsolva, majd ki, ujra jó, de 2 perc után megint süket lesz. Tapasztalta már ezt valaki? Vagy valami beállitási dolog lehet? Köszi.Nálam semmi ilyen gond nincs. Próbáld meg esetleg a bluetoothot kikapcsolni, mert lehet valami közeli eszköz bekavar. Tipp.
-
H2o-pok
senior tag
Üdv
Hivással kapcsolatban lenne egy problémám. Hivás közben, kb.2 perc után lekapcsol a belső hangszóró. Nem hallani semmit, de a vonal végén engem hallanak. Kihangositót bekapcsolva, majd ki, ujra jó, de 2 perc után megint süket lesz. Tapasztalta már ezt valaki? Vagy valami beállitási dolog lehet? Köszi. -
mcs
veterán
Egészen gyors a bootolási idő hidegen, kikapcsolt állapotból, 20 mp körüli a POCO logótól kezdve, előbb lemértem.

Azért mostanra már sikerült kb. minden felesleges dolgot is kikapcsolnom, amikre nincs szükségem.
-
OroszN
kezdő
-
mcs
veterán
-
OroszN
kezdő
-
mcs
veterán
-
OroszN
kezdő
-
mcs
veterán
Max megveszed az Oppot is, ez pedig marad tartaléknak.
Majd jön egyszer a frissítés, egyáltalán nem bosszantó a kb. 3 hónapos várakozási idő. -
mcs
veterán
Szerintem is szuper a kijelző, természetes színvilág. Valószínű, hogy samsungos túlszaturált kijelzőkhöz szoktak hozzá azok akiknek fakónak tűnik ez.
Több évig csak samoled Samsungokat használtam élénk beállításon, és most is ugyanúgy élénk profilt használva semmi bajom ezzel. Egyszerűen nincs az a túlzásba vitt szaturáció, amitől rogyásig virít minden szín.
-
mcs
veterán
A szifonok nagy része gondolom pókhálósan is megy hozzátok.

Ha valamire, arra sose tudnám rávenni magamat, hogy azt vegyek. Biztosan vannak sajátos előnyei, de inkább no go.
Éppen Electric Light Orchestrával vallatom a hangszórót halkan, és majdnem magam alá csinálok tőle. Kiegyensúlyozott és alapértelmezett hangprofillal kész egér hi-fi.
-
OroszN
kezdő
-
szkaroly
őstag
-
OroszN
kezdő
Szerintem is szuper a kijelző, természetes színvilág. Valószínű, hogy samsungos túlszaturált kijelzőkhöz szoktak hozzá azok akiknek fakónak tűnik ez.
Azért az Oppo Find X9 Ultra kijelzője sokkal szebb. BOE gyártmány az is.
-
koppasz1986
aktív tag
Szerintem is szuper a kijelző, természetes színvilág. Valószínű, hogy samsungos túlszaturált kijelzőkhöz szoktak hozzá azok akiknek fakónak tűnik ez.
-
Gomez1984
senior tag
-
szkaroly
őstag
Itt egy beépített szoftveres korlát van az Úniós zajszint megkötések miatt, amikor európai ország van régiónak megjelölve. Hiába okézod le a figyelmeztetést, ugyanúgy halk marad max hangerőn is addig, amíg nem váltasz EU-n kívüli régióra. USA-ra téve nem sokkal lett hangosabb, de Indiával már hozza a kötelezőt a Technics AZ100 fülesem.
Nálam ha leokézom akkor már magas a hangerő és így volt az F6 és az X3 Pro esetében is.
-
mcs
veterán
-
Gomez1984
senior tag
Többen is kritizálják a kijelző színvilágát, hogy fakó...részemről inkább a legszebb színekkel rendelkező, amit valaha láttam. Egyáltalán nem kell ennek a Samsung féle hivalkodás, főleg, hogy este-éjszaka az sokkal fárasztóbb. A kamera is követi ugyanezt a sémát, mert ott sem láttam túlságosan virító színeket, amikor próbálgattam. Szoba sarkában is próbáld ki a hangrendszert, hogy mennyire felerősödik a basszus.
Milyen szervizben dolgozol?
Egy kis független Mobilszerviz.
Még nyomógombosokkal kezdtem
-
mcs
veterán
Ilyet már más Xiaomi topikba is írtak, nekem a Redmi Buds kb 80% felett már nagyon hangos. Viszont első indításkor (és minden restart után) ha zenehallgatáskor emelni akarom a hangerőt mindíg kiír egy figyelmeztetést a túl magas hangerő miatt és addig míg le nem okézom addig halk marad.
Itt egy beépített szoftveres korlát van az Úniós zajszint megkötések miatt, amikor európai ország van régiónak megjelölve. Hiába okézod le a figyelmeztetést, ugyanúgy halk marad max hangerőn is addig, amíg nem váltasz EU-n kívüli régióra. USA-ra téve nem sokkal lett hangosabb, de Indiával már hozza a kötelezőt a Technics AZ100 fülesem.
-
mcs
veterán
Én megjelenés óta használom, és nem érzek késztetést hogy mást kipróbáljak.
Pedig szoktam cserélgetni a telókat rendesen.
Ugye én sokat egérmozizok szerviz közben, és a hangja agyonver mindent telefonos körökben, ezt nem szívesen engedném el. Az meg csak hab a tortán hogy a kamerája is elég decens. Az hogy meg gyors is az meg evidens
Többen is kritizálják a kijelző színvilágát, hogy fakó...részemről inkább a legszebb színekkel rendelkező, amit valaha láttam. Egyáltalán nem kell ennek a Samsung féle hivalkodás, főleg, hogy este-éjszaka az sokkal fárasztóbb. A kamera is követi ugyanezt a sémát, mert ott sem láttam túlságosan virító színeket, amikor próbálgattam. Szoba sarkában is próbáld ki a hangrendszert, hogy mennyire felerősödik a basszus.
Milyen szervizben dolgozol?
-
szkaroly
őstag
Egyetlen apróság, amit felfedeztem, hogy európai országos régióra állítva eléggé meg van nyírbálva a füles hangereje EU-s kritérium miatt, de Indiával meglódul, mint annak rendje és módja.
Amúgy egy pofàtlanul remek telefon, mindig élvezettel veszem kézbe.
Ráadásul ebben a matt fekete színben őrülten vagány és mutatós is.
Egy sokadik Samsung már biztosan nem tudott volna lázba hozni. Alig várom már a HyperOS 3.1et.
Ilyet már más Xiaomi topikba is írtak, nekem a Redmi Buds kb 80% felett már nagyon hangos. Viszont első indításkor (és minden restart után) ha zenehallgatáskor emelni akarom a hangerőt mindíg kiír egy figyelmeztetést a túl magas hangerő miatt és addig míg le nem okézom addig halk marad.
-
Gomez1984
senior tag
Egyetlen apróság, amit felfedeztem, hogy európai országos régióra állítva eléggé meg van nyírbálva a füles hangereje EU-s kritérium miatt, de Indiával meglódul, mint annak rendje és módja.
Amúgy egy pofàtlanul remek telefon, mindig élvezettel veszem kézbe.
Ráadásul ebben a matt fekete színben őrülten vagány és mutatós is.
Egy sokadik Samsung már biztosan nem tudott volna lázba hozni. Alig várom már a HyperOS 3.1et.
Én megjelenés óta használom, és nem érzek késztetést hogy mást kipróbáljak.
Pedig szoktam cserélgetni a telókat rendesen.
Ugye én sokat egérmozizok szerviz közben, és a hangja agyonver mindent telefonos körökben, ezt nem szívesen engedném el. Az meg csak hab a tortán hogy a kamerája is elég decens. Az hogy meg gyors is az meg evidens
-
mcs
veterán
Egyetlen apróság, amit felfedeztem, hogy európai országos régióra állítva eléggé meg van nyírbálva a füles hangereje EU-s kritérium miatt, de Indiával meglódul, mint annak rendje és módja.
Amúgy egy pofàtlanul remek telefon, mindig élvezettel veszem kézbe.
Ráadásul ebben a matt fekete színben őrülten vagány és mutatós is.
Egy sokadik Samsung már biztosan nem tudott volna lázba hozni. Alig várom már a HyperOS 3.1et.
-
koppasz1986
aktív tag
Beállítások, értesítések és állapotsor, képernyőkivágás egyes alkalmazásoknál és azon belül a kiválasztott alkalmazásnál átállítani, hogy mindig mutassa a képernyőkivágást
-
szkaroly
őstag
HyperOS 3.1-re várnánk, de a Poco modellek közül eddig még csak a F6 Pro, F7 Pro, X7 Pro és az M6 Pro kapta meg (valakinek a gyárban hatalmas Pro mániája van).
-
Radiator667
csendes tag
-
mcs
veterán
Szuper kis telefon ez az F8 Ultra, de emésztenem kell még a HyperOS-t, mert néha meg tud kavarni.
Nektek is a 3.0.8.0 a legutóbbi firmware, amire frissült? -
H2o-pok
senior tag
Na már megtaláltam. Legalább is a kodinál működik, böngészős videóknál nem.
Ezt hol találtad a menüben? Én sem láttam ilyet.
Köszi -
koppasz1986
aktív tag
Ebbe a telefonba nincs külön az appokra teljes képernyő beállítási lehetőség? Sehol nem találom. Elég szar így filmet nézni meg videót, hogy pl a kodi is csak nochtol lefelé van, meg böngészőből is.
Na már megtaláltam. Legalább is a kodinál működik, böngészős videóknál nem.
-
koppasz1986
aktív tag
Ebbe a telefonba nincs külön az appokra teljes képernyő beállítási lehetőség? Sehol nem találom. Elég szar így filmet nézni meg videót, hogy pl a kodi is csak nochtol lefelé van, meg böngészőből is.
-
mcs
veterán
Rakattam rá egy olyan iPhone 17 Pro Max üveget, amivel működik az ujjlenyomat olvasó is. Nem is kell Temuról vagy Aliról rendelnem.
-
mcs
veterán
Megvettem a telefont, és nem is kell mondanom a sebességkülönbséget a Galaxy A54hez képest, hogy milyen...

A kijelző színei szerintem teljesen kifogástalanok élénkre állítva, egyáltalán nincs szükségem az adb parancsra. Technikailag is OK, se utánhúzás, se szellemkép.
Egyelőre marad a gyári tok és védőfólia, aztán rendelek valami megfelelőt mindkettőből azután, hogy majdnem kihozott a sodromból az egyik bolti tokos eladó csaj a Westendben.
-
H2o-pok
senior tag
Én temutlról rendeltem üveget, (tokot is) 4db volt 3ezer + járt hozzá egy kamerasziget üveg is. Szóval a nilkin áráért kapsz 4db ot. És a nilkin sem sokkal jobb, van itthon 2 nilkines telefonunk. Ja és a temuról max. 1 hét alatt itt volt.
-
szkaroly
őstag
-
mcs
veterán
-
szkaroly
őstag
-
mcs
veterán
Gyárilag van ezen a telefonon valamilyen védőfólia?
Ha van rajta, akkor nyugodtan maradhat, vagy inkább cseréljem másik félére? -
mcs
veterán
Felesleges a kijelző miatt aggódnod, ha magasabb színtelítettségét szeretnél beállítani, akkor leszeded az [ADB AppControl]-t és feltelepíted Windows-ra, engedélyezed a telefonon a fejlesztői beállításokat, majd azon belül az usb hibakeresést, csatlakoztatod a készüléket és ADB-n belül futtatod ezt az egy parancsot:
adb shell settings put system screen_optimize_mode 2
Ha a későbbiekben vissza szeretnéd állítani a gyári állapotba, akkor az '1'-es értékkel tudod. Szerintebb ennél élénkebb színekre nincs szükség, újraindítás után is megmarad a beállítás, és csak pár percet vesz igénybe. Aki ennyi időt is lusta rászánni, az nyugodtan cserélje le más típusra.
Persze a legegyszerűbb az lenne, ha a jövőbeli szoftverfrissítésekben engedélyeznék a színsémán belül a speciális beállításokat a Poco telefonokban is. Elég sokan jelezték már a fejlesztőknek, remélhetőleg lesz foganatja.Tök jó, hogy ez ennyire egyszerűen megoldható.
De van egy megérzésem, hogy tetszeni fog az alap színkalibráció is, ami sokak szerint inkább természetes.
Igazából a Bose hangcucc az, ami legjobban elnyerte a kíváncsiságomat. A kamera nyilván hozza a kötelezőt, még ha el is marad valamennyivel egy Xiaomi 17 szintjétől. Talán a melegedés lesz egy picivel izgalmasabb tényező, de ésszerű beállításokkal biztosan sokat lehet javítani azon is. Ha úgy, mint okostelefon, egy alapvetően épkézláb cuccról van szó, akkor biztosan elégedett leszek.
-
CooLM@$TeR
tag
Felesleges a kijelző miatt aggódnod, ha magasabb színtelítettségét szeretnél beállítani, akkor leszeded az [ADB AppControl]-t és feltelepíted Windows-ra, engedélyezed a telefonon a fejlesztői beállításokat, majd azon belül az usb hibakeresést, csatlakoztatod a készüléket és ADB-n belül futtatod ezt az egy parancsot:
adb shell settings put system screen_optimize_mode 2
Ha a későbbiekben vissza szeretnéd állítani a gyári állapotba, akkor az '1'-es értékkel tudod. Szerintebb ennél élénkebb színekre nincs szükség, újraindítás után is megmarad a beállítás, és csak pár percet vesz igénybe. Aki ennyi időt is lusta rászánni, az nyugodtan cserélje le más típusra.
Persze a legegyszerűbb az lenne, ha a jövőbeli szoftverfrissítésekben engedélyeznék a színsémán belül a speciális beállításokat a Poco telefonokban is. Elég sokan jelezték már a fejlesztőknek, remélhetőleg lesz foganatja. -
mcs
veterán
Azért vásárlás előtt megnézném valahol ezt a ,,fakó" kijelzőt, mert nem hiszem, hogy ennyire fátyolos lenne. Van erre lehetőség Pesten valamelyik Xiaomi szaküzletben, ahol ki van téve mintadarab?

-
H2o-pok
senior tag
Üdv
Nothing 4a pro -ról váltottam erre. De van itthon egy Realme gt2 pro és egy realme gt 7t is. Ezekhez viszonyitva ....hát az F8 kijelzője elég fakó valóban. Sőt a nothing sokkal jobb. De ettől függetlenül marad,mert szuper. És a Hangja is nagyon jó. -
mcs
veterán
Közeledek nagyon az F8 Ultra felé, talán a héten be is zsákolom. A 15T Pro hangszórója nem annyira tetszett, amikor próbálgattam, de a Bose 2.1 izgatja a fantáziámat.

-
Gomez1984
senior tag
Én mikor megjelent F8 ultra szinte rögtön megrendeltem, egy 15T próról jöttem át, és nekem semmi bajom nem volt a kijelzővel. Pedig vájtszemű vagyok.
-
ginola
addikt
Élő lehet hozni a bővített kijelző beállításokat adb paranccsal.
Eredeti profil meleg színre állítva színhelyes. -
szkaroly
őstag
-
OroszN
kezdő
Nagyon fakónak érzem. El is állok a vételtől, vissza viszem holnap a telefont
-
OroszN
kezdő
Ajánlom, hogy egy Oneplus 13-at nézz meg! ( De volt itt korábban, aki a fakó kijelzőt említette. De lehet, hogy van szóras a készülékek között. Nekem ez a 2. példány. Az első hangja totál ütős volt. A mostanié kevésbé. A kijelző annál kicsit jobb volt. Talán.
-
mcs
veterán
Olvastam a kijelző színvilágáról, hogy vannak, akik kicsit fakónak érzik, de legalább ugyanennyien természetesnek is. A Xiaomi egyelőre nem adott még rá testre szabhatóságot, ha nem tévedek.
-
szkaroly
őstag
-
OroszN
kezdő
Szia! Hogyan? Mert nagy sz*r .
-
OroszN
kezdő
Igen. Viszont a kijezője nagyon nincs rendben. 3 hónapja frissítés sem érkezett rá. Nagyon fakó a jelzője.
-
mcs
veterán
Sziasztok!
Óriási dilemmában vagyok telefonváltás miatt, de amiben biztos vagyok, hogy Xiaomi lesz a befutó, mert a Galaxy A54esem nem hogy régi, de már az akksija is kezd megpusztulni.
A hamarosan érkező Xiaomi 17T/Pro szérián kívül nézegettem a Poco F8 Ultrát is, aminek baromira izgat a 2.1 hangrendszere. Ez jelent akkora extrát, hogy érdemes számításba venni?
-
OroszN
kezdő
Szia! Hogyan? Köszönöm a válaszodat előre is!
-
Vagany
őstag
Most kedvező áron van a xiaomi oldalán a Xiaomi 50W Wireless Charging Stand Pro (11990Ft), csaptam hozzá egy Xiaomi Tag 1db-ost kipróbálni, így 500 pontért használhattam egy 2500-as kupont is és a két cucc összesen lett 15480Ft.

-
csonkadavid
tag
Van megoldás a kijelzőre, eldugták a speciális beállításokat, de meg lehet győzni.
-
WOT-H-A-C
veterán
A hangrol tudok beszelni. Nekem az alap a felesgem iphonjai voltak 13 tol felfele. Eddig androidos vonalon nem nagyon talatam olyat ami leverte volna oket hangminosegbe kihangositva. Az ultramra a felesegem is azt mondta mikor zenet hallgatott rajta, hogy "basszus" 😃 En nem vartam sokat a tesztek utan. De tenyleg nagyon brutal. Nem hallottam meg telot igy szolni.
Alin most kuponnal 600€ kornyeken ki lehet fogni eu raktarbol 16/512 est
-
Docci
senior tag
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a kijelző vivid módban mennyire szaturált? Van jópár videó amiben a kijelző elég fakó, de van olyan videó is amiben marha jól néz ki. Mi az igazság?
Hangszóró tényleg brutál jó?
Ár értékben jónak tűnik nagyon a telefon. -
szkaroly
őstag
Tegnap délben a GLS kihozta. 64 %-on volt az aksi amikor elindítottam. Update és progik telepítése, beállítása. 1 óra zenehallgatás hazafele, otthon 2-3 óra hotspot wifin keresztül kb. 20-30 giga adatforgalommal. Este 11-kor raktam töltőre 18 %-nál. Nem rossz. Ma email-ek, böngészés, pár kép, zenehallgatás és a szokásos hotspot kb. 30 giga forgalommal. Most 11-kor 68 %-on áll.
Úgy tünik 2 nap simán ki fog jönni. I'm impressed.
-
szkaroly
őstag
Xiaomi fan feszt alkalmával vissza ment az ára 309990. Akkor adtak 10%-ot. Megrendeltem 13-án 15-én megjött a fekete 512/16-os, de előtte alapból 299990 ez is érdekes volt. De már nem vártam tovább. 278991Ft volt Temuról kapott egy egész jó tokot
Másik weboldalról rendeltem 120W és egy 50W-os vezeték nélküli xiaomi töltőt. Fele árban volt mint itt. Mindig meglep bennünket a Xiaomi valamivel.
-
iff
senior tag
Ez egy kicsit meglepett. Miután tegnap mint egy tökfej elmentem fürödni, utána ráérősen elkezdtem a megrendelésnél a adatokat kitölteni. Épp akartam volna a fizetés gombra nyomni, amikor látom hogy visszaállt az eredeti ár, a pontos idő pedig 00:01.
Ma óránként néztem van-e változás, 3-kor azt hiszem még nem volt. 7-kor leültem a gép elé, látom megint akcióznak.
Most nem haboztam, rögtön kihasználtam a lehetőséget.Xiaomi fan feszt alkalmával vissza ment az ára 309990. Akkor adtak 10%-ot. Megrendeltem 13-án 15-én megjött a fekete 512/16-os, de előtte alapból 299990 ez is érdekes volt. De már nem vártam tovább. 278991Ft volt Temuról kapott egy egész jó tokot
Másik weboldalról rendeltem 120W és egy 50W-os vezeték nélküli xiaomi töltőt. Fele árban volt mint itt. -
szkaroly
őstag
Ez egy kicsit meglepett. Miután tegnap mint egy tökfej elmentem fürödni, utána ráérősen elkezdtem a megrendelésnél a adatokat kitölteni. Épp akartam volna a fizetés gombra nyomni, amikor látom hogy visszaállt az eredeti ár, a pontos idő pedig 00:01.
Ma óránként néztem van-e változás, 3-kor azt hiszem még nem volt. 7-kor leültem a gép elé, látom megint akcióznak.
Most nem haboztam, rögtön kihasználtam a lehetőséget. -
iff
senior tag
-
szkaroly
őstag
-
szkaroly
őstag
-
Vagany
őstag
-
szkaroly
őstag
Azért a Xiaomi is tudja kavarni a dolgokat:
16/512-es verzió- múlt héten: 10%-os akcióban: kb. 280 ezer
- most: 5%-os új felhasználó kuponnal: 275 ezer
-
Vagany
őstag
-
WOT-H-A-C
veterán
-
WOT-H-A-C
veterán
Jo reggelt. Alin spring festival van. 195.000 ert lattam 12/256 os es 222.000 ert 16/512 es modellt. Kupon kod SR60VIO.
-
iff
senior tag
Sziasztok!
Tökre tetszik ez a telefon, de még sosem volt Pocom/xiaomim.Nem akarok nagy mókolásokat csinálni rajta, hirdeteseket kilövöm, az még rendben van. Mennyire stabil a kapcsolata a garminnal? Régen a Huawei p20 néha nehezen találta, utána a Galaxy s21 nagyon jól együttműködott vele. Otp banki alkalmazás jó vele? Mi.com-ról lendelném, úgy látom onnan eu-s jön.
A végére hagytam a legnagyobb parámat, a melegedést. Akinek van ilyen telója mennyire tapasztalja? Fotózás, videózas, játék közben. Ha bírja, és elvileg bírnia kellene, PS2, PS3, vagy akár pc jaték emulaciót is probalbék rajta. Lehet-e/van-e értelme kicsit visszafogni a teljesítményt hogy stabilabban, hűvösebben üzemeljen.
Másik opció a Xiaomi 15T pro. A kamerája annak is jó, nem melegszik, stabilabb, de gyengébb. Meg az akku is szerényebb.Szia!
15-én kaptam meg a telót 512/16GB. Eddig tökéletes
A melegedés: lefuttattam Antutu 11-et (kíváncsi voltam), meleg volt ,de lazán kibírta. 23°C szoba és 48°C körül volt a teló. Utána nagyon gyorsan lehűlt. Szerintem normál használatnál semmi probléma nincs. Pontszámilag nálam 3697804 volt.
Közben teljesen stabil volt a telefon. Nyáron, ha alapból 30-40°C van az biztos nem jó, ha erő igényes alkalmazásokat használunk, de egyik telónak sem jó. Forró autóban, navigálás , internetezés és telefonálás egyértelmű, hogy forró lesz . Meg vettem hozzá 120W-os töltőt és 50W- os vezeték nélküli töltőt. Fele árban mit a mi.com-on van
Kamera is frankó
-
TZS03
csendes tag
Nekem a Fenix 8-al tökéletesen működik.
Szuper! Bár nekem csak egy régi vivoactive3 van, de ha kipusztul, majd valamilyen forerunner lesz az utód.
-
TZS03
csendes tag
Nah, akkor első kézből. Mind a két készüléket aktívan használom. Xiaomi kijelzője egy hangyányival talán fényesebb plussz a színkalibráció hidegebb, talán az eltérő kijelző technológia miatt. A poco esetében a színsémák kicsit még lettek nyírbálva, de előcsalogatható. Nem melegszik, egyik sem. Nem kell benchmarkokat futtatni egész nap. Alap feladatokkal sosem lesz gondod. Az egyik sebességére sincs panasz, de egymás mellett határozottan erősebb a Poco. Nincs olyan ami kicsit is megakasztaná. A poco ujjlenyomat olvasója sokkal jobb helyen van és a hangszóró minősége össze-vissza veri a Xiaomi-t. Akkuban is a Poco jobb. Kamera nekem teljesen egyforma, kivéve a 15t pro Leica színprofiljait. Ha csak az egyik maradhatna én a Poco-t választanám.
Évekig voltam Samsungos, de már az összes eszközömet Xiaomira cseréltem.Köszönöm a választ, ez így eléggé megnyugtató
-
Villanyász
tag
Sziasztok!
Tökre tetszik ez a telefon, de még sosem volt Pocom/xiaomim.Nem akarok nagy mókolásokat csinálni rajta, hirdeteseket kilövöm, az még rendben van. Mennyire stabil a kapcsolata a garminnal? Régen a Huawei p20 néha nehezen találta, utána a Galaxy s21 nagyon jól együttműködott vele. Otp banki alkalmazás jó vele? Mi.com-ról lendelném, úgy látom onnan eu-s jön.
A végére hagytam a legnagyobb parámat, a melegedést. Akinek van ilyen telója mennyire tapasztalja? Fotózás, videózas, játék közben. Ha bírja, és elvileg bírnia kellene, PS2, PS3, vagy akár pc jaték emulaciót is probalbék rajta. Lehet-e/van-e értelme kicsit visszafogni a teljesítményt hogy stabilabban, hűvösebben üzemeljen.
Másik opció a Xiaomi 15T pro. A kamerája annak is jó, nem melegszik, stabilabb, de gyengébb. Meg az akku is szerényebb.Nekem a Fenix 8-al tökéletesen működik.
-
csonkadavid
tag
Sziasztok!
Tökre tetszik ez a telefon, de még sosem volt Pocom/xiaomim.Nem akarok nagy mókolásokat csinálni rajta, hirdeteseket kilövöm, az még rendben van. Mennyire stabil a kapcsolata a garminnal? Régen a Huawei p20 néha nehezen találta, utána a Galaxy s21 nagyon jól együttműködott vele. Otp banki alkalmazás jó vele? Mi.com-ról lendelném, úgy látom onnan eu-s jön.
A végére hagytam a legnagyobb parámat, a melegedést. Akinek van ilyen telója mennyire tapasztalja? Fotózás, videózas, játék közben. Ha bírja, és elvileg bírnia kellene, PS2, PS3, vagy akár pc jaték emulaciót is probalbék rajta. Lehet-e/van-e értelme kicsit visszafogni a teljesítményt hogy stabilabban, hűvösebben üzemeljen.
Másik opció a Xiaomi 15T pro. A kamerája annak is jó, nem melegszik, stabilabb, de gyengébb. Meg az akku is szerényebb.Nah, akkor első kézből. Mind a két készüléket aktívan használom. Xiaomi kijelzője egy hangyányival talán fényesebb plussz a színkalibráció hidegebb, talán az eltérő kijelző technológia miatt. A poco esetében a színsémák kicsit még lettek nyírbálva, de előcsalogatható. Nem melegszik, egyik sem. Nem kell benchmarkokat futtatni egész nap. Alap feladatokkal sosem lesz gondod. Az egyik sebességére sincs panasz, de egymás mellett határozottan erősebb a Poco. Nincs olyan ami kicsit is megakasztaná. A poco ujjlenyomat olvasója sokkal jobb helyen van és a hangszóró minősége össze-vissza veri a Xiaomi-t. Akkuban is a Poco jobb. Kamera nekem teljesen egyforma, kivéve a 15t pro Leica színprofiljait. Ha csak az egyik maradhatna én a Poco-t választanám.
Évekig voltam Samsungos, de már az összes eszközömet Xiaomira cseréltem. -
TZS03
csendes tag
Sziasztok!
Tökre tetszik ez a telefon, de még sosem volt Pocom/xiaomim.Nem akarok nagy mókolásokat csinálni rajta, hirdeteseket kilövöm, az még rendben van. Mennyire stabil a kapcsolata a garminnal? Régen a Huawei p20 néha nehezen találta, utána a Galaxy s21 nagyon jól együttműködott vele. Otp banki alkalmazás jó vele? Mi.com-ról lendelném, úgy látom onnan eu-s jön.
A végére hagytam a legnagyobb parámat, a melegedést. Akinek van ilyen telója mennyire tapasztalja? Fotózás, videózas, játék közben. Ha bírja, és elvileg bírnia kellene, PS2, PS3, vagy akár pc jaték emulaciót is probalbék rajta. Lehet-e/van-e értelme kicsit visszafogni a teljesítményt hogy stabilabban, hűvösebben üzemeljen.
Másik opció a Xiaomi 15T pro. A kamerája annak is jó, nem melegszik, stabilabb, de gyengébb. Meg az akku is szerényebb. -
nimfas
addikt
Hogy működik ezzel a hívásrögzítés?
Van valami leírás hozzá? -
nimfas
addikt
Jobb oldali Unlock porgramot elindítva nyitná (Telefon Fastboot módban).... de nem mertem rányomni.... Szerintetek??? Téglának drága lenne.

-
nimfas
addikt
-
nimfas
addikt
Imei check-re ugyanezt, hogy off. nemzetközi.
A Xiaomi fiók a telefonban Kínát ír mint Régió.... Ez a gáz gondolom, nem?
BÁR AZ F5 PRO-ra is Kínát ír!!!! Azon simán nyitottam annó a BL-t... Azóta megy a szivatás....Mi a megoldás a bootloader kérdésre? Már ha van.....
-
nimfas
addikt
-
ginola
addikt
Ennél sokkal egyszerűbb egy gen 5 telefont nyitni, ha még februári Google biztonsági csomag van rajta.
-
iff
senior tag
En megvarnam a kovetkezo akcios eventet naluk. Akkor alapbol leviszik az arakat, plusz adnak akar 50-80€ os kuponokat melle. En igy ve ittttem 537€ ert a 16/512 est.
Szerk: Meg is jott 6 napra a rendeles utan, es benne volt a husvet is. Minden rendben a telefonnal. Bog tesztje utan nem vartam sokat a 2.1 tol, de brutal jo szerintem. Nagyon tetszik.
Alin?
-
nimfas
addikt
Első akadály...
Mi Unlock "The place where the account is registered does not match the place where the phone is sold"
Oldalak azt írják várjak 7 napot.... Meg a xiomi fiókban módosítsam a helyet..... Na ez utóbbit nem találtam sehol benne.
-
nimfas
addikt
-
ginola
addikt
-
oli987
tag
Ha MI (global) rom lenne rajta, akkor menne. Nyilván erre értettem az igen, perszét. Miután Te is írtad, és én is megerősítettem, hogy EU (EEA) gyári rommal nem fog menni. Ami még véletlenül sem azonos a xiaomi.eu rommal, ami még mindig egy gyári alapú custom rom. Nyilván működik a xiaomi.eu - n a hívásrögzítés, viszont nem lehet rázárni a bootloadert.
EU romon igen, marad a tajvani rom telepítés. Vagy a global, és ott menni fog a módosítás.
-
nimfas
addikt
-
ginola
addikt
-
nimfas
addikt
-
oli987
tag
-
nimfas
addikt
-
ginola
addikt
-
nimfas
addikt
Másik kábellel működött... egészen addig amíg uninstalláltam a dolgokat, aztán amikor a másik tárcsázót kellett volna akkor meg:
dada:/ $ pm install-existing com.android.contacts android.content.pm.PackageManager$NameNotFoundException: Package com.android.contacts doesn't exist 1|dada:/ $ pm install-existing com.android.incallui android.content.pm.PackageManager$NameNotFoundException: Package com.android.incallui doesn't exist -
nimfas
addikt
-
WOT-H-A-C
veterán
En megvarnam a kovetkezo akcios eventet naluk. Akkor alapbol leviszik az arakat, plusz adnak akar 50-80€ os kuponokat melle. En igy ve ittttem 537€ ert a 16/512 est.
Szerk: Meg is jott 6 napra a rendeles utan, es benne volt a husvet is. Minden rendben a telefonnal. Bog tesztje utan nem vartam sokat a 2.1 tol, de brutal jo szerintem. Nagyon tetszik.
-
nimfas
addikt
-
iff
senior tag
Sziasztok! Van most valami jó akció a Poco f8 ultrára?
-
oli987
tag
-
nimfas
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Apple iPhone 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Új Honor Magic8 Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 3 Év Garanciával
- 0 perces Samsung Galaxy A37 5G 6/128GB Dual Sim Kártyafüggetlen Fekete, Fehér 12 hónap garancia
- 0 perces Samsung Galaxy A57 5G 8/256GB Dual Sim Kártyafüggetlen Kék 12 hónap garancia
- 0 perces Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Kártyafüggetlen, Cosmic Orange, 24 hónap garancia
- Dobozos! PlayStation 5 FAT DIGITAL + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Azonnali készpénzes INTEL CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Samsung Galaxy S24 Ultra 12/256 GB Titanium Gray 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Samsung Galaxy S26 Ultra 5G / 12/512GB / Kártyafüggetlen / Gyári Garancia 36 Hónap
- 27% - GAMING PC! Intel i7-13700KF / RTX 4070 Ti / Z690 / 32GB 3600MHz / 1TB NVMe / 850w! BeszámítOK
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Úgy tünik 2 nap simán ki fog jönni. I'm impressed.




