Új hozzászólás Aktív témák
-
S*Tom*
aktív tag
1. Persze fenntartásokkal elfogadtuk a mouse rate checker eredményét mivel a PH-n is ezt használták a CH-hoz:
[link]
2. Mivel csak másik 2szoftveres tesztről tudok 3tesztet linkeltem segítség képpen(egyébként nem neked címeztem), 3tesztből csak levágja bárki, hogy 250Hz=4ms vagy 500Hz=2ms vagy megvan az 1000Hz=1ms
- Mouse rate:[link]
- Dx mouse timer dialog:[link]
- Mice judge v5.0b:[link]
3. Soha sehol nem írtam és nem is állítottam, hogy "lehetetlen" csak azt mondtam nem egyszerű (mouse rate-ban nagyon nem
) és nem is érdekelt olyan szinten mint Lajkó-t (ő sem azon a teszten hozta az 1000x1000 ha figyeled, de engem nem zavart)én inkább máshol mozgatom az egeret nem a tesztpadon.
4. Probáltam másnak segíteni remélem sikerült, részemről a téma zárva. -
S*Tom*
aktív tag
Az általam linkelt képen mind a 2tesztprogram elég durva értékeket mutat +ba valakinél -ba. Ha vissza olvasol senki nem mondta, hogy a tesztek helyesen mérnek pont ez a gond!
Tuti nem a CH szenzora a problémás, gondolom ez az egér 2év után sem a hude szar kategóriába tartozik és én sem cserélném le a Razer CH-t egy stabil 500Hz-es ikari sz.... ne itt fényezd nem annak a helye.
Valamilyen szoftveres probléma lehet az ok, mivel a tesztek egyszerre mérnek különböző fals értéket közben meg a 3mas tesztben Lajko(én is) a helyes értéket mérte: [link]
Köszi! -
S*Tom*
aktív tag
Gondolatban nekem már megvan az idei évre a razer copperhead utódja hacsak nem jelenik meg mostanában valami profi4000 dpi-is egér a mezei salmosán kívül :
[link]
-
S*Tom*
aktív tag
Ezt egy exactmatX speed oldalán mértem ami két év alatt a teflon talpaktól tükörsima lett ha folyamatos 1ms/1000Hz olvasna az egered akkor a hubble űrteleszkóp lencséjét használod padnak és nem vagy ember
A lézeres optika,driver,pad és a kézmozgás sebessége adja meg a pillanatnyi értéket, de ennek a tesztben nincs jelentősége csak az átlagot figyeld ha megvan az 1000Hz akkor jól van fent a driver.
Még 1teszt: [link] -
S*Tom*
aktív tag
Nem értem mi a probléma sok embernél, razer egeret felrakni alap dolog egy játékosnak. (max. 5perc) [link]
-
S*Tom*
aktív tag
3-4éve használok razer egereket a CH felrakása még egyszerűbb is a DB-hez képest(XP usb hack és társai)habár az elején a CH driver-firmware frissítésén kitéptem pár szál hajam hiába volt PH-s teszt(egy multi cfg szerkesztéséhez képest pedig csak játék). A 6.10driver-6.19vagy6.20firmware nem volt gondom XP-n és vistan sem, tesztelni is csak win reinstal után szoktam. Régebbi firmvert nem rakok fel nincs értelme és nem nagyon tudok olyan szoftveres tesztről ami pontosabb mérést csinálna.
A mouse rate checker 1.1b verziót használom XP-n kb. ugyanazt méri átlagban mint a dx, de simán előfordulhatnak mérési hibák, én láttam a dx teszten 0.1ms 7000Hz-et is. -
S*Tom*
aktív tag
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

) és nem is érdekelt olyan szinten mint Lajkó-t (ő sem azon a teszten hozta az 1000x1000 ha figyeled, de engem nem zavart)én inkább máshol mozgatom az egeret nem a tesztpadon.

