Új hozzászólás Aktív témák
-
kelzsoca
félisten
válasz
Donki Hóte #1518 üzenetére
-
kelzsoca
félisten
Nem, ott voltam a megnyitón, feltettem a kérdéseket a megfelelő személyeknek, egyébként bárkinek válaszoltak volna a piros Mi pólós emberek.
Az eustock egy szlovák cég/webshop, és elsődlegesen viszonteladókat, kiskereket szolgál ki nagy tételben.
(#641) Tyrel
Személyes véleményem volt, hogy egy offline bolt mögé nem feltétlenül kellene webshop, de ettől még lesz, és elvárás természetesen, de a fókusz mégis az offline bolton van, hiszen a Xiaominak is ez az elsődleges prioritás.
Ettől függetlenül a webshopnak már a nyitás napján üzemelnie kellett volna...
-
kelzsoca
félisten
válasz
*Mukeey* #630 üzenetére
Megnyit egy Mi Store, egy fizikai bolt, ami igazából nem különösebben szorulna rá a webshop részre, persze 2018-ban ez is elvárás, lesz webshop is, jó lett volna a megnyitóra elindulni, de ez nem történt meg, ami szerintem egyébként nem olyan nagy probléma, legalább megmozdultak az emberek, és felálltak a számítógép elől.
A PocoPhone F1 utolsó pillanatban való visszahívása, és előzményeit leírtam már máshol, bemásolom ide is:
1. A készülékek beérkeztek, a megfelelő csatornákon megtörtént a bejelentés, a bolt nyitásra a készülék értékesíthető.
2. Bolt nyitás előtti napon megérkezett a Xiaomi delegáció, átnézték a kínálatot, mindent rendben találtak.
3. Boltnyitás napján a sajtósokkal együtt a Xiaomi emberei bemutatták az Mi Store kínálatát, a PocoPhone F1 is ott volt az asztalon.
4. 11:45-kor az EU értékesítésért felelős főnököt értesítették a Xiaomi központból, a PocoPhone F1 telefonokat azonnal le kell venni a kínálatból, azok nem a magyarországi boltnyitással kerülnek fókuszba, hanem egy Párizsi bemutatón, ahol bemutatkozik a márka is.
5. 11:45-12:00 között egyeztetés a Xiaomival, megértik a problémát, és elnézést kérnek mindenkitől, aki a készülék miatt érkezett, de a telefonokat be kell szedni, azok nem lehetnek az állványon, nem értékesíthetőek.
6. A készülékeket beszedték, ezen hét csütörtöktől kerülhetnek kereskedelmi forgalomba a korábban látható áron, a kellemetlenségek miatt ingyenes kiszállítást, és egy bluetooth hangszórót mellékelnek a vásárlóknak.
-
kelzsoca
félisten
Köszönjük a szép szavakat, illetve ha valamit nem tudsz, nyugodtan kérdezhetsz, és válaszolni fogunk.
Az újabb készülékek, pl. Mi A2 és hasonlók már hetek óta kaphatóak egy rakás boltban, csak náluk nem...
Igen, a szürkeimportos készülékek már kaphatóak egy ideje, vagy a kínai belpiacos modellek, olyan boltokból többnyire, amelyek lehet hogy fél év múlva már sehol nem lesznek, a szerviz tevékenyéget valami kókler banda végzi, jó esetben.
mindenki tudott szerezni mindenből minden színűt meg fajtát, csak ők nem... vicc.
A kis boltok, kis mennyiségben be tudják szerezni a kevésbé népszerű színeket is, azonban mi nagy tételben vásárolunk, mivel elsődlegesen viszonteladó partnereket, kiskereket szolgálunk ki, ők pedig nem aprózzák el a vásárlást.
Az egyedi színek nehezen eladhatóak nagy tételben, ezért nekünk nem éri meg ezzel foglalkozni.Üdv: kelzsoca - EU Stock
Új hozzászólás Aktív témák
ma A Xiaomi almárkájaként egyértelmű volt, hogy jó áron érkezik a Snapdragon 845-ös csúcsmodell, de még így is meg tudtunk lepődni.
- DELL, HP gyári töltők, sok db. 7,4x5mm - 4,5x3mm + USB-C/Type-C 65W
- AKCIÓ! HP ZBook Studio G8 OLED WorkStation - i9 11900H 32GB DDR4 2TB SSD RTX 3070 8GB Win11
- Vadiúj SSD-k!
- LG 65" C1 OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready!
- XFX AMD Radeon RX6700XT 12GB / Újszerű állapotban / 6 hónap jótállással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest