Új hozzászólás Aktív témák
-
DraXoN
addikt
Érdekes.. órajelben utolérték az első verziós N230as atomokat
.. a második generációból meg úgy tudom 1.8as is volt.. az még távoli xD Nagyon elbízhatta magát az intell ebben a kategóriában, hogy ilyen alacsony órajeleken adta ki az alap rendszert (és lassabbnak lenni az előző generációnál is)Csak annyit még, hogy aki szerint meg már lépni kellett volna a fusionra az Intelnek (meg minden hasonló esetben) fura, hogy ilyen gyors választ várnak egyesek.. Gyakorlatilag a lehetetlent kérik, ugyanis egy-egy új architektúra kifejlesztése évekbe! kerül. lehetetlen válaszolni érdemben egy gyengébb architektúrával egy fejlettebbre 1-2 hónapon belül (de még akár 1 éven belül is, hacsak előre már nem kezdtek el évekkel ezelőtt ez ügyben kutatásokat.. de a gyártás beindítása akkor is több hónap!).
Úgy szeretném, ha ezek a "már lépniük kellett volna" emberkék átgondolnák, azt hogy mit is kérnek ilyenkor.. ezt most csak általánosságban említem, senki ne vegye magára, de azért gondolkodjon el rajta az aki úgy érzi ez őt illeti és szükséges...
-
#65755648
törölt tag
A különbség az órajelekben keresendő, ugyanis az N570 már 1,66 GHz-en ketyeg, ami 166 MHz-es ugrást jelent az öregedő N550-es verzióhoz képest.
Kis lépés egy tabletnek, hatalmas ugrás az Intelnek...
-
pip
aktív tag
vegulis van elorelepes, 11%-os gyorsulas es a fogyasztas nem nott, ez udvozlendo. Kar hogy a grafikus resze kuka.
-
hohoo
senior tag
szááááázhatvanhat megahertz? NAHÁT revolúsöneri eksztraordineri!
-
Zoleee19
csendes tag
D550 --> D570 Feel the difference!

-
RepeatSector
senior tag
szerintem az a 330 dolcsi elég jó ár (lenne ha itthon is annyi lenne) azért az atomos notiért
-
Micsoda kánaán Intel fronton

-
mghltm
addikt
igy ahogy mondod.
ezzel rohogtetik ki magukat? "A különbség az órajelekben keresendő, ugyanis az N570 már 1,66 GHz-en ketyeg, ami 166 MHz-es ugrást jelent az öregedő N550-es verzióhoz képest."
vicc kategoria
a 330-asom is megy 166-os fsb-vel 2g-t, szamottevoen nem gyorsul a gep tole 
-
Boxi88
őstag
Szerintem már rég elkellet volna felejteni az intelnek ezt az atom dolgot és előrukkolni valami fusion verő technológiával!

-
bartucc
addikt
Az új atomos gépre nem tudok igazán mit mondani, biztos nem lesz annyival jobb, mint amennyivel drágább. Sokkal olcsóbban kellene adni ezeket az atomos kisgépeket, legalábbis a Nálunk lévő pénzviszonyok szerint.
A kis tablet viszont nem tűnik rossznak, elég jól hangzanak az adatok, amiket itt lehet róla olvasni, kérdés mennyit kérnek el érte.
Új hozzászólás Aktív témák
- Gitáros topic
- Horgász topik
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- MWC 2026: Bajnoki címre pályázik a Xiaomi Watch 5
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- MWC 2026: Munkahelyi igásló lehet a Lenovo ThinkTab X11
- AliExpress tapasztalatok
- Gyúrósok ide!
- Futás, futópályák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- P14s Gen2i 14" FHD IPS i7-1165G7 T500 16GB 512GB NVMe magyarított (lézerezett) bill ujjolv gar
- X12 Gen2 12.3" FHD IPS érintő Ultra 5 134U 16GB 256GB NVMe IR kam gar
- Eladó Lenovo Legion Y530-15ICH, FHD IPS, i5-8300H, NVIDIA 1050Ti, magyar vil.bill.
- HP EliteBook 755 G5 Ryzen 5 PRO /16GB RAM /500 GB SSD/15.6 FHD / magyar bill.garanciás laptop
- Lenovo ThinkPad L590 FullHD 1080p IPS - i5-8265U, 8GB DDR4, 256GB NVMe SSD, Windows 11 Pro
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4270, 100% Akkumulátor
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 7000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Apple iPad Air 2 (A1567) 16GB Wi-Fi + Cellular Asztroszürke
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4393, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
.. a második generációból meg úgy tudom 1.8as is volt.. az még távoli xD Nagyon elbízhatta magát az intell ebben a kategóriában, hogy ilyen alacsony órajeleken adta ki az alap rendszert (és lassabbnak lenni az előző generációnál is)
ez az atom.





a 330-asom is megy 166-os fsb-vel 2g-t, szamottevoen nem gyorsul a gep tole 
???
