-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Psychonaut
veterán
En eddig a KeepVid-et hasznaltam, ezutan sem fogok valtani. Minek ezert programot telepiteni?

-
keehl-m
tag
Mi lehet az oka annak, hogy ha a youtube-ról töltök le videót, és az jobb felbontású mint a 240p-s akkor a letöltött videón nincs hang?
-
xif
csendes tag
akkor én is ajánlok egy oldalt. A neve: media-convert
Szinte bármit bármibe átkonvertál és a netetektől függ, hogy milyen gyorsan.
én is tudok egyet, ráadásul nem csak yuotube-re jó: videofix.hu
-
Louro
őstag
akkor én is ajánlok egy oldalt. A neve: media-convert
Szinte bármit bármibe átkonvertál és a netetektől függ, hogy milyen gyorsan.
-
oris
aktív tag
ÉRTEM és KÖSZÖNÖM!
De a kérdésem nem a webes alkalmazásról szólt, hanem a Free Download Manager-ről, amit azért volt jó használni, mert megtartotta az eredeti címet, nem kellett átnevezni a letöltött fájlt... meg még jópár - számomra - praktikus ok miatt...
-
Sanya
nagyúr
-
oris
aktív tag
Üdv! Eddig a Free download Manager nevű programmal töltöttem le a Youtube videóit, ez egy ideje sajnos nem sikerül -> "Hibás kérés. Valószínűleg rossz az URL". Változtattak valamit a Youtube-nál?
-
revolman
csendes tag
Hello!
Tube Master (ingyenes progival) nem csak letöltheted, de át is konvertálhatod! -
azbest
félisten
-
SzlobiG
félisten
Ez tényleg jó progi, köszi.

-
iipenwin
csendes tag
Hey,,
tökéletesen működik. ".pontban megad milyen fájlként szeretnéd letölteni és már mehet is. Letöltés után átkonvertálja a megadott paraméterre. Vannak bizonyos file-ok amit csak aoldalon szintén letölthető lejátszóval lehet megnézni de ez az esetek 1%.
Jó töltögetést....

-
Jester01
veterán
-
R
senior tag

-
R
senior tag
-
Louloudaki
aktív tag
-
finest
addikt
Sok esetben előfordul, h a "this video is not available in your country" üzenetet kapom. Hogy lehet ezt kikerülni? Nem értem, h bizonyos zenéket miért nem lehet megtekinteni Magyarországról? Tud valaki rá egyszerű megoldást?
-
Louloudaki
aktív tag
firefox add on download helper minden megnyitott oldalt végignéz, listázza a videókat és letölti amelyik kell.
letölthető innen -
Jarod1
veterán
áh megoldottam, az ideiglenes file-ok között megkerestem a nagyméretűeket.php kiterjesztéssel volt..
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Jarod1
veterán
Videa videókat hogy tudok leszedni?
a you tube-os progik nem működnek -
Arnold2
őstag
-
tothm
őstag
A videogetel is lehet!Én azt használom!
-
elektro
aktív tag
-
Fred23
nagyúr
A legújabb RealPlayer alapból képes leszedni a YouTube-os videókat.Ez a 11-es Béta verzió.Én most töltöttem le vele egy Paula Cole számot.Kényelmesebb szerintem,mint bármi más.

-
kucicucika
csendes tag
hogy vagytok?

-
kucicucika
csendes tag
szerintem johogy van eza zene letöltések nem?

-
kucicucika
csendes tag
hello

-
zsiga667
addikt
-
Lali1
csendes tag
-
nomac055
csendes tag
csőváz
még 1 kérdés van egy másik oldal a porkolt.com onnan hogy lehet letölteni a videókat nagy részét le lehet de engem az érdekelne aminél nincs ott a letöltés gomb alul????????? -
Dictator^
veterán
aviba akkor ?!... nem vágom
viszont ez az flv szar, a legtöbb videó fent a googlevideon-on is onnan le lehet huzni, de azokat meg szaggatva játsza ..
-
athos925
csendes tag
-
nomac055
csendes tag
Az én JavaScriptes megoldásommal semmiképp, viszont ha valakit érdekel, hogyan érdemes elkezdeni programot írni rá, akkor itt: [link] nézze meg a kommenteket (a vége felé). Röviden és tömören:
A HTML-forrásban megtalálható a video-azonosító, ezzel (és egy-két egyéb más adattal - tipp: az azonosító hash-e is benne van) kell küldeni a szerver felé egy POST-requestet, erre a szerver egy leírófile-lal válaszol, amiben már benne van a letölthető videofile pontos URL-je. Azt kell egyszerűen, GET-tel lekérni. HTTP protokollt ismerők előnyben.
Valami kevésbé bonyolult megoldás?
-
athos925
csendes tag
Az én JavaScriptes megoldásommal semmiképp, viszont ha valakit érdekel, hogyan érdemes elkezdeni programot írni rá, akkor itt: [link] nézze meg a kommenteket (a vége felé). Röviden és tömören:
A HTML-forrásban megtalálható a video-azonosító, ezzel (és egy-két egyéb más adattal - tipp: az azonosító hash-e is benne van) kell küldeni a szerver felé egy POST-requestet, erre a szerver egy leírófile-lal válaszol, amiben már benne van a letölthető videofile pontos URL-je. Azt kell egyszerűen, GET-tel lekérni. HTTP protokollt ismerők előnyben.
-
nomac055
csendes tag
CSőváz tudja valaki hogy hogy lehet letölteni a videobomb-ról a videokat????
-
whiskeys
őstag
videobomb oldalról hogyan lehetséges a videót lementeni?
-
Dictator^
veterán
Lehet, hogy az én készülékemben van a hiba:
MPC 6.4.8.7
ffdshow 20041012 (nem találtam újabbat, igaz, januárban néztem utoljára)
Cannot render the file
Nem rongálni akarlak, nekem is egyszerűbb lenne, ha nem az FLVPlayert kellene használnom, mert többek között az átméretezéssel is vannak gondjai. Szóval?pár helyen ha jobban körülnézel van ujabb. de állitólag atombugos...installnál még oké de ha vmi miatt uninstallálnád az összes codecet leszedi a gépről...ezek már a 2006xx/xx-es verziok..
-
gLes
őstag
De minden oldalhoz külön szkript kell, viszont ugyanezt megcsinálja helyetted egy szkript, ami persze közbeiktat egy másik oldalt, de annyi baj legyen. Igaz a videa.hu-t még nem támogassák a külföldiek
Nameg most itt ez a videogizmo is 
-
athos925
csendes tag
-
#11666432
törölt tag
Meg van VideoDownloader néven Firefoxhoz extension is.
-
#11666432
törölt tag
-
athos925
csendes tag
Másik letöltési alternatíva, ha még nem hangzott volna el

Ha végignézel egy videót a Youtube-on, azt értelemszereűn lementi a vinyódra, alapértelmezett Internet Explorer beállítások esetén ugyebár a Documents & Settings\felhasználó\ -n belül a Temp könyvtárba valahová, ''get video'' néven, kiterjesztés nélkül.
Ha azt átírod .flv kiterjesztésűre akkor, azonnal lejátszhatóvá válik, természetesen csak megfelelő segédprogrammal...ezesetben FLV Player 1.3.3-at ajánlom.
Innentől kezdve gyerekjáték az egész. Kell egy megfelelő konvertáló program, ami képes kezelni az FLV fájlokat is -ezesetben---> Super 2006 by eRightSoft.
A két programot innen lehet letölteni:
FLV Player : [link]
Super 2006 : [link]
[Szerkesztve][link]
Mint a fenti linken is látható, a legyszerűbb, gombnyomásra működő technika az, ha a fenti lapon található scripteket lemented könyvjelzőnek. Se extension, se másik weblap nem kell hozzá.
-
roPHka
senior tag
Másik letöltési alternatíva, ha még nem hangzott volna el

Ha végignézel egy videót a Youtube-on, azt értelemszereűn lementi a vinyódra, alapértelmezett Internet Explorer beállítások esetén ugyebár a Documents & Settings\felhasználó\ -n belül a Temp könyvtárba valahová, ''get video'' néven, kiterjesztés nélkül.
Ha azt átírod .flv kiterjesztésűre akkor, azonnal lejátszhatóvá válik, természetesen csak megfelelő segédprogrammal...ezesetben FLV Player 1.3.3-at ajánlom.
Innentől kezdve gyerekjáték az egész. Kell egy megfelelő konvertáló program, ami képes kezelni az FLV fájlokat is -ezesetben---> Super 2006 by eRightSoft.
A két programot innen lehet letölteni:
FLV Player : [link]
Super 2006 : [link]
[Szerkesztve] -
kamikaze boci
őstag
Lehet, hogy az én készülékemben van a hiba:
MPC 6.4.8.7
ffdshow 20041012 (nem találtam újabbat, igaz, januárban néztem utoljára)
Cannot render the file
Nem rongálni akarlak, nekem is egyszerűbb lenne, ha nem az FLVPlayert kellene használnom, mert többek között az átméretezéssel is vannak gondjai. Szóval? -
gLes
őstag
FFDShow tud FLV-t?
Egyébként én is FF-et, Video Downloadert használok, nem csak yt-hoz jó.Tud.
-
moma
őstag
Letöltöttem egy videt és megpróbáltam lejátszani a mplayaer-rel és vitte. Bár tekerni nem bírtam benne.
-
kamikaze boci
őstag
Mondok jobbat: [link] (elegendő ezt a linket: javascript:document.location='http://keepvid.com/?url='+escape(window.location); berakni a könyvjelzők közé és ha rákattintunk egy YouTube (vagy Google Video, vagy bármi hasonlón amit támogat) oldal megtekintése közben akkor automatikusan betölti a letöltendő videót)
És [link], melynek segítségével nem csak FLV-ket tud majd lejátszani akár a Windows Media Player is (mondjuk ehhez inkább a Media Player Classicot ajánlom), hanem DivX-et, XviD-et, MJPEG-et, gyakorlatilag bármilyen videót (talán még Quicktime-ot is, de abban nem vagyok biztos mert fent van a QTAlternative is
)
[Szerkesztve]FFDShow tud FLV-t?
Egyébként én is FF-et, Video Downloadert használok, nem csak yt-hoz jó. -
Male
nagyúr
-
alitak
senior tag
-
whirus
tag
Van playerem is, meg minden, de a leszedett videóból kb. 10-15 másodpercet játszik le aztán megáll..........ez miért van?????
Előre is köszi a válaszokat!!!!! -
crab
senior tag
operához is van widget.
-
gLes
őstag
Mondok jobbat: [link] (elegendő ezt a linket: javascript:document.location='http://keepvid.com/?url='+escape(window.location); berakni a könyvjelzők közé és ha rákattintunk egy YouTube (vagy Google Video, vagy bármi hasonlón amit támogat) oldal megtekintése közben akkor automatikusan betölti a letöltendő videót)
És [link], melynek segítségével nem csak FLV-ket tud majd lejátszani akár a Windows Media Player is (mondjuk ehhez inkább a Media Player Classicot ajánlom), hanem DivX-et, XviD-et, MJPEG-et, gyakorlatilag bármilyen videót (talán még Quicktime-ot is, de abban nem vagyok biztos mert fent van a QTAlternative is
)
[Szerkesztve] -
Balinov
titán
-
dajkopali
addikt
-
Sil
senior tag
-
tomi_mod
aktív tag
Eddig nem lehetett menteni?

Miután megnézted érdemes volt bekukkantani a temp-be...
-a rivaFLV player pedig egy jó lejátszó hozzá
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Crimson Desert
- Vezetékes FEJhallgatók
- Villanyszerelés
- World of Tanks - MMO
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- PlayStation 3
- iPhone topik
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- Milyen egeret válasszak?
- További aktív témák...
- iPhone 15 Pro 1 év garanciával
- ASUS TUF Gaming F15 (FX506HEB) i7-11800H / RTX 3050 Ti / 32GB
- Komplett Gamer gép akár monitorral is! Ryzen 5 3600/AIO/16GB Ram/TUF 3080 10GB/500GB M.2 PCIe
- HP 650 G2 laptop (15,6FHD/I5-6200U/8GB/128SSD/Magyar/Win11) - Áfás számlával
- BONTATLAN Zacskós ThinkCentre M70s SFF Business Időtálló Asztali gép -50% i5-14500 16/512 770 Magyar
- Apple iPhone XS Max /64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 100%
- Apple iPhone 13 Mini 256GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 12 128GB,Átlagos,Adatkábel,12 hónap garanciával
- Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 i5-1135G7 16GB 512GB FHD+ 1 év teljeskörű garancia
- Asus STRIX Gaming PC! Ryzen 5900X / RTX 3070 Ti / 1TB NVMe / 32GB 3200MHz / X570! BeszámítOK
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

Nameg most itt ez a videogizmo is 
