Új hozzászólás Aktív témák
-
#41133696
törölt tag
+++ Az Android 7-es verziójának megjelenése után több felhasználónál is előfordultak a Bluetooth-csatlakozással kapcsolatos problémák. Azt javasoljuk, hogy frissítsen az Android 7.1.1-es vagy 7.1.2-es verziójára, mivel ezeknél a verzióknál a hiba rendszerint nem fordul elő. Ha a csatlakozás a frissítés után sem zökkenőmentes, kérjen segítséget az Oral-B ügyféltámogatástól a kutatasi-kozpont.hu oldalon! +++
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pg.oralb.oralbapp
Hehe

-
zeus_2k14
senior tag
Sziasztok.
Mi a véleményetek, érdemes megvenni még ezt az M3-at? Ipad-ről váltok Androidra. Kb olyan 2 hét múlva akarom. Mennyire lassú a rendszer? Filmnézésre, játékra, illetve a szokások dolgokra akarom használni. Illetve ezt tudom bővíteni mondjuk egy 128 GB-s memória kártyával?
Ezt akarom rendelni :
EztLétezik náluk az M3 Lite is . A Lite az miben gyengébb vagy másabb mint ez?
Köszönöm.
Gergő
-
Trooper82
senior tag
válasz
silentkiller
#1291
üzenetére
Nem oldódott meg, de a korábban többszöri ecsetelt adb parancsal tartósan megoldható pár perc alatt a probléma. Nekem frissítés után is csak egy qr-kód ellenőrzést kért.
-
Joe.36
addikt
válasz
silentkiller
#1291
üzenetére
Engem is érdekelne mert nekem csak akkor jó ha a saját sim van benne. Netes sim esetén nem jó.
-
silentkiller
senior tag
Érdeklődnék, hogy a legutóbbi frissítések bármelyikével megoldódott a Viber dpi-s probléma? Ha nem, akkor ez a hétköznapokban mit jelent? Minden (Viber) verzió frissítésnél át kell állítani a Viber indítása előtt a megfelelő dpi-t adb-ből?
-
Lovi24
senior tag
Sziasztok!
Billentyűzetes tokot használ valaki?
Ezt a tipust nézegettem : Aliexpress
Vélemény? -
borztej
csendes tag
sziasztok!
valaki használ ezzel a tabbal 7.0 alatt okosórát? mióta frissült nem működik megfelelően a pebble órám.
cserélnem kellene, de nem merek venni másikat, mert mi van ha azzal se működikköszi
-
Joe.36
addikt
válasz
bobby_30
#1283
üzenetére
December óta megvan, imádom, szuper, nem bántam meg, pedig sok Tabom volt, mire ezt megleltem, ez megmarad
.QHD
8 MAGOS PROCI
4 GIGA RAM
64 GB ROM + BŐVÍTHETŐ 128 GB ig. Nekem az van benne azon vannak a filmek a zenék a képek.
LTE+ TELEFON
ÚJJLENYOMAT OLVASÓ.Ezek az élmezőnyben vannak Tab téren, nem fog hamar elavulni, én is pont emiatt vettem meg. És minőségben is nagyon ott van.
-
cotag
senior tag
Bocsánat hogy itt is kérdezek...m2 topic nem pörög

Sikeresen feltettem egy 6.0-ás ázsiai romot....
Nincs Play áruház meg kb semmi amit mi használunk.
Visszafelé nem frissül a tab, mit tudok tenni hogy legyen Play áruház legalább?? -
Bailey
senior tag
válasz
bobby_30
#1280
üzenetére
Ha neked kényelmesebb a nagyobb méret, akkor valóban jó választás lehet az iPad is, az ideit viszonylag jó áron adják. Persze csak a 32 gigás verzió van elfogadható áron, a nagyobbak drágák, és ugye ezek nem bővíthetők. Ha kisebb kijelzőben gondolkodsz, akkor már nem feltétlenül lenne jó választás az iPad Mini 4. És a Miniből az a legújabb verzió jelenleg, 2015-ben mutatták be, a hardvere pedig több generációval régebbi. Én is gondolkoztam év elején, mikor tabletet kerestem, mert korábban egy iPad 2 volt sok évig, de kisebb kijelzős tabletet kerestem. Végül pont ezért vetettem el a Mini 4-et, és vettem az M3-at, és nem bántam meg. Az viszont sajnos tény, hogy az Apple cuccok sokkal tovább vannak támogatva, az iPad 2 2011-es modell, de még az iOS 9 utolsó verzióit is megkapta még 2016-ban, egy időben az éppen aktuális csúcsmodellekkel. Viszont az utolsó években már elég lassú volt, a frissítések ellenére, vagy éppen pont a frissítések miatt. Amúgy a mai napig megvan, az akkuja még ma is elég jó, pedig 2012-ben vettem, viszont már kicsit kínszenvedés használni, egy alkalmazás megnyitására is sokat kell már várni. De van a családban 2012-es Asus androidos tablet, az is működik még, bár sokkal lassabb mint az iPad 2. Az M3 viszont a 4 giga ram mellett szerintem még mondjuk 2 év múlva is bőven jó lesz, annyira biztos mint egy 2015-ös iPad Mini 4. Meg persze az Android és az iOS teljesen más filozófia, ez személyes preferencia kérdése, én szeretem mindkettőt, volt iPhone is Samsung is, most pedig egy Honor 9 és az M3, és meg vagyok elégedve mindkettővel.
-
taip
senior tag
válasz
bobby_30
#1280
üzenetére
Most nem azért, de egyrészt senki nem tudja, mi lesz 3 év múlva, akár Android, akár iPad.
Plusz a 4 GB RAM és a 8 magos proci nem fog fél év alatt elavulni, nézz szét a többi tablet között, milyen hardverrel adják (szerintem évek óta alig fejlődött a középkategória, örülj ha megkapod a 2GB RAM-ot).
Ezen kívül az iPad Mini vagy 2x annyiba kerül, miközben nem látom az előnyét. (És az iPad-re fele annyi garanciát adnak...)
Szerintem. -
bobby_30
tag
válasz
bkiky01
#1279
üzenetére
Nem kétlem hogy szuper kütyü, többek közt ezért is néztem ki magamnak, viszont nem tudom hogy az is marad-e hosszútávon. Amennyiben az általam elvárt alap dolgokra képes lesz pár év múlva is mindenképp ezt választom. Viszont az üzletekben azt a tanácsot kaptam hogy valamelyik árban hasonló ipad készülékkel jobban járnék mert azokat biztos tudom majd évek múltán is használni. Mivel nem szeretnék fél évente új gépet venni, ezért nálam elsődleges szempont hogy hosszú távon is stabilan működjön a készülék.
-
bobby_30
tag
Sziasztok!
Tabletet szeretnék vásárolni és az első számú kiszemelt az m3. A kérdésem az hogy általános felhasználásra /böngészés, zene, film/ megfelelő választás-e ha legalább 3 évben gondolkodok. Viszont az üzletekben mindenhol az ipad-eket ajánlják ilyen hosszútávra. Nekem a telefonom is Huawei, és a rendszert is szeretem, úgyhogy amennyiben tudná az általam elvártakat mindenképp maradnék android vonalon. Előre is köszi a segítséget. -
Hyena
senior tag
Nyertel
.
De amugy Galaxy Tab S3, vagy Pixel C, vagy valami Asus Zenpad.
De lehet abban is remenykedni, hogy a jovo heten a Google I/O-n bejelentenek valami jo uj tabletet, vagy esetleg 2 het mulva a Huawei Mate 10 bejelentesenek alkalmaval jon uj Mediapad M4 vagy ilyesmi...
A Sony xperia z4 tablet is eleg jo cucc ha hasznaltan raakadsz. (ujonnan mar nem kaphato)
Nnna persze mindezt elegge befolyasolja a raszanhato osszeg is.
En jelenleg nagyon szeretem a Mediapad M3at ugy, hogy elotte sok masik tabletem volt kulonbozo meretben.
Szamomra a 10 colos nem elegge kompakt hosszu tavon kenyelmetlen a hasznalata. (ezert valtam meg anno a z4 tablettol pl)
Mindazonaltal ha lenne jobb 8 colos tablet (pl mediapad m4) akkor nincs ellenemre a valtas
. -
Dino69
aktív tag
-
htzoltan
újonc
Sziasztok!
Hadd kérjek már segítséget! Hogyan tudom beállítani a Chrome-ban a füles böngésző módot ezen a tableten?
Előre is köszi. -
Spuri2000
senior tag
M2 10 vagy M3 Lite 10
Melyiket vegyem?
Kérem segítsetek!
-
Joe.36
addikt
válasz
Trooper82
#1259
üzenetére
Nálam a 7.0 gyorsabb mint a 6.0.... Semmi lag
... Fura eddig még senki sem panaszkodott erre....
Nem volt fent béta. Csak simán frissítettem a gyári 6.0-át 7.0-ra. + Wipe Cache . Lassan 10 hónapja van meg, egyszer sem volt újra telepítve, csak a hivatalos OTA- frissítések.(#1262) gezacsepi
Szerintem is
+1 -
taip
senior tag
Na emberek, én is csatlakozom a táborhoz (M3 8.4 LTE).
Még csak pár napja használom, de eddig nagyon állat, nagyon bejön.
-
Motaba78
addikt
Érdeklődni szeretnék a tabon a rendszerbeàllítàsoknàl lehet àllítani a felbontàst ?
-
Dalzarus
tag
Hello mindenkinek.
Egy ilyen tablet vásárlásán töröm a fejem, a telefon funckió végett. Annyi lenne a kérdésem, hogy Mi a legfrisebb android rajta? Várható rá oreo, vagy már kapott is gyárilag? -
Buvana
aktív tag
1. Na bevállaltam a másik módot. Nem szabad rootolni hagyományosan, ahogy írtam. Ha mégis megtörtént akkor superuserből teljes unroot.
2. Majd Magisk v14 telepítése. recoveryből. Ezzel rootolva is lett.
3. Ezután Magisk manager
telepítése.
4. Majd mehet az Xposed legújabb, és utána a moduljai, ami kell.És működik, idáig semmi problem! Aktív az xposed is.
Csak saját felelősségre, és ez a leírás 7.0 nougat (emui 5.0) hoz van!

-
Motaba78
addikt
Sziasztok megkeresett a telekom, hogy akciósan vehetek nàluk ilyen tabletet.
El is gondolkodtam rajt, de azt írjàk egy év a garancia.Akinek telekomtól van tényleg egy évet adnak rá?
Mindenhol azt látom, hogy kettő év gyàri garancia.
Ki mit tud erről?
Előre is köszönöm. -
Buvana
aktív tag
-
Buvana
aktív tag
No sikerült felhirigölni működő xposedet is, youtube-adaway modullal. Innentől végleg, minden reklám ki van irtva! Végre!

-
gps76
őstag
válasz
kisdobos0111
#1236
üzenetére
Ahogy az utánadlévő írta. Ez simán kivált egy otthoni ágybanfekvős-hurcolászós notit, verhetetlen üzemidővel.
-
Joe.36
addikt
Nekem LTE 64 GB van, van benne egy 128 GB kártya, tele van Full HD nagy méretű, komoly minőségű filmekkel, hibátlanul viszi, ezen nézek filmet kardió edzés közben gépen edzőteremben
+ JBL E45BT .Gyönyörű a kép, a hang 
VLC használok. -
Joe.36
addikt
válasz
kisdobos0111
#1213
üzenetére
Nekem S7 mellet van, lassan ezt használom többet.

-
drmotto
őstag
válasz
kisdobos0111
#1236
üzenetére
A 8.4 az "eredeti"
A többi light, gyengébb verzió -
gps76
őstag
válasz
kisdobos0111
#1234
üzenetére
Nekem az "eredeti" M3, csak 8.4" van belőle QHD kijelzővel, amiben ugyanaz a hardver van mint a Honor 8-ban, P9, P9 Plus-ban.
A Lite-al az a "bajom", hogy oké szép meg jó, de tudásához 65000-ért drága a 8-as. Megveszed ezt vagy a 10-est 90 körül van és fél év múlva(de már lehet most is belakva) kevés lesz, aztán vagy sokat bukva eladod és veszel egy jobbat, vagy mérgelődsz, hogy miért nem sima M3-at vetted, ami hosszútávon jobb választás. -
gps76
őstag
válasz
kisdobos0111
#1232
üzenetére
Moziban
...
Aki venni akar tabot, ne a Lite verzióval foglalkozzon amit el lehet várni egy tab-tól azt a sima M3 tudja, kompromisszumok nélkül.Én arra lennék kíváncsi, mivel nincs gari az enyémen kinyitottam a bootloadert, twrp, meg root az adaway miatt, ha lenne egy frissítés a B370 után hogy rakom fel?
-
cotag
senior tag
válasz
kisdobos0111
#1228
üzenetére
Igen. Már kicsinek érzem. Munkaidőben 90%-ban filmezek, így inkább nagyobbra váltok.
-
cotag
senior tag
válasz
kisdobos0111
#1222
üzenetére
Van itt valakinek ilyen tablet?? Erősítse meg legyenszíves.
-
kisdobos0111
aktív tag
Akkor nézd meg az edigital honlapján. Ott van hogy bővíthető a wifis is.
-
cotag
senior tag
válasz
kisdobos0111
#1220
üzenetére
Csakhogy a simes verziót írták bővithetőnek, az only wifist nem...
-
kisdobos0111
aktív tag
Láttam én is a mm-es akciót. Bővíthetó sd-vel az m10 lite. Én meg azt nem tudom eldönteni hogy 8, vagy 10 colosat vegyek. Itthon használnám böngészésre meg filmnézésre.
-
cotag
senior tag
HUAWEI MediaPad M3 Lite 10.0 32GB 10" tablet Wif
Srácok ez most 73.000Ft az MM -ban.
Bővithető??
20-30Gigás HD Filmet akadás nélkül vinné??
Kérlek segítsetek, ma még tart az akció.
M2 8"-ost váltana...
-
gringoka
aktív tag
Sziasztok.
Valaki tudna olyan torrentklienst ajánlani az m3-ra amivel tudok közvetlen pendrive-ra menteni? -
bkiky01
senior tag
válasz
kisdobos0111
#1213
üzenetére
Nekem honor 7 van mellette, mióta megvan, nem azon gondolkodom, h milyen telefonra kéne váltani.. Mindenre jó a tab, én munkára is használom.
-
cirx
senior tag
2 kisdobos0111
Mivel a telcsi egész nap dolgozik, ezért ha hazaérek pihen. Onnantól a tablet dolgozik. Mindkettő beépített akksival rendelkezik, jobb nekik ha van egy kis szünet a hosszú élettartam érdekében.

Wifi only vagy lte? Ezt neked kell tudni. Én tudtam, hogy csak itthon nyomom vele, így nekem elég volt a wifis változat.
-
válasz
kisdobos0111
#1213
üzenetére
Nekem mióta ez megvan, a telefonom statisztaszerepbe került, szinte csak telefonálásra használom.
-
drmotto
őstag
válasz
kisdobos0111
#1213
üzenetére
Nekem is S8 mellett van.
Ezt használom olvasásra (könyv is, web is), youtubera, egy játékra. Szerintem többet van a kezemben, mint a telefon. -
kisdobos0111
aktív tag
Gondolkodom egy ilyen vásárlásán. Az lenne a kérdésem hogy ki tudjátok használni? Használjátok rendszeresen? Azért kérdezem mert a s8-al elég jól elvagyok, csak jól jönne egy nagyobb kijelző otthon. Ja és érdemes lte verziót venni belőle úgy hogy egyenlőre csak wifin használnám?
-
Joe.36
addikt
Hogyan kell megoldani hogy a viber akkor is működjön ha másik telefonban van a sim kártyám? Ebben most a netes sim van.
-
tarkatona
csendes tag
Szia! Köszönöm a leírást. Van benne munkád. De valszeg bennem van a hiba. A negyedik pontnál elakadtam. Milyen ablakban indítom? Hogyan? Mit? Milyen parancssor? stb. Ne haragudj, nem értem. Pedig biztosan egyszerű, csak az én agyam még ennél is egyszerűbb.
Hogy ne offoljuk tele az oldalt, privátban leírnád nekem szájbarágósan hogy mit mikor, hová??? Mint egy óvodásnak. Ha nem nagy kérés. Köszönöm. -
#41133696
törölt tag
https://itcafe.hu/hir/google_drive_csere_g_suite.html
Vajon, ezt majd ki lehet gyomlálni? Mert jelenleg nem engedi eltávolítani. -
#41133696
törölt tag
QI Charging ugye nincs?
-
ctibor
senior tag
válasz
Hadeska22
#1201
üzenetére
"...beigérték a Lollipop frissitést, ellenben csak 2 ország kapta meg."
Most már mindegy, hiszen úgyis cserélni akarsz, de a jövőre nézve megjegyezném, hogy ha az új ROM nem megy hozzád, akkor neked kell őt megkeresned!
A saját példámat említem: az aláírásomban jelölt telefont ázsiai piacra szánta a Huawei, így én Magyarországon egy darab frissítést sem kaptam meg hozzá automatikusan (OTA-n). Mégis mindegyiket feltettem magam, közben Android verziót is váltottam (6-ról 7-re). És ezek nem "főzött" ROM-ok, mindegyik hivatalos Huawei, tehát a frissítés s.k. elvégzése a garanciát nem érinti.
Tehát érdemes tájékozódni fórumokon, pl. itt, a Mobilarénán, hogy miként tudod a telefonod, tableted verzióját frissíteni akkor is, ha a gyári frissítés késve, vagy egyáltalán nem éri el a te gépedet.
-
Chris Kiki
senior tag
válasz
Hadeska22
#1201
üzenetére
7.0 fut rajta, szinte biztos, hogy O nem lesz rá. A kijelző felbontása elképesztő, nem fogsz csalódni, az EMUI pedig a legjobb dolog ami ezzel a tablettel történhetett, ne félj tőle.
A fejlődés nem kerüli el a tabokat, csak nincs olyan nagy felhasználói igény a cserére, mint a mobiltelefonok esetében. Az ember használja amíg be nem döglik.
Nem mellékesen ajánlom a topik átolvasását, mert ezeket a kérdéseket átrágtuk már, és egyébként is sok hasznos "egyéb" információt is tartalmaz. -
Sziasztok!
Véleményetekre vagyok kiváncsi. Erősen gondolkozom a MediaPad M3 (nem lite) 8.4 inches bestián, vagy a 10 inches testvérén a MediaPad 3 Lite-n. Nem használom játékra, vagy ha igen, az megakad a Playstation Emulátor szintjén, de erre a régi tabletem is képes. Viszont a kijelző felbontásra érzékeny vagyok. Az Emui-t most nem emlegetem, mert nekem a sallangoktól mentes felület tetszik, viszont a piacon nem kapni normális tudású tabletet 2017-ben. (sajnos)
Pár kérdést engedjetek meg, hogy feltegyek az erősebb, de kisebb modellel kapcsolatban. (8.4)
Melyik Andriod verzió fut rajta most ? (gsmarenan 6.0-t irnak)
Várható az O-s frissités ? (ha Nougat van rajta, akkor onnét, ha mályvacukor, akkor onnét kihagyva a Nougat-ot)Mint Tabos közösség, nem érzitek úgy, hogy a fejlődés valahogy elkerülné a Tableteket ?
Egy Lg G Pad 8.3-mat nyüstölök a mai napig (lassan négy éve), amit a megjelenés első napján kerek 85.000 magyar valutáért vásároltam. FullHD IPS kijelző, 8.3 inches számomra ideális méret, 2GB memória, ami akkoriban - és sajnos ma is kiváltság (és nem alapkövetelmény), na meg akkoriban (és ma sem rettentően gyenge) erős SoC (S600). Egyetlen gyengepontja az LG töketlensége, mivel beigérték a Lollipop frissitést, ellenben csak 2 ország kapta meg. Viszont nem látom a fejlődést etéren. Mmint ha csak megnézitek a spec-t (ami tudom, hogy nem minden), valahogy elég szégyenletes a "fejlődés"-nek nevezett valami, amit a gyártók művelnek manapság.Válaszaitok előre is köszönöm!
Üdv,
Hadesps: Nincs hosszú 'i', mivel lengyel billentyűm van

Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Acer KG241QSbiip 24 165Hz TN FHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Logitech G920 Driving Force Racing kormányszett
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B550M R7 5700X 32GB DDR4 1TB SSD RTX 4060 TI 16GB Gamemax Brufen C3 BG 650W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő


.


... Fura eddig még senki sem panaszkodott erre....



csak nem értem miért jó egy 8-10 colos tableten ilyen több gigás filmek lejátszása. 4gb-os mkv-k fölé még egyszer se mentem, igaz nem is használom annyira filmnézésre.

