-
Fototrend
LG G2 témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
duduati
aktív tag
Olyan hibába botlottam, hogy a teló egyszercsak kirakta, hogy bevan dugva a fülhallgató. ZSebben volt a teló, minden rendben volt vele, most kivettem, és a fenti sávban ott az ikon, hogy fülhallgató van. Headsetet bedugva hallanak meg minden, de ha kihúzom akkor semmi hang. Ikon ottmarad és semmi. Gyári rom, gyármi minden. Újraindítás nemsegít.
Van valami megoldás a dologra, vagy irány vissza gari?
-
duduati
aktív tag
Érdeklődnék, hogy G2 nél gyári ROM-mal mennyire szokványos, hogy mostanság eldobja a térerőt. Eldob, és nem is talál újra. Ezt kb 2-3 naponta csinálja. Újraindítom és jó. Igaz hogy Telenor, és rengetegen vagyunk telenorosok a faluban, de kicsit rosszat sejtek.
Előre is köszi!
-
duduati
aktív tag
-
duduati
aktív tag
válasz
Doky586 #64263 üzenetére
Igen, kerdezni akartam :-)
Kerdes az lenne, hogy a hyari frissitett Lg g2 lollipop-rol vissza tudok e terni a gyari 4. Valamennyire? Arra ami alapbol volt fent,mert ez a lollipop nekem nagyon lassu. Tudom hulye voltam hogy frissitettem,most meg viszakoznek, de a jo gyors kis telombol lett egy nagyon lassu :-(
Gyari modszerrel szeretnem,hogy a gari maradjon.
Koszi -
duduati
aktív tag
válasz
fery02 #64261 üzenetére
Érdeklődni szeretnék, hogy Loliról van a visszalépés a gyári 4. nemtomivolt-ra
Lefrissítettem gyári progiból, de nekem nagyon nem jön be. Hiányolom a gyári blacklist progit, meg egyébként is fényévekkel lassabb, illetve beakad.
Telefon nincs mókolva, nem is szeretném, ha van olyan megoldás hogy root nélkül visszaálljon az érdekelne.
Előre is köszönöm!
-
duduati
aktív tag
válasz
Jacksonrodeo #62719 üzenetére
Ez lehet hogy az lesz. Délután kipróbázom. Bár kicsit bonyolultabb, de hátha
KÖszönöm mindenkinek a segítséget!
-
duduati
aktív tag
Feltettem a gyári Loli frissítést. Eddig minden oks vele, de nem találom a hívás blokkolót. Pontos nevét nem tudom mi volt a gyárinak, de itt nem találom sehol. Bénavagyok és nem találom, vagy kivették belőle?
Előre is köszi a helpet!
-
duduati
aktív tag
Mesterurak!
Köszönöm a segítségeket, ma én is beléptem a G2 klubba. Még ismerkedem, de eddig tetszik a teló nagyon.
Remélem nem csalódom benne, az első LG készülékemTovábbi szép estét!
-
duduati
aktív tag
válasz
Nfsman20 #53356 üzenetére
Értem, és köszönöm!
Ha a térerő gond nem jönne fel, akkor szerintme megtudok barátkozni vele. A jó ár/érték nagyon vonzza az embert, és több szebb példányt lehet találni belőle mint pl S4-ből.
Még egy olyan kérdés, hogy a hívás blokkoló-t ez az android is tudja? Gondolom nem teló, hanem android függvénye. Gondolok itt a gyári ROM-ra.
Mégegyszer köszönöm a helpet!
-
duduati
aktív tag
válasz
coleen #53357 üzenetére
Ilyen dolgok után meg csodálkoznak a telefonosok is, hogy utálja őket az ember, és szemétnek gondolja mindenki. Én autó vásárlásnál fogadtam meg, hogy a kereskedést azonnal kerülöm, el sem indulok, mert konkrét kérdésre is igennel válaszol, odaér az ember a világ végére és azonnal látja hogy nem úgy van. Erre rávágja hogy hát nem, de másoké se ilyen. Persze, de direkt ezért kérdeztem.
Aki megteheti jól jön egy DAS-es jogvédelmi biztosítás, évi 50k, de mindenféle dologban intézik az ügyet. Nekem ahol eddig meghallották hogy van, ott 2 napon belül megoldódott a dolgom. Él a családra, az autodban ülő emberekre, sőt arra is, aki az autódat vezeti, nem kell hogy családtag legyen. Biztosítókról meg ne is beszéljünk... Szóval meggondolandó mennyire sok 50k.
-
duduati
aktív tag
Tiszteletem Uraim!
Gondoltam lecserélni a telómat, és nézegettem az LG G2-t.
Olvasgattam itt, hogy többeknek térerő gond van, illetve léttam , hogy a keret is meg-meg reped néha.
Szeretnék kérni egy két véleményt a telórol, illetve, hogy ha veszek, mire figyeljek vételnél.
S3-am volt eddig, hibátlanul üzemel, sosem volt baj vele, ezért is tartok kicsit a számomra ismeretlen LG-től.,Segítségeteket előre is köszönöm!
További szép estét!
Új hozzászólás Aktív témák
ma Ez is egy csúcskategóriás tepsi, de van rajta egy csavar: a hátuljára kerültek a vezérlőgombok. Ez könnyen megszokható, ráadásul más területeken is erős a koreai óriás.
-Olvasd el a téma összefoglalót!
-Tilos a függetlenítés!
A függetlenítés a BTK 300 §/C bekezdése szerint törvénybe ütközik, kivételt képez ez alól, ha a szolgáltatótól kérjük a telefon hálózatfüggetlenné tételét.
-Tilos a Warez!
Fájlmegosztó és egyéb, ,,virágboltos" forrásból származó alkalmazások fellelhetőségének megbeszélését hanyagoljuk a Prohardver! lapcsalád fórumain.
- Samsung Galaxy S25 Ultra 12/256GB titánszürke garanciával
- Iphone 12 Black 64Gb független 87% akku
- Samsung Galaxy S24 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5g 8/256gb - Szép állapot, akár beszámítással
- BONTATLAN Új Iphone 16 és 16 Plus 128-512GB 1év APPLE garancia gyári független Deák AZONNAL Átvehető
- AKCIÓ! Gigabyte B650M R7 7700X 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3080Ti 12GB Cooler Master H500P WHITE 750W
- Apple iPhone SE 16GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali A320 B350 X370 B450 X470 A520 B550 X570 chipset alaplap felvásárlás személyes/csomagküldés
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest