Új hozzászólás Aktív témák
-
Viszlát
addikt
Uhh... Nem győzködlek semmiről, fellengzős dumán kívül még nem voltál képes semmit felmutatni, amivel a téves általánosításodat alá tudnád támasztani, csak önmagadat fényező semmitmondó frázisokkal operálsz, miközben ügyesen a számba adtál olyan dolgokat, amiket én soha le nem írtam. No mindegy.

-
Viszlát
addikt
Egy UHD remux átlag 70-80 Mbps-el van ami annyit tesz, hogy egy filmben simán megvan a 40Mbps de a 100-110 Mbps is.
Ez konkrétan nem igaz. Van néhány ilyen, de egész százalékban ki sem fejezhető hányada a kínálatnak, így a következtetéseiden alapuló állítások sem igazak. Lehet sznobkodni és a legfelső szegmensből általánosítani, pontosan ez az a slendrián és félrevezető hozzáállás, amitől nekem nyílik a zsebemben a bicska, nem véletlenül tettem szóvá.
-
Viszlát
addikt
válasz
aujjobba
#2501
üzenetére
Én ezért (is) kardoskodom a HP Microserverek mellett, elég lett a kínlódásból a NAS-okkal, mindenféle egyedi oprendszer a
baromságaivalsajátosságaival. Ráadásul nem is drágább mint egy hasonló hardveres képességű NAS, sőt, előtte egy szintén 4-bay ReadyNAS-om volt, ami körülbelül kétszer annyiba került anno. Windows van rajta, úgyhogy semmi hekkelés, semmi kínlódás, elérése rémegyszerű bárhonnan, atomstabil, 2 év alatt csak hardvermódosításkor kellett leállítani. Nyilván nem tökéletes és nem is alkalmas minden helyzetben ez sem, de nekem megváltás volt a NAS-os szenvedés után, vettem bele egy SSD-t a rendszernek, úgyhogy bitang gyors is. -
Viszlát
addikt
-
Viszlát
addikt
Emby-vel ugyanazok a problémás dolgok mint Plex-szel, TrueHD/Atmos hangsáv és/vagy PGS felirat esetén transzkódol, ami 4K felbontás esetén nagy kihívás még egy combos szervernek is. Igazából semmi köze a problémának a felbontáshoz, csak ugye FHD vagy alacsonyabb felbontás esetén jóval ritkábban fordul elő ilyen hangsáv vagy felirat, illetve könnyebben megbírkózik a transzkódolással a szerver is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Építő/felújító topik
- Mikrotik routerek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Path of Exile (ARPG)
- Battlefield 6
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Philips LCD és LED TV-k
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Hobby elektronika
- További aktív témák...
- Dobozos ÚJ Asus Vivobook 15 Intel Core 7 150U 16 GB RAM 1 TB SSD FHD Garancia
- Xbox Series S 512 GB, Minden tartozékával kiváló állapotban
- Eladó/Lenovo X240 Ultrabook/I5-4200U/8GB DDR3/Win 10Home/12,5" FHD/ !ÉRINTŐKÉP!/!!!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T14s G2 - i7-11GEN I 16GB I 1TSSD I 14" FHD Touch I W11 I Cam I Gari!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L460 - Intel 3955U I 8GB I 128GB SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- Samsung Galaxy Ring 12mm, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3631,94% Akkumulátor
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo ThinkPad T14S Gen1 Ryzen5 4650U/8GB RAM Refurbished - Garancia - Akció!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


