-
20755 - 20701
20755 - 20701 20700 - 20601 20600 - 20501 20500 - 20401 20400 - 20301 20300 - 20201 20200 - 20101 20100 - 20001 20000 - 19901 19900 - 19801 19800 - 19701 19700 - 19601 19600 - 19501 19500 - 19401 19400 - 19301 19300 - 19201 19200 - 19101 19100 - 19001 19000 - 18901 18900 - 18801 18800 - 18701 18700 - 18601 18600 - 18501 18500 - 18401 18400 - 18301 18300 - 18201 18200 - 18101 18100 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:52 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
joocek
aktív tag
MAR utódja szerintem
SAP-CL61-LCE8-SS1B
[itt kérhető még.link] -
guriga1234
addikt
-
Lee
csendes újonc
Meg merül az enyém mint a Titanic.
-
vectras
tag
Nem kapunk pedig lenne mit javítani, ráadásul kivették a recowery menüből a wipe funkciót is most laggolok mint állat
asszem a héten búcsút veszek a samsungtol végleg -
Lee
csendes újonc
sziasztok. az Ai MEG REDIT hírek szerint mi mar nem érdemlünk nem kapunk 8.5-ot. vagyunk flagship SZarszungot mi ?
-
nggabi
félisten
Nekem május 5.
Az. Elírtam, bocs.
-
guriga1234
addikt
-
nggabi
félisten
jött update, de csak március 8.0. még megy, nem sült meg

-
gjoco1
addikt
-
sfefe
addikt
Szia !
Jól tetted .
RAM Plus funkciójának kikapcsolása azért lehet előnyös, mert a virtuális memória használata gyakran lassíthatja a telefont, és feleslegesen terhelheti a belső tárhelyet. Bár a funkció célja a multitasking segítése, a legtöbb modern telefonnál a fizikai RAM is elegendő, a virtuális megoldás pedig nem nyújt olyan sebességet.Oka köszi, akkor marad
Meg ebben ugye van még bőven ram..
( pláne amire Ő használja...) -
gjoco1
addikt
Szia !
Jól tetted .
RAM Plus funkciójának kikapcsolása azért lehet előnyös, mert a virtuális memória használata gyakran lassíthatja a telefont, és feleslegesen terhelheti a belső tárhelyet. Bár a funkció célja a multitasking segítése, a legtöbb modern telefonnál a fizikai RAM is elegendő, a virtuális megoldás pedig nem nyújt olyan sebességet. -
sfefe
addikt
Sziasztok!
Párom U-ján kikapcsoltam a ram plusz-t mintha olvastam volna így jobb...ez igaz?
Köszi -
Dave11
tag
Van egy regalaxyban felújított S22 Ultrám, ami azóta másfél évig a fiókban volt tartalék telefonként, frissítve sem volt. Tervezem eladni, de előtte érdemes lehet feltenni rá a közben kijött frissítéseket? Belefuthatok a mostanában sokat emlegetett boot loop issue-ba?
-
Capella
őstag
A recovery menüben korábban benne volt ugyan a wipe cache, de gyakorlatilag nem működött, nem volt ténylegesen létrehozott cache partíció. A legutolsó ilyen az S21 Ultra volt, ahol ez a korábbi hagyományos partíció típus volt használatban. Ott meg is maradt a wipe cache a recoveryben.
A seamless update-hez szükséges A/B partíció nem lett még bevezetve az S22-nél, hanem a virtuális A/B partícióval zsonglőrködtek ennél és az S23-nál is, ami dinamikusan kezeli a tárhelyet, nincs dedikált cache partíció.
Szoftveresen pedig az ART (Android Runtime) nem a korábbi Dalvik cache módszert használja, így nincs is szükség erre a cache törlésre.
Az appok optimalizálása a Galaxy App Boosterrel történik. -
pilu01
senior tag
Hát a Redditen azt írják a februári biztonsági frissítéssel nyírta ki a Samsung.
A Galaxy App Booster programot javasolja a Samsung, hasonló funkcióval.
Köszönjük -
Dr V
addikt
Valamelyik főverzióban talán, kivették véglegesen.
Beállítások alól mintha elő lehetne hozni, akkor máshogy bootol be és előjön. Neten nézz utána. -
pilu01
senior tag
Srácok hová tünt a recoveryből a Wipe Cache Partition?
Három sor van jelenleg nekem:
Reboot system
Wipe Data és
Power off
Lemaradtam valamiről? -
tabasco
csendes tag
hát tényeg fura. Mondjuk szerintem simán benne van, hogy pár év után a hőtől úgy elgyengülnek általában a forrasztások, hogy ha olyan szoftververzió kerül rá a telóra amitől még nő a hőterhelés, akkor megadhatja magát egy-egy nem túl jól sikerült sorozat.
Tegnap láttam egy elképesztő videót (lásd lentebb), amiben vmi ázsiai ember csinált egy teljes tisztítást/újraforrasztást az alaplapon a proci és a ram környékén (nem vágom pontosan), egy olyan S22-esen ami boot loop-os volt, de nem mostani hanem tavalyi probléma, és megcsinálta. Na ezt én biztos nem fogom utána csinálni, de szerintem egy szervízes se, max. egyben cserélnék az alaplapot, ki tudja mennyiért
https://www.youtube.com/watch?v=z9VVm27pxT0 -
tabasco
csendes tag
-
nggabi
félisten
a53-ra ma jött márciusi, általában pár nap késéssel jön nekünk is. kérdés jobb lesz e a helyzet tőle...
-
papp54
aktív tag
-
Perno
újonc
-
papp54
aktív tag
sziasztok, csak érdekességnek gondoltam beírom, hogy ma előjött nálam is az infinite boot loop probléma S22 ULTRA-n, a 2026 februári frissítés után, eddig bírta.
Először csak néhány percig tartott az állandó újraindulás, de aztán még feléledt a mobil és tudtam mentéseket csinálni, de napközben többször is visszatért, és délutánra már órákon keresztül tartott a végtelen ciklus, minden trükköt kipróbáltam semmi, és nem éledt fel csak a mélyhűtőbe rakás trükk után, az az egy működött. Úgy tudtam csak kikapcsolni, hogy ne folytassa a végtelen ciklust, most északa pihen, holnap veszek valami telefont, mert ez kuka.
Még nem tudom hogy S26 Ultra vagy S25 Ultra lesz-e, hajlok az S25U felé.
De még az is lehet hogy teljesen más lesz, Xiaomi 17 Ultra, még nem tudom.
Talán még adok egy esélyt a Samsungnak.UI: akinél már előjött a probléma, ahogy a lenti cikkben írta egy hozzászóló, a WIFI-t ne kapcsoljátok be, mert fagyást okoz
UI2: talán megelőzhető/késleltethető az egész hiba megjelenése ha éjszakánként kikapcsoljátok a telót, addig is pihen/hűl, illetve nem használtok tokot/fóliát (vicces, de ide jut az ember, hogy trükközik hogy túléljen)[Galaxy S22 owners are dealing with endless boot loops after the latest patch]
Ezt anno a Note 4-nél is eljátszoták. Úgyan ezek voltak a problémák 6.0-ásra frissítéskor. Szándékosan csinálja a Samsung csak erre tudok gondolni.
-
Perno
újonc
-
Dr V
addikt
Akkor érdemes a hűtőben telepíteni a frissítést? Eléggé vicces lenne...
-
tabasco
csendes tag
netes infókat összeszedve a legvalószínűbb az Android 16 One UI 8-ra való frissítés utáni (dec) első vagy második patch után (febr-március) lett ilyen több teló.
De nekem nem rögtön a frissítés után jött elő, kb. 1-3 hét különbséggel.
A legvalószínűbb magyarázat hogy túlmelegszik a telefon beljese a frissítés során vagy után (nem veszed észre), és ez idővel meggyengít biz. forrasztási pontokat az alaplapon.
(wifi modul is érintve lehet)
Ez a magyarázata annak is, hogy fagyasztóba rakás után műdödik minden szépen egy darabig...
Ha tud valaki infót hogy mennyi egy alaplapcsere jelenleg ebbe a telóba, az hasznos lenne, úgy könnyen ki lehet számolni megéri-e megcsináltatni. (pl. eladásra) -
Perno
újonc
sziasztok, csak érdekességnek gondoltam beírom, hogy ma előjött nálam is az infinite boot loop probléma S22 ULTRA-n, a 2026 februári frissítés után, eddig bírta.
Először csak néhány percig tartott az állandó újraindulás, de aztán még feléledt a mobil és tudtam mentéseket csinálni, de napközben többször is visszatért, és délutánra már órákon keresztül tartott a végtelen ciklus, minden trükköt kipróbáltam semmi, és nem éledt fel csak a mélyhűtőbe rakás trükk után, az az egy működött. Úgy tudtam csak kikapcsolni, hogy ne folytassa a végtelen ciklust, most északa pihen, holnap veszek valami telefont, mert ez kuka.
Még nem tudom hogy S26 Ultra vagy S25 Ultra lesz-e, hajlok az S25U felé.
De még az is lehet hogy teljesen más lesz, Xiaomi 17 Ultra, még nem tudom.
Talán még adok egy esélyt a Samsungnak.UI: akinél már előjött a probléma, ahogy a lenti cikkben írta egy hozzászóló, a WIFI-t ne kapcsoljátok be, mert fagyást okoz
UI2: talán megelőzhető/késleltethető az egész hiba megjelenése ha éjszakánként kikapcsoljátok a telót, addig is pihen/hűl, illetve nem használtok tokot/fóliát (vicces, de ide jut az ember, hogy trükközik hogy túléljen)[Galaxy S22 owners are dealing with endless boot loops after the latest patch]
Ez a frissítés után jött elő vagy mi okozhatja?
-
tabasco
csendes tag
sziasztok, csak érdekességnek gondoltam beírom, hogy ma előjött nálam is az infinite boot loop probléma S22 ULTRA-n, a 2026 februári frissítés után, eddig bírta.
Először csak néhány percig tartott az állandó újraindulás, de aztán még feléledt a mobil és tudtam mentéseket csinálni, de napközben többször is visszatért, és délutánra már órákon keresztül tartott a végtelen ciklus, minden trükköt kipróbáltam semmi, és nem éledt fel csak a mélyhűtőbe rakás trükk után, az az egy működött. Úgy tudtam csak kikapcsolni, hogy ne folytassa a végtelen ciklust, most északa pihen, holnap veszek valami telefont, mert ez kuka.
Még nem tudom hogy S26 Ultra vagy S25 Ultra lesz-e, hajlok az S25U felé.
De még az is lehet hogy teljesen más lesz, Xiaomi 17 Ultra, még nem tudom.
Talán még adok egy esélyt a Samsungnak.UI: akinél már előjött a probléma, ahogy a lenti cikkben írta egy hozzászóló, a WIFI-t ne kapcsoljátok be, mert fagyást okoz
UI2: talán megelőzhető/késleltethető az egész hiba megjelenése ha éjszakánként kikapcsoljátok a telót, addig is pihen/hűl, illetve nem használtok tokot/fóliát (vicces, de ide jut az ember, hogy trükközik hogy túléljen)[Galaxy S22 owners are dealing with endless boot loops after the latest patch]
-
gjoco1
addikt
Ellenpéldaként: az enyém 4 éves, és semmi baja.
Én anno kifogtam . De már a múlt . Amúgy a másik az klasz volt , de sokáig nem maradt .
Lett belőle S23 U , majd S24 Ultra ( kettő is ) Úgyhogy egy ideig bebetonoztam magam .
-
guriga1234
addikt
Ellenpéldaként: az enyém 4 éves, és semmi baja.
-
gjoco1
addikt
Nem az a mondás, hogy ezek a kijelzők már nem égnek be? Most vettem észre, hogy úgy beégett felül az összes ikon meg szám, mint a disznó.
Nekem is volt egy S22 Ultrám és mind amelett , hogy beégette az előző gazdája , pluszban még Blue subpixel degradation ( kék pixel degradáció ) is volt .
Gombokért cseréltem itt el egy jó kijelzősre .
Sőt többektől hallottam / láttam beégett S22 Ultrát . -
vectras
tag
Nem az a mondás, hogy ezek a kijelzők már nem égnek be? Most vettem észre, hogy úgy beégett felül az összes ikon meg szám, mint a disznó.
Nekem is be van a poén hogy kb 1 éve kapott új kijelzőt
-
Viktor0610
MODERÁTOR
-
nggabi
félisten
Nem az a mondás, hogy ezek a kijelzők már nem égnek be? Most vettem észre, hogy úgy beégett felül az összes ikon meg szám, mint a disznó.
Hol olvastál ilyet? Nekem nincs beégve, auto fényerőn nyomom. 2+ éves asszem.
-
xandrush0831
senior tag
Nem az a mondás, hogy ezek a kijelzők már nem égnek be? Most vettem észre, hogy úgy beégett felül az összes ikon meg szám, mint a disznó.
-
nggabi
félisten
Ami elveszi a recovery cache törlés lehetőségét :/
Jóvanazúgy. Úgyse ért semmit. Frissítéskor magától törli a cachet és utána jön az alkalmazások optimalizálása.
-
adamka1313
tag
-
nggabi
félisten
Tölthető a február.
-
Dr V
addikt
Ez vmi beállítás lesz, hívás fogadás / óra beállításai között néznék szét.
Mintha headset esetében is lenne olyan, h magától felveszi. -
kbadam83
senior tag
Sziasztok, anyukám most kapott egy LTE watch8-atE-Simmel és az a probléma, hogy ha hívjuk akkor az óra 2-ször csörög majd foglaltat jelez a hívó félnél
Tudtok segíteni esetleg? Előre is köszönöm
S22 Ultra Galaxy Watch 8-al párosítva -
tony7
tag
Én a Note10-esemben cseréltettem akksit, és annak megnőtt az üzemideje. Mindenképpen nőni fog, ha friss, szűz telepet kapsz és rendesen megcsinálják a szervizben.
Szerintem egy 7-9 órára felmehet a képernyőidőd friss teleppel, de többet elvárni irreális lenne.Más:
Minden rendben van a januári frissítéssel? Nyugodtan fel lehet rakni?Köszi.

-
lukaszokni
aktív tag
Tudnátok tanácsot adni? A S22 Ultrám most lassan 4 éves. A kijelzőidőm kb. 5-6 óra egy nap, amennyit bír az akksim. Így napközben már töltenem kell a telefont, hogy estig kibírja. Érdemes lenne az aksit kicseréltetnem újra? Mennyivel tudna többet kijelzőidőben? Leginkább olyanok véleményére lennék kíváncsi, aki cseréltetett aksit, és van tapasztalata. / jelenleg olyan a munkám , hogy van bőven időm nyomkodni a telefont . Ezt csak azért írom mert biztos lesz olyan aki szerint nem kell annyit telefonozni.

Én a Note10-esemben cseréltettem akksit, és annak megnőtt az üzemideje. Mindenképpen nőni fog, ha friss, szűz telepet kapsz és rendesen megcsinálják a szervizben.
Szerintem egy 7-9 órára felmehet a képernyőidőd friss teleppel, de többet elvárni irreális lenne.Más:
Minden rendben van a januári frissítéssel? Nyugodtan fel lehet rakni? -
vectras
tag
Én személy szerint unom a napi 2 töltést így márkát váltok, ez az 5 ezres aksi vicc a samunál.
-
tony7
tag
Köszi a válaszokat! Akkor lehet nem érdemes cseréltetnem akksit. Jó ez a telefon még nagyon de akkor lehet érdemes lenne egy 24 vagy 25 ultrára váltáson gondolkodnom ha számottevő akksi idő növekedésre lenne szükségem?
-
vectras
tag
Tudnátok tanácsot adni? A S22 Ultrám most lassan 4 éves. A kijelzőidőm kb. 5-6 óra egy nap, amennyit bír az akksim. Így napközben már töltenem kell a telefont, hogy estig kibírja. Érdemes lenne az aksit kicseréltetnem újra? Mennyivel tudna többet kijelzőidőben? Leginkább olyanok véleményére lennék kíváncsi, aki cseréltetett aksit, és van tapasztalata. / jelenleg olyan a munkám , hogy van bőven időm nyomkodni a telefont . Ezt csak azért írom mert biztos lesz olyan aki szerint nem kell annyit telefonozni.

Hali
Én tavaly szeptemberben cseréltem aksit, előtte 4.5 óra volt a sotom utána 6 kb 1 hónapig most alig 5. Egy rakás szemét ez a teló igy. -
gjoco1
addikt
Tudnátok tanácsot adni? A S22 Ultrám most lassan 4 éves. A kijelzőidőm kb. 5-6 óra egy nap, amennyit bír az akksim. Így napközben már töltenem kell a telefont, hogy estig kibírja. Érdemes lenne az aksit kicseréltetnem újra? Mennyivel tudna többet kijelzőidőben? Leginkább olyanok véleményére lennék kíváncsi, aki cseréltetett aksit, és van tapasztalata. / jelenleg olyan a munkám , hogy van bőven időm nyomkodni a telefont . Ezt csak azért írom mert biztos lesz olyan aki szerint nem kell annyit telefonozni.

Sokkal okosabb nem leszel azzal , amit írok .
Nem ennél a telefonnál , de más típusnál ( Note 10+ - Note20 Ultra ) cseréltem " gyári " akkumlátort , de érdemleges változás nem történt üzemidőben . Sokan cáfolják ( többen úgy tapasztalták , mint én ) , hogy ugyan azt az akkumlátort teszik / tesszük bele , mint amivel kijön a gyártósorról .
Nekem az a tapasztalatom hogy nem lett sokkal jobb egyiknél sem .Viszont , ha még nem aktuális a telefonod lecserélése , nyilvánvaló hogy előbb utóbb cserélned kell az akkut .
Nem nagy összeg és még elvagy vele egy ideig . -
tony7
tag
Tudnátok tanácsot adni? A S22 Ultrám most lassan 4 éves. A kijelzőidőm kb. 5-6 óra egy nap, amennyit bír az akksim. Így napközben már töltenem kell a telefont, hogy estig kibírja. Érdemes lenne az aksit kicseréltetnem újra? Mennyivel tudna többet kijelzőidőben? Leginkább olyanok véleményére lennék kíváncsi, aki cseréltetett aksit, és van tapasztalata. / jelenleg olyan a munkám , hogy van bőven időm nyomkodni a telefont . Ezt csak azért írom mert biztos lesz olyan aki szerint nem kell annyit telefonozni.

-
koxmatyi
tag
-
Skatysuti
tag
-
nggabi
félisten
-
Skatysuti
tag
-
Dr V
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
20755 - 20701
20755 - 20701 20700 - 20601 20600 - 20501 20500 - 20401 20400 - 20301 20300 - 20201 20200 - 20101 20100 - 20001 20000 - 19901 19900 - 19801 19800 - 19701 19700 - 19601 19600 - 19501 19500 - 19401 19400 - 19301 19300 - 19201 19200 - 19101 19100 - 19001 19000 - 18901 18900 - 18801 18800 - 18701 18700 - 18601 18600 - 18501 18500 - 18401 18400 - 18301 18300 - 18201 18200 - 18101 18100 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
! Tilos a hirdetés, keresés, kí-
nálás, amelyek helye itt van :
- HardverApró
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Huawei Nova 9 SE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG UltraGear 27GR95QE-B 240 Hz OLED 2560x1440 Gamer Monitor 6 hó garancia Házhozszállítás
- 27% - ÚJ NZXT Kraken Elite 240 RGB Black (RL-KR24E-B2)
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 R5 7500X3D 32GB DDR5 512GB SSD RX 6900 XT 16GB NZXT H510 TG be quiet! 1200W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

asszem a héten búcsút veszek a samsungtol végleg

Lett belőle S23 U , majd S24 Ultra ( kettő is ) Úgyhogy egy ideig bebetonoztam magam .
gyuri81