Új hozzászólás Aktív témák

  • carex6

    csendes tag

    hello mindenkinek!

    új telefon vásárlása előtt állok (valójában egyből kettő lenne, mert asszony pajtásnak is venni kell), jelenleg microsoft-jaink vannak, de váltanunk kell, mert olyannyira kezdik elhanyagolni még a wp 10-et is, hogy lassan használhatatlanná válik. de gondolom nem csak én tapasztalom ezt.
    fórumon való olvasgatás és más cikkek alapján kezdtem el érdeklődni a xiaomi-k után és a redmi 4x fogott meg leginkább, főleg az 5"-os képátló miatt.

    a kérdésem az lenne, hogy a Global stable rom verzióval érkező telefon mennyire használható vagy használhatatlan? én még csak-csak kísérletező típus vagyok, de a munka meg a család mellett alig-alig jut idő kütyüzgetni, de a feleségem, mint a legtöbb nő, biztosan nem fog szenvedni mindenféle boot-tal.
    vagy mindenképpen bütykölni kell ahhoz, hogy egy hétköznapi user használni tudja?

    köszönöm a válaszokat

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák