-
Fototrend
2019-től a Xiaomi saját, különálló márkaként vezette be az új Redmi modelleket.
A téma címében szereplő 2 típus alapvetően azonos hardverrel készült. Előbb a Note 8 (röviden RN8), majd kicsit később a Note 8T (röviden RN8T) jelent meg. Bizonyos információk szerint ezt a modellt szánták európai használatra.
Kicsit ellentmond ennek, hogy a Note 8-nak is van Global verziója, tehát nem csak sajátpiacos értékesítésre készült. Ennek ellenére vigyázni kell a verziókkal, mert van "Global" és "Global ROM"-os verzió is a boltokban. Alapvető különbség köztük, hogy ha csak Global ROM-os, akkor nincs benne a - Magyarországon szükséges - B20 csatorna támogatása. Enélkül - főleg vidéken - gond lehet a telefonálással.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Laca0
addikt
válasz
Brandynew
#11
üzenetére
Oké, csak én nem ismerem azt a helyet. Akkor olyasmi a rendszere, mint az aliexpress-nek.
Más: korábban a Note 7-es topicban offoltam a hívásrögzítés funkcióval kapcsolatban. Nem értem, hogy a Note 8-on miért lett tiltva, az elődökön meg most sincs tiltva. Most olvastam, hogy nekik a MIUI 11-ben is megmaradt.
-
Laca0
addikt
Bátor vagy! Garanciát onnan hogyan lehet érvényesíteni?
Én innen rendeltem üvegfóliát, de még csak pár napja, úgyhogy 6-8 hét múlva talán be tudok számolni róla
Töltő téma: kipróbáltam a gyárit: 59%-tól 100%-ra szűk 1 óra alatt ment fel. Figyelembe véve, hogy a töltés vége felé folyamatosan csökkenti az áramot, pontos lehet a 2 órás teljes feltöltés, ami az adatlapján van. Azt is figyelembe kell venni, hogy töltés közben is használtam, telefonáltam, email-eztem.
Új hozzászólás Aktív témák
- Yettel topik
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Linux kezdőknek
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Robotporszívók
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- További aktív témák...
- iPhone 15 Pro 512GB gyári független új akku!!! Hibátlan 3 hónap jótállás
- Honor Magic8 Lite 8/256GB Újszerű,Kártyafüggetlen,Dobozos,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- Samsung Galaxy S26 Ultra 12/512GB Új,Kártyafüggetlen,Dobozos,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone 13 - 85% Akku - 128GB - Független - Hibátlan
- HONOR Magic8 Lite 5G 512GB + CHOICE Cubuds - Gyári Bontatlan, 2028-ig garanciális
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Space Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3781
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i5 8500 6 mag 6 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- szinteÚJ, dobozos Dell Pro 14 Ultra 7 255U 16GB DDR5 512GB AI PC FHD+ 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
