Új hozzászólás Aktív témák
-
-Mike-
addikt
válasz
infectedmann
#785
üzenetére
Először is megkell érteni, hogy a csillapítókon át a difin keresztül az utánfutásig milyen hatással vannak az autóra. Ha ezzel tisztában vagy, akkor lehet kipróbálni mindennél a szélsőséges értékeket és máris látod, mi lesz az adott pályára a legjobb és hogyan befolyásolja az autót. Persze elengedhetetlen feltétele az egész setupkészítésnek, hogy tudj folyamatosan azonos köröket autózni, legyél stabil, csak így van értelme az egészbe belefogni.
-
pbalu
aktív tag
válasz
infectedmann
#777
üzenetére
-
-Mike-
addikt
válasz
infectedmann
#750
üzenetére
2.02
-
cselt
senior tag
válasz
infectedmann
#742
üzenetére
És ha már nagyon belejöttél akkor a GP79-et is. Nagyon jó mod, bár elsőre lehet elég nehéznek tűnik, de így egy bajnokság lefutása után mondhatom, hogy az egyik legjobb mod amivel eddig találkoztam.
-
-Mike-
addikt
válasz
infectedmann
#742
üzenetére
Töltsd le a Megane Trophy mod-ot egyik legjobb az rFactorhoz és azon gyakorolj. Vagy BMW E90, Epsilon Euskadi, FSONE, de van sok gagyi is azokat próbáld kiszűrni. Lupo mindörökké!! -))
-
Laby
őstag
válasz
infectedmann
#738
üzenetére
G25-el is meg akármilyen más kormánnyal ugyan olyan szokatlan lesz a játék. Ez nem kormány függő. De szerintem G25 helyett vegyél dfgt-t 25-ért megkapod és szekvenciális váltó is van rajta 920 fokos, jó pedálok. Nem fém mint a g25 meg nincs H váltó, de a H váltót úgysem használnád szerintem.
Ettől függetlenül nagyon jó a kormány a g25 meg sokak imádják én inkább dfgt-t vennék tudás/ár arányba ezerszer jobb, meg amivel többet tud g25 azok pont nem kellenének nekem.
-
-Mike-
addikt
válasz
infectedmann
#739
üzenetére
Ha van érzéked a gyorskocsik vezetéséhez akkor nem nehéz. Nem attól függ, hogy valaki vezet e az életben autót avagy sem.
-
Motion_Blur
félisten
válasz
infectedmann
#736
üzenetére
Logitech MOMO Racing 25-27k környékén, Logitech G25 58-60k.
Én egy MOMO-t nyúzok 2,5 éve és eddig 1x kellett megműteni a pedálokat, egyébként hibátlanul működik. De sokat nyomtam G25-el is, ha van lóvé vedd meg azt, pár évig le lesz a gond

Új hozzászólás Aktív témák

- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue- 1ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3948
- Honor Magic V3 12/512GB - Kártyafüggetlen, Fekete, ÚJSZERŰ - 1 Év garanciával
- darkFlash ZR12 Darkstorm
- AKCIÓ!!!! Dell Precision 3571 4G LTE i7-12700H 16GB 512GB FHD RTX A1000 4GB 1 év teljeskörű garancia
- Endgame Gear & Xtrfy gamer egerek /MZ1/OP1 8K/XM2we/XM1R/XM1 RGB (fehér/fekete/lila)/
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


