Aktív témák
-
-
lavina
tag
de az eszközkezelőben a sebességtesztnél (abitos IDE vezérlőbe beépítve) igencsak van eltérés, és a régi maxxtorom gyorsabb, mint az új Samsung.
Amúgy meg a Samsung honlapján azt írják, hogy ez a típus, ami nekem van (SP1203N) ATA133-as. (mondjuk az is érdekes, hogy ott azt írják, hogy 2MB cache -s, nekem ezt 8 MB cache-s -ként adták el. Hogy lehet pontosan meggyőződni arról, hogy mennyi mem van rajta??) -
lavina
tag
Sziasztok. Valami miatt az XP nem hajlandó UDMA133-ként futtatni a drágát, csak 100-on, holott a másik winyómmal egy kábelen van, és a másik (maxxtor80) 133-on megy. Mindkettőt a BIOS állítja be, ha manuálisan akarom, az XP-ben a legördülő menüben a Samsung után nincs is 133, csak100-ig van... :( ???
Aktív témák
- Xbox Series X|S
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Gitáros topic
- Akciófigyelő: Jelentős kedvezményekkel veheted meg a Xiaomi 17-eket
- Milyen autót vegyek?
- PlayStation 1 / 2
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Xbox One
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
