-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2021-04-14 10:28 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
LittleShark
tag
Szia
Elnézést, hogy csak ilyen sokára válaszolok.
Sajnos, csak a régebbi Samsung okos tévékészülékeken működik jelenleg. F típusig.Az új Tizen OS rendszert használó televíziókkal nem kompatibilis, mert már nincs ilyen készülékem, hogy megírjam és teszteljem a programokat rajta.
Talán beszerzek majd egyet a jövőben.
-
Csillagember
csendes tag
Sziasztok
Működik még jelenleg a White Raven app?
-
kokopo
aktív tag
Tekergetes oda-vissza, kiprobaltam, van hogy bejon, de legtobb esetben nem
a Plex-nel az nem jott be, hogy aprok a betuk, es (nalam) nem szinkronizalja automatikusan a konyvtarat (manualisan igen) -
moonster
tag
A hang csúszásnál általában működik nálam, ha egy pillanatra visszatekerésre kattintok, majd újból a lejátszásra.
btw, a PLEX szuperjó sztem. lassan 10 éve használom és nagyon bevált.
Mi az ami nem nyerte el a tetszésed? -
kokopo
aktív tag
Nem lehet. A White Raven, csak torrentként elérhető videók lejátszására való.
Oki
Koszi -
LittleShark
tag
Nem lehet. A White Raven, csak torrentként elérhető videók lejátszására való.
-
kokopo
aktív tag
Szia!
Sajnos Januártól megszűnt az a szolgáltatás, ami 6 éven át biztosította a dedikált IP címet az online telepítéshez.
A program GitHub oldaláról letölthető a telepítéshez minden. Kövesd az alábbi utasításokat.
1. Töltsd le a "whiteraven-0.5.1.zip" fájlt.
2. Töltsd le és csomagold ki az alábbi telepítő programok egyikét az operációs rendszernek megfelelően: "sync-0.1.0-x32-windows.zip", "sync-0.1.0-x64-windows.zip", "sync-0.1.0-x32-linux.zip", "sync-0.1.0-x64-linux.zip"
3. Indítsd el a telepítőt a következő paranccsal: sync -widgetfile="whiteraven-0.5.1.zip"
[A "-widgetfile" paramétert a korábban letöltött "whiteraven-0.5.1.zip" fájl elérési útvonalára kell beállítani.]A telepítő által mutatott IP címet kell beállítanod a televízión a telepítéshez.
Koszonom
....
Ezzel a progival, lehet lejatszani belso halozatrol is (NAS) filmeket?
(tudom hogy maga a tv is tudja a DNLA-t, de vannak filmek amiken csuszik a hang)
Plex nem tetszik
(esetleg egy masik media player) -
LittleShark
tag
Szia!
Sajnos Januártól megszűnt az a szolgáltatás, ami 6 éven át biztosította a dedikált IP címet az online telepítéshez.
A program GitHub oldaláról letölthető a telepítéshez minden. Kövesd az alábbi utasításokat.
1. Töltsd le a "whiteraven-0.5.1.zip" fájlt.
2. Töltsd le és csomagold ki az alábbi telepítő programok egyikét az operációs rendszernek megfelelően: "sync-0.1.0-x32-windows.zip", "sync-0.1.0-x64-windows.zip", "sync-0.1.0-x32-linux.zip", "sync-0.1.0-x64-linux.zip"
3. Indítsd el a telepítőt a következő paranccsal: sync -widgetfile="whiteraven-0.5.1.zip"
[A "-widgetfile" paramétert a korábban letöltött "whiteraven-0.5.1.zip" fájl elérési útvonalára kell beállítani.]A telepítő által mutatott IP címet kell beállítanod a televízión a telepítéshez.
-
kokopo
aktív tag
Sziasztok
Ma mar nem lehet alkalmazni? Tegnap probaltam ...
(UE46F6500SS) -
gery2123
őstag
Sajnálom, de gyárilag nincs ilyen alkalmazás.
A hivatalos Samsung fórumon írta a "koronásgyík" nevű felhasználó, hogy készített magának Telenor és Digi programot. Szerintem őt kérdezd meg. Samsung community fórum link.Köszönöm szépen! Várom, hogy a Samsung account vissza kapjam, nem tudok belépni... Várom a help desk segítségét, aztán írok neki hátha.
-
LittleShark
tag
Sajnálom, de gyárilag nincs ilyen alkalmazás.
A hivatalos Samsung fórumon írta a "koronásgyík" nevű felhasználó, hogy készített magának Telenor és Digi programot. Szerintem őt kérdezd meg. Samsung community fórum link. -
gery2123
őstag
Sziasztok!
Régen volt Telenor my tv a Samsung készülékére, de nem találom. Vettünk egy samsung au8002 készüléket, és nem akarom már a Xiaomi mi boxot is használni mellette.
Böngészőn kívül van valami lehetőség esetleg, hogy a Telenor mytv menjen natívan?
Köszönöm szépen! -
LittleShark
tag
Rég jártam itt, mi a helyzet a Media Station X megoldással? Lg-m van ott tudom müxik, Tizen rendszeren is müxik? Most mennék haverhoz kipróbálni, Murdock plugin várható ezzel a megoldással? Ezek cross-platform alapon mennek, nem tudom kell-e külön programozási nyelv megléte ezekhez !!!
Jelenleg nincs Tizen televízióm, így azt sem tudom, hogy a Media Station X működik-e.
Ha készítenék egy plugin-t hozzá, akkor is kellene egy külső torrent szerver a működéshez. -
vzoli1987
aktív tag
Rég jártam itt, mi a helyzet a Media Station X megoldással? Lg-m van ott tudom müxik, Tizen rendszeren is müxik? Most mennék haverhoz kipróbálni, Murdock plugin várható ezzel a megoldással? Ezek cross-platform alapon mennek, nem tudom kell-e külön programozási nyelv megléte ezekhez !!!
-
LittleShark
tag
Értem már.
Módosítanom kell az Android alkalmazás telepítő részét, hogy kompatibilis legyen az R típussal is. Ez eltarthat egy ideig.
Ha kísérletező típus vagy, akkor a Tizen Studio segítségével fel tudod telepíteni a TV programot.
-
vyce21
tag
Szia!
Az Android alkalmazás által kiírt IP címet használod?
Mivel a te televíziód Tizen rendszerű, ezért jelenleg a téma összefoglalóban kísérleti jelleggel elérhető "White-Raven-All-Android.zip" fájlban található Android alkalmazást kell használnod a telepítéshez és filmnézéshez.
Mi a hibaüzenet amit kapsz?
-
LittleShark
tag
Sziasztok.
Pár napja találtam rá erre a tök jó appra, minden tiszteletem az ötletért! :)
Viszont kérnek egy kis segítségetet, mert nem akar települni sajnos, failt kapok.
App store fejlesztői módban van. A böngészőben a beírt IP címre bejön az oldal.A tv-m: UE65RU7402 a telefonomon Android 11 fut.
Szia!
Az Android alkalmazás által kiírt IP címet használod?
Mivel a te televíziód Tizen rendszerű, ezért jelenleg a téma összefoglalóban kísérleti jelleggel elérhető "White-Raven-All-Android.zip" fájlban található Android alkalmazást kell használnod a telepítéshez és filmnézéshez.
Mi a hibaüzenet amit kapsz?
-
vyce21
tag
Sziasztok.
Pár napja találtam rá erre a tök jó appra, minden tiszteletem az ötletért! :)
Viszont kérnek egy kis segítségetet, mert nem akar települni sajnos, failt kapok.
App store fejlesztői módban van. A böngészőben a beírt IP címre bejön az oldal.A tv-m: UE65RU7402 a telefonomon Android 11 fut.
-
gery14
senior tag
Sziasztok! UE65NU8002 tv m van lehet még vmit okosítani rajta? Torrent menne az jó lenne.
-
patesz
csendes tag
Sajnos most nincs televízióm amivel dolgozhatnék, de az összefoglalóban belinkeltem a Tizen TV alkalmazás forráskódját amit az Android program is használ. Ezt a Samsung által kiadott Tizen Studo segítségével bármilyen készülékre fel lehet telepíteni.
A telepítés sikerült köszönöm, de a program megáll a ...Betöltés.... felületen és nem megy tovább.
Majd megpróbálom újratelepíteni, illetve olvasom lejjebb is, hogy volt valakinél hasonló.
Ott esetleg meg lett már a megoldás? -
patesz
csendes tag
Sajnos most nincs televízióm amivel dolgozhatnék, de az összefoglalóban belinkeltem a Tizen TV alkalmazás forráskódját amit az Android program is használ. Ezt a Samsung által kiadott Tizen Studo segítségével bármilyen készülékre fel lehet telepíteni.
Köszi, megpróbálkozom vele.
-
LittleShark
tag
Sajnos most nincs televízióm amivel dolgozhatnék, de az összefoglalóban belinkeltem a Tizen TV alkalmazás forráskódját amit az Android program is használ. Ezt a Samsung által kiadott Tizen Studo segítségével bármilyen készülékre fel lehet telepíteni.
-
patesz
csendes tag
Sajnos csak 7es android verziós készülékkel tudtam kipróbálni hasonlóan sikertelen eredménnyel.
Próbálok 8as, vagy 9es verziós készüléket szerezni, de addig is kérdezném hogy valaki járt-e így és tényleg az android verzió volt-e a probléma?
Üdv,
Patesz -
patesz
csendes tag
Szia!
A developer mód aktiválása után, bármilyen módban lehetsz. A telepítést ez nem befolyásolja.A telefon android verziója is lehet a probléma, kélek próbált meg a telepítést egy másik készülékkel. Android 5.1, 8 és 9 rendszeren volt tesztelve.
Köszönöm a választ.
Akkor próbálok keríteni egy régebbi androidot.
A telefonomon a 10es verzió fut.Ha sikerül másik készülékkel / android verzióval megpróbálni akkor írok.
-
LittleShark
tag
Sziasztok,
Próbáltam az android-os progin keresztül telepíteni a White Raven programot a TV-re, de mindig failed üzenetet kapok.
A Tv-m: Samsung QE65Q70T
Valahova be kellene lépnem esetleg amikor elindítom a telepítést, vagy pl kábeltv módban is mennie kellene?
Vagy erre a tv-re nem is fog felmenni?
Természetesen a developer módot aktiváltam.Üdv,
PateszSzia!
A developer mód aktiválása után, bármilyen módban lehetsz. A telepítést ez nem befolyásolja.A telefon android verziója is lehet a probléma, kélek próbált meg a telepítést egy másik készülékkel. Android 5.1, 8 és 9 rendszeren volt tesztelve.
-
LittleShark
tag
Szia! Elnézést a nagyon megkésett válaszért! A Samsung televíziók saját webáruházat tartalmaznak, saját formátummal. Android alkalmazások nem telepíthetők.
-
patesz
csendes tag
Sziasztok,
Próbáltam az android-os progin keresztül telepíteni a White Raven programot a TV-re, de mindig failed üzenetet kapok.
A Tv-m: Samsung QE65Q70T
Valahova be kellene lépnem esetleg amikor elindítom a telepítést, vagy pl kábeltv módban is mennie kellene?
Vagy erre a tv-re nem is fog felmenni?
Természetesen a developer módot aktiváltam.Üdv,
Patesz -
Varga125
újonc
Sziasztok segitséget szeretnék kérni a samsung apps ba nem vagy a smart tv nincs store vagy Market
Hogy tudnám telepiteni mégis a tv re hogy onan tudjak letölteni programot vagy appot a tv re köszi szépen -
TheNiceSpy
csendes tag
Én két vonalon akartam továbbvinni a programot, hogy televíziótól függetlenül használható legyen.
1.Bármilyen webböngészőben fusson a kliens program és le is tudja játszani a filmeket:
Ezt a változatot is elkészítettem már régebben, de a böngészőben csak a támogatott formátumokat tudja lejátszani. Nem foglalkoztam az FFmpeg transzkódolással, de megoldható, csak nagyon erőforrás igényes.2.Film átküldése DLNA kapcsolaton keresztül egy kompatibilis eszközre:
Ezt is megírtam már régebben. Mivel ilyen programból nagyon sok van így nem igazán jelentett nekem kihívást.
Ezt is továbbgondoltam és egy olyan kiegészítést kezdtem el írni, amely egy virtuális könyvtárat hoz létre a memóriában és ezt használja a DLNA szerver forrásaként. Ebben az esetben bármely DLNA kompatibilis eszközön használható a White Raven szerver kliens program telepítése nélkül. A kompatibilis eszközön a virtuális könyvtárakban lépkedve lejátszható bármelyik film vagy sorozat. A leírást képként generálja. Itt a feliratos filmekkel van a probléma, mert a Samsung televíziókon kívül nem tudok olyan eszközről, amely támogatná a felirat megjelenítést DLNA kapcsolaton keresztül. Itt is a transzkódolás lehet a megoldás.Feltöltöm majd a napokban a White Raven kliens forráskódját is a GitHub oldalra így az eredeti kóddal lehet majd dolgozni. Ez tartalmaz egy telepítő szervert, valamint egy builder kódot is, ami elkészíti a telepíthető alkalmazást.
Megkeresem majd a DLNA változatot is és megosztom veled.Átnéztem a módosításaid egy részét és egyedül a memóriakezelésnél vannak aggályaim.
A memóriatároló nagyon sokat lett tesztelve, így alakult ki ez a verzió. A TV Linux rendszere miatt nagyon figyelni kell a határokra.Igen, a webböngészőben lejátszós megoldás elég limitált, pl. több hangsávval sem nagyon tudnak mit kezdeni még a böngészők. A transzkódolás persze lehetséges lenne, illetve hangsávok kinyerése és ezek csatolása a videóhoz egy playlistben, de a nagy erőforrásigény miatt ez nem igazán járható út pl. NAS-on.
A DLNA castolást én tegnap futólag kipróbáltam az LG B9-es tévémen (egy wrserver által kiszolgált mkv fájlt és srt feliratot küldtem a tévére) és nagyon jól ment, meglepetésemre még választani is lehet, hogy a külső srt feliratot, vagy az mkv belső feliratait jelenítse meg. A seek-elés mondjuk nem ment, de biztos vagyok benne, hogy működésre lehet bírni, sajnos ahány gyártó, annyi féle opciót kell beállítani a http header-ben, hogy rendesen felismerjék a streamet a tévék.
De a komplett DLNA szerver sem rossz megközelítés, hogy könytárakként jeleníti meg a torrenteket. Köszi, ha átküldöd az eredeti forráskódot és a DLNA-s szerver verziót, szívesen belenéznék.
A memóriakezelésnél én olyanba futottam bele, mintha bizonyos esetekben a GC felszabadítana olyan memóriaterületeket, amik még írás/olvasás alatt vannak, ilyenkor a torrent kliens el is kezdi bannolgatni a peereket hibás checksum-ra hivatkozva. Valamint az LRU könyvtár egy frissebb verzióját is beemeltem a kódba, mert alapból úgy tűnt nem sülnek el rendesen a callback-ek, de az is lehet én bénáztam el rajta valamit.
Az amúgy feltűnt, hogy ha nagyon magasra emelem a memória limitet, akkor a TV kilövi az alkalmazást lejátszás közben, de ha a wrserver indulása előtt kiűrítem a RAM-ból a cache-t, akkor felszabadul ~500MB memória, amin már azért el lehet férni. A 128MB-os memória limit az én tévémen nem eredményez fagyást, sem újraindulást, de ahogy írtam is, régebbi készülékeknél nem biztos, hogy ezek optimálisak (az enyémen sem biztos, de működnek
).Hogy a többieknek is válaszoljak, nálam is Xpenology fut. Szerintem simán összerakható egy ilyen docker konténer, ami egy egyszerű weboldalt is hostol, amivel kereshetők a torrentek és elindítható azok kiszolgálása.
-
bbmt
senior tag
-
LittleShark
tag
Rendben, örülök, ha tudok valamit segíteni. Bocsi, ha kicsit áttekinthetetlenek a git commitok, használtam a VSCode beépített formázóját és eléggé sok helyen átrendezte a kódot. Valószínűleg majd még folytatom a szerver bővítését, tervezek egy a WR-hez hasonló windows-os alkalmazást készíteni, amivel DLNA-n keresztül tudnék filmeket castolni a webOS-es LG tévémre, és ehhez remek alapnak tűnik a wrserver.
A Jackett egyébként szerintem futtatható lenne a TV-n, de figyelembe véve a RAM igényét, lehet nem a legjobb ötlet. Arra is gondoltam, hogy majd összedobok valami docker konténert amiben egyszerre fut a wrserver és a Jackett, és akkor pl. kitelepíthető lenne az egész egy NAS-ra (nálam jelenleg is így fut a Jackett). Ez azért is jó lenne, mert azért a nagyobb méretű 1080p-s filmeknél legjobb próbálkozásaim ellenére is elő-előfordul, hogy nekiáll "homokórázni" a TV. Nem is igazán jöttem rá, hogy mi lehet a pontos ok sajnos, de gépről futtatva a szervert semmi ilyen gond nem jön elő.
Azt azért hozzátenném, hogy látszik a White Raven-en, hogy nem kevés munka lett beletéve és szerintem egyfajta "technikai csoda", hogy ilyen jól működik, tekintve, hogy mára a TV "smart" része nagyjából a nullával lett egyenlő. Nálam is egyedül a YouTube app működött már csak rajta, és az is borzasztó lassan és rossz minőségben.
Én két vonalon akartam továbbvinni a programot, hogy televíziótól függetlenül használható legyen.
1.Bármilyen webböngészőben fusson a kliens program és le is tudja játszani a filmeket:
Ezt a változatot is elkészítettem már régebben, de a böngészőben csak a támogatott formátumokat tudja lejátszani. Nem foglalkoztam az FFmpeg transzkódolással, de megoldható, csak nagyon erőforrás igényes.2.Film átküldése DLNA kapcsolaton keresztül egy kompatibilis eszközre:
Ezt is megírtam már régebben. Mivel ilyen programból nagyon sok van így nem igazán jelentett nekem kihívást.
Ezt is továbbgondoltam és egy olyan kiegészítést kezdtem el írni, amely egy virtuális könyvtárat hoz létre a memóriában és ezt használja a DLNA szerver forrásaként. Ebben az esetben bármely DLNA kompatibilis eszközön használható a White Raven szerver kliens program telepítése nélkül. A kompatibilis eszközön a virtuális könyvtárakban lépkedve lejátszható bármelyik film vagy sorozat. A leírást képként generálja. Itt a feliratos filmekkel van a probléma, mert a Samsung televíziókon kívül nem tudok olyan eszközről, amely támogatná a felirat megjelenítést DLNA kapcsolaton keresztül. Itt is a transzkódolás lehet a megoldás.Feltöltöm majd a napokban a White Raven kliens forráskódját is a GitHub oldalra így az eredeti kóddal lehet majd dolgozni. Ez tartalmaz egy telepítő szervert, valamint egy builder kódot is, ami elkészíti a telepíthető alkalmazást.
Megkeresem majd a DLNA változatot is és megosztom veled.Átnéztem a módosításaid egy részét és egyedül a memóriakezelésnél vannak aggályaim.
A memóriatároló nagyon sokat lett tesztelve, így alakult ki ez a verzió. A TV Linux rendszere miatt nagyon figyelni kell a határokra. -
petir
senior tag
Rendben, örülök, ha tudok valamit segíteni. Bocsi, ha kicsit áttekinthetetlenek a git commitok, használtam a VSCode beépített formázóját és eléggé sok helyen átrendezte a kódot. Valószínűleg majd még folytatom a szerver bővítését, tervezek egy a WR-hez hasonló windows-os alkalmazást készíteni, amivel DLNA-n keresztül tudnék filmeket castolni a webOS-es LG tévémre, és ehhez remek alapnak tűnik a wrserver.
A Jackett egyébként szerintem futtatható lenne a TV-n, de figyelembe véve a RAM igényét, lehet nem a legjobb ötlet. Arra is gondoltam, hogy majd összedobok valami docker konténert amiben egyszerre fut a wrserver és a Jackett, és akkor pl. kitelepíthető lenne az egész egy NAS-ra (nálam jelenleg is így fut a Jackett). Ez azért is jó lenne, mert azért a nagyobb méretű 1080p-s filmeknél legjobb próbálkozásaim ellenére is elő-előfordul, hogy nekiáll "homokórázni" a TV. Nem is igazán jöttem rá, hogy mi lehet a pontos ok sajnos, de gépről futtatva a szervert semmi ilyen gond nem jön elő.
Azt azért hozzátenném, hogy látszik a White Raven-en, hogy nem kevés munka lett beletéve és szerintem egyfajta "technikai csoda", hogy ilyen jól működik, tekintve, hogy mára a TV "smart" része nagyjából a nullával lett egyenlő. Nálam is egyedül a YouTube app működött már csak rajta, és az is borzasztó lassan és rossz minőségben.
Ha már NAS , Nálam Xpenology fut. Lehet, hogy ez az egész az Xpenology dockerjeben futtatható legyen és bármelyik smart tv-n menjen?
-
TheNiceSpy
csendes tag
Szia!
Semmi gond! Köszi a módosításokat, átnézem őket.
Megnézem majd azt is, hogy lehet-e futtatni a Jackett szervert a televízión.Rendben, örülök, ha tudok valamit segíteni. Bocsi, ha kicsit áttekinthetetlenek a git commitok, használtam a VSCode beépített formázóját és eléggé sok helyen átrendezte a kódot. Valószínűleg majd még folytatom a szerver bővítését, tervezek egy a WR-hez hasonló windows-os alkalmazást készíteni, amivel DLNA-n keresztül tudnék filmeket castolni a webOS-es LG tévémre, és ehhez remek alapnak tűnik a wrserver.
A Jackett egyébként szerintem futtatható lenne a TV-n, de figyelembe véve a RAM igényét, lehet nem a legjobb ötlet. Arra is gondoltam, hogy majd összedobok valami docker konténert amiben egyszerre fut a wrserver és a Jackett, és akkor pl. kitelepíthető lenne az egész egy NAS-ra (nálam jelenleg is így fut a Jackett). Ez azért is jó lenne, mert azért a nagyobb méretű 1080p-s filmeknél legjobb próbálkozásaim ellenére is elő-előfordul, hogy nekiáll "homokórázni" a TV. Nem is igazán jöttem rá, hogy mi lehet a pontos ok sajnos, de gépről futtatva a szervert semmi ilyen gond nem jön elő.
Azt azért hozzátenném, hogy látszik a White Raven-en, hogy nem kevés munka lett beletéve és szerintem egyfajta "technikai csoda", hogy ilyen jól működik, tekintve, hogy mára a TV "smart" része nagyjából a nullával lett egyenlő. Nálam is egyedül a YouTube app működött már csak rajta, és az is borzasztó lassan és rossz minőségben.
-
Prepegyik
csendes tag
UE32H5500 tv már nem megy csak a youtube van megoldás valahogy visszaokosítani? Az összefoglalóban írottak se mennek mert nincs további lehetőségek és opciók gomb. Végtelen frissítésbe ragadt a hbo go és a böngészőböl se megy az indavideo. Főleg magyar ingyenes tartalmak érdekelnének pl rtl most, mediaklikk, indafilm, tv2play, videa stb. rootolva nincs és sajnos nem is tudom hogy kell csinálni az angol is nulla.Előre is köszönöm.
-
LittleShark
tag
Sziasztok!
Ahogy előző hozzászólásomban is írtam, elkezdtem kicsit módosítani a White Raven forráskódját. Röviden, a cél annyi volt, hogy menjen nCore-os torrentekkel is az alkalmazás, és ez össze is jött egy Jackett API integrációval. A működéshez egy külön gépen futtatni kell a Jackett-et, és a WR-ben használható lesz a Jackett által támogatott összes torrentoldal. Ezen kívül egyéb apró hibákat is kijavítottam, amik nálam előjöttek.
A módosított verzió és a forráskód ezen a linken érhető el. LittleShark, remélem nem gond, hogy itt megosztottam. Ha gondolod, nyugodtan használd fel a kódrészleteimet a következő verziókban.
Szia!
Semmi gond! Köszi a módosításokat, átnézem őket.
Megnézem majd azt is, hogy lehet-e futtatni a Jackett szervert a televízión. -
TheNiceSpy
csendes tag
Sziasztok!
Ahogy előző hozzászólásomban is írtam, elkezdtem kicsit módosítani a White Raven forráskódját. Röviden, a cél annyi volt, hogy menjen nCore-os torrentekkel is az alkalmazás, és ez össze is jött egy Jackett API integrációval. A működéshez egy külön gépen futtatni kell a Jackett-et, és a WR-ben használható lesz a Jackett által támogatott összes torrentoldal. Ezen kívül egyéb apró hibákat is kijavítottam, amik nálam előjöttek.
A módosított verzió és a forráskód ezen a linken érhető el. LittleShark, remélem nem gond, hogy itt megosztottam. Ha gondolod, nyugodtan használd fel a kódrészleteimet a következő verziókban.
-
TheNiceSpy
csendes tag
Szia TheNiceSpy!
Igen, a legtöbb esetben a kevés memória jelenti a gondot és a korlátozás is emiatt van.
E és F típusú televízión csak 512 MB memória áll rendelkezésre és ebből alapból 40-50 MB a szabad, valamint egy 100 MB méretű swap terület a lemezen. Amint elkezd fogyni a memória a swap területre másolódnak a kevesebbet használt adatok, de ez viszonylag lassú folyamat. Nagyobb memóriahasználat esetén a swap használata egyre gyakrabbá válik és ennek következtében hibák jelentkeznek. Jobb esetben a kezelőfelület belassul vagy egyáltalán nem reagál a távirányítóra. Rosszabb esetben a televízióba épített "WatchDog" újraindítja a televíziót. H típusnál nem tudom mekkora az alap memória mérete.
A kevés memória miatti hibák kiküszöböléséhez lehetne még használni külső USB meghajtót a letöltéshez. Régebben volt egy ilyen lehetőség beépítve. Sajnos flash meghajtóval nem igazán működött, csak merevlemezzel.Esetleg "Google Drive", "DropBox" vagy LAN meghajtót is lehetne használni, de ilyenkor az adatátvitel többszörösére nő.
Jelenleg egyedül az iTorrent oldalon keres magyar nyelvű filmeket, ha az engedélyezve van a beállításokban.
Több trackert hozzáadni nem igazán okoz nagy gondot. Meg fogom nézni tüzetesebben a "Jackett" API használatát, de elsőre úgy látom, hogy külön futnia kellene a televízión. Meglátom...Köszi a választ! Az én készülékemben úgy látom 1GB RAM van, de ebből szabadon max kb. 50-120MB-ot láttam. Leforkoltam a szerver forráskódját és elkezdtem kicsit kísérletezni vele.
Egyrészt a webes torrent feltöltésbe nyúltam bele, hogy ne csak a torrent fájlból kinyert infohash, hanem a teljes metadata alapján addolja a torrentet. Másrészt megnöveltem a max piece size-ot 16MB-ra, illetve 64-ről 128MB-ra állítottam a memórialimitet és a letöltési sebességet is feljebb nyomtam kicsit

Ezekkel a módosításokkal, ha gépről Windows-on futtatom a szervert, szépen viszi a nagyobb méretű (15GB+) 1080p-s filmeket is. A TV-n futtatva a szervert sajnos már nem ilyen jó a helyzet, rövid idő után akadozgat a lejátszás, rosszabb esetben vissza is dob a "torrent fogadása" képernyőre. Gondolom a memory storage-nél is érdemes lenne módosítani a számokon, csak még nem teljesen látom át a működését.
Ha minden kötél szakad az USB háttértáras megoldás egyébként nem rossz szerintem, a hálózati tárolót én inkább hanyagolnám.
Megnéztem ezt az iTorrentet is (eddig nem tudtam, hogy az magyar), sajnos sok filmnél elég kevés a seed, és a piece size-os dolog is előjött ott is, amíg nem módosítottam.
A Jackett tapasztalataim alapján elég jól működik, nagyon sok trackert támogat (privátokat is) és gyakran frissítik az integrációkat szerencsére. Azt nem tudom, hogy a TV-n működésre lehetne-e bírni, és a memória szűkössége miatt talán nem is éri meg vele vesződni, de IP cím és API kulcs megadásával, külső szolgáltatásként is használhatná az alkalmazás akár.
-
LittleShark
tag
-
MadGame
senior tag
Sziasztok!
Van egy Samsung Smart TV-nk (55" TU8500 Crystal UHD 4K Smart TV 2020) és egy Lenovo Legion Y250 (15IKBN) laptopunk. A problémám az, hogy nem tudom őket wifin keresztül egymáshoz csatlakoztatni. Először sikerült és működött a csatlakozás magától rendesen, de néhány héttel később úgy vettük észre, hogy a TV-n szaggat a lejátszás, akár online, akár saját fájlt játszunk le (nem hiszem, hogy ennek köze lenne ahhoz, hogy időközben 1000 mbit/s csomagra váltottunk.)
Ezután már kapcsolódni sem tudtak egymáshoz.A laptop és a TV látja egymást, de a kapcsolat wifin keresztül nem jön létre. Olyan, mintha a TV nem engedné a laptopot kapcsolódni vagy valami gátolná, letiltaná és azt a hibaüzenetet írja, hogy a kapcsolódás az X nevű eszközhöz sikertelen volt, próbálkozzak mobileszközről. A laptop felismeri a TV-t kivetítő, dokkoló és minden funkcióban, de egy villanás után megszakad a kapcsolat.
Amiket próbáltam: többször újraindítottam a TV-t, újracsatlakoztattam a wifihez, ahogy a laptopot is, de nem segített. 5 GHz-en van mindkét eszköz, egy hálózaton, látják egymást, de nem kapcsolódnak. Ugyanez történik LAN kábel esetén is.
A laptop és a TV eszközei közül töröltem mindkét eszközt, többször párosítottam őket, de eredménytelenül.
Azt hallottam, hogy esetleg az őszi Windows 10 frissítésnek lehet valami köze hozzá. Néhány helyen belefutottam ilyenbe, hogy ez lehet a probléma, de nem találtak rá megoldást.Nem szeretném HDMI-vel összekötni őket!
Előre is köszönöm a segítséget!
-
Kurucles
csendes tag
Sziasztok,
kérdezem, hogy a VLC media player felrakható a SAMSUNG UE55D8000, vagy az UE43NU7402 TV-kre? -
LittleShark
tag
Szia LittleShark!
Kb. egy hete találtam rá az alkalmazásodra, nagyon tetszik, ki is rootoltam a régi Samsung TV-nket egyből (H6400 típus). Szépen viszi a beépített trackerekről a filmeket, viszont, mivel főleg szüleim használják a TV-t, jó lenne, ha szinkronos filmeket is tudna lejátszani.
Éppen ezért próbáltam a webes torrent feltöltő felületen nCore-os torrenteket küldeni az appnak, de sajnos azt tapasztalom, hogy az onnan töltött torrentekkel legtöbb esetben nem boldogul a szerver.
Futólag belenéztem a szerver forráskódjába és feltűnt egy komment, hogy a maximum 8MB méretű szeletekből álló torrentek támogatottak. Az általam tesztelt torrenteknél is azt vettem észre, hogy a kisebb szelet méretű torrentek mennek, a nagyobbak viszont timeout-olnak. Az lenne a kérdésem, hogy ez a limitáció a TV-k korlátozott memóriája miatt van (ez esetben külső szerver esetén esetleg feloldható lenne a limit), vagy más oka van? Vagy teljesen rossz helyen keresgélek, és teljesen más miatt nem mennek bizonyos torrentek (ha kell, tudok példa fájlokat küldeni)?
Ha valahogy sikerülne ezt megoldani, akkor pl. egy Jackett API integrációval egy csomó más tracker is használható lenne az alkalmazással.
Szia TheNiceSpy!
Igen, a legtöbb esetben a kevés memória jelenti a gondot és a korlátozás is emiatt van.
E és F típusú televízión csak 512 MB memória áll rendelkezésre és ebből alapból 40-50 MB a szabad, valamint egy 100 MB méretű swap terület a lemezen. Amint elkezd fogyni a memória a swap területre másolódnak a kevesebbet használt adatok, de ez viszonylag lassú folyamat. Nagyobb memóriahasználat esetén a swap használata egyre gyakrabbá válik és ennek következtében hibák jelentkeznek. Jobb esetben a kezelőfelület belassul vagy egyáltalán nem reagál a távirányítóra. Rosszabb esetben a televízióba épített "WatchDog" újraindítja a televíziót. H típusnál nem tudom mekkora az alap memória mérete.
A kevés memória miatti hibák kiküszöböléséhez lehetne még használni külső USB meghajtót a letöltéshez. Régebben volt egy ilyen lehetőség beépítve. Sajnos flash meghajtóval nem igazán működött, csak merevlemezzel.Esetleg "Google Drive", "DropBox" vagy LAN meghajtót is lehetne használni, de ilyenkor az adatátvitel többszörösére nő.
Jelenleg egyedül az iTorrent oldalon keres magyar nyelvű filmeket, ha az engedélyezve van a beállításokban.
Több trackert hozzáadni nem igazán okoz nagy gondot. Meg fogom nézni tüzetesebben a "Jackett" API használatát, de elsőre úgy látom, hogy külön futnia kellene a televízión. Meglátom... -
TheNiceSpy
csendes tag
Szia LittleShark!
Kb. egy hete találtam rá az alkalmazásodra, nagyon tetszik, ki is rootoltam a régi Samsung TV-nket egyből (H6400 típus). Szépen viszi a beépített trackerekről a filmeket, viszont, mivel főleg szüleim használják a TV-t, jó lenne, ha szinkronos filmeket is tudna lejátszani.
Éppen ezért próbáltam a webes torrent feltöltő felületen nCore-os torrenteket küldeni az appnak, de sajnos azt tapasztalom, hogy az onnan töltött torrentekkel legtöbb esetben nem boldogul a szerver.
Futólag belenéztem a szerver forráskódjába és feltűnt egy komment, hogy a maximum 8MB méretű szeletekből álló torrentek támogatottak. Az általam tesztelt torrenteknél is azt vettem észre, hogy a kisebb szelet méretű torrentek mennek, a nagyobbak viszont timeout-olnak. Az lenne a kérdésem, hogy ez a limitáció a TV-k korlátozott memóriája miatt van (ez esetben külső szerver esetén esetleg feloldható lenne a limit), vagy más oka van? Vagy teljesen rossz helyen keresgélek, és teljesen más miatt nem mennek bizonyos torrentek (ha kell, tudok példa fájlokat küldeni)?
Ha valahogy sikerülne ezt megoldani, akkor pl. egy Jackett API integrációval egy csomó más tracker is használható lenne az alkalmazással.
-
8
őstag
Indítsd el az androidos szervert, majd a televízió webböngészőjébe írd be a következő címet: 192.168.0.15:9000. Amennyiben megjelenik a torrent küldése oldal, akkor a televízióra telepített programot kell módosítanom, mert az a hibás.
Bejön a torrentoldal a tv böngészőben.
szerk: legközelebb feb 22-én lesz hozzáférésem a tévéhez, akkor tudom tovább tesztelni.
köszi szépen az eddigi munkádat
-
LittleShark
tag
Indítsd el az androidos szervert, majd a televízió webböngészőjébe írd be a következő címet: 192.168.0.15:9000. Amennyiben megjelenik a torrent küldése oldal, akkor a televízióra telepített programot kell módosítanom, mert az a hibás.
-
8
őstag
Letöröltem a tévéről, újratelepítettem, ugyebár rögtön telepítés után el is indul, de a loadingon nem jut túl, hibaüzenet sincs. Egy android 9-es nokia telefonon fut a szerver app, holnap megpróbálom egy másik telefonon.
-
8
őstag
A szervernek jelenleg futnia kell a telefonon.
Először indítsd el a szervert a telefonon, majd a White Raven alkalmazást a televízión.
Kapcsolódnia kellene.
Hagyd futni a TV-n az alkalmazást legalább 2 percig. Meg kell jelenni egy hibaüzenetnek.Nem jelenik meg hibaüzenet, 5+ percig hagytam a loading oldalt. Szerverrel és anélkül is próbáltam.
Megpróbáljam újra telepíteni? Ha igen, először eltávolítsam a tévéről vagy ne? -
LittleShark
tag
Sikerült telepítenem.
Viszont egyelőre nem müxik a tévén, csak addig jut, hogy "...loading...", a szem pirosan pulzál, onnan nem megy tovább.
A tv nem rootolt, legalábbis én nem rootoltam (ha jól tudom még nem is létezik rá, de lehet hogy tévedek).Installhoz annyi kigészítés, hogy ha meg volt nyitva az "Apps", akkor nem sikerült a telepítés, csak miután bezártam (nem tudom, hogy köze volt-e hozzá, vagy csak egyszerűen másodjára sikerült).
Kérdés: az androidon futnia kell-e a szervernek a white raven működéshez, vagy csak a telepítés idejére kell?
A szervernek jelenleg futnia kell a telefonon.
Először indítsd el a szervert a telefonon, majd a White Raven alkalmazást a televízión.
Kapcsolódnia kellene.
Hagyd futni a TV-n az alkalmazást legalább 2 percig. Meg kell jelenni egy hibaüzenetnek. -
8
őstag
Készítettem egy Androidos alkalmazást, ami képes a White Raven kliens programot telepíteni J és K típusú televíziókra fejlesztő módban. Az alkalmazás szerverként is funkcionál, hogy minden Samsung televízión használható legyen a White Raven kiszolgálására.
Elméletben, minden Tizen típusú televízióval működnie kellene, de csak J és K típuson lett tesztelve. Egy törött kijelzős J típuson fejlesztettem, de már teljesen tönkrement a képernyő, így a további frissítés szünetel.
A letöltő link az összefoglalóban található.
Aki esetleg tudna nekem küldeni hibás Samsung D vagy J típusú készüléket fejlesztéshez az kérem írjon egy privát üzenetet.
Sikerült telepítenem.
Viszont egyelőre nem müxik a tévén, csak addig jut, hogy "...loading...", a szem pirosan pulzál, onnan nem megy tovább.
A tv nem rootolt, legalábbis én nem rootoltam (ha jól tudom még nem is létezik rá, de lehet hogy tévedek).Installhoz annyi kigészítés, hogy ha meg volt nyitva az "Apps", akkor nem sikerült a telepítés, csak miután bezártam (nem tudom, hogy köze volt-e hozzá, vagy csak egyszerűen másodjára sikerült).
Kérdés: az androidon futnia kell-e a szervernek a white raven működéshez, vagy csak a telepítés idejére kell?
-
8
őstag
Készítettem egy Androidos alkalmazást, ami képes a White Raven kliens programot telepíteni J és K típusú televíziókra fejlesztő módban. Az alkalmazás szerverként is funkcionál, hogy minden Samsung televízión használható legyen a White Raven kiszolgálására.
Elméletben, minden Tizen típusú televízióval működnie kellene, de csak J és K típuson lett tesztelve. Egy törött kijelzős J típuson fejlesztettem, de már teljesen tönkrement a képernyő, így a további frissítés szünetel.
A letöltő link az összefoglalóban található.
Aki esetleg tudna nekem küldeni hibás Samsung D vagy J típusú készüléket fejlesztéshez az kérem írjon egy privát üzenetet.
Köszi, holnap megpróbálom, és visszajelzek mi lett az erdeménye
Reménykedem, hogy MU szérián is működik, szívesen segítek vele tesztelni -
LittleShark
tag
Készítettem egy Androidos alkalmazást, ami képes a White Raven kliens programot telepíteni J és K típusú televíziókra fejlesztő módban. Az alkalmazás szerverként is funkcionál, hogy minden Samsung televízión használható legyen a White Raven kiszolgálására.
Elméletben, minden Tizen típusú televízióval működnie kellene, de csak J és K típuson lett tesztelve. Egy törött kijelzős J típuson fejlesztettem, de már teljesen tönkrement a képernyő, így a további frissítés szünetel.
A letöltő link az összefoglalóban található.
Aki esetleg tudna nekem küldeni hibás Samsung D vagy J típusú készüléket fejlesztéshez az kérem írjon egy privát üzenetet.
-
8
őstag
Van esély rá, hogy egy UE43MU6102KXXH tévén működjön a white raven?
A developer módot már sikerült bekapcsolnom -
Imike2007
csendes tag
Szia!
A CGI felület is, csak rootolt televízión érhető el. Alapból működnie kell.
A televízión engedélyezve kell lennie a "/mnt/etc/init.d/06_05_apache.init" fájlnak.Nem rootolt televízióhoz Linux, Windows és Android rendszeren futó szerver is letölthető a SamyGo fórumon keresztül.
Megoldódott. Leírom hátha valakinek szüksége lesz rá. A pendrive ment tönkre, új penre feltettem a rootoló fájlokat és azzal indítva a tévét minden rendben.
-
LittleShark
tag
Szia!
A CGI felület is, csak rootolt televízión érhető el. Alapból működnie kell.
A televízión engedélyezve kell lennie a "/mnt/etc/init.d/06_05_apache.init" fájlnak.Nem rootolt televízióhoz Linux, Windows és Android rendszeren futó szerver is letölthető a SamyGo fórumon keresztül.
-
Imike2007
csendes tag
Szia LittleShark!
Légy szíves megint segítsél. A White Raven indítása után azt az üzenetet kapom, hogy a tv nem rootolt, vagy a CGI web felület nem elérhető. Hogyan tudoma CGI web felületet elérhetővé tenni. -
moco22
aktív tag
Szia!
Nekem is F típusú készülékem van már 2014-óta és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
Azért írtam a White Raven különböző változatait az évek során, mert nem találtam megfelelő programot a webböngésző helyettesítésére, hogy egyszerűen tudjak filmet nézni.
Sajnos a böngésző az újabb Tizen rendszert használó Samsung televíziókon sem működik rendesen. Sok dolgot maga a gyártó tilt az újabb szoftverekben, hogy rákényszerítse a felhasználókat a készülékváltásra.( webtorrent, képminőség, stabilitás, sebesség).
Évek óta, egyedül a YouTube az amit napi szinten használok.A legolcsóbb androidos készülék is jobb választás a beépített rendszernél.
Értem. Akkor csak a TV okosító lehet a megoldás, a TV vásárláson kívül.

-
LittleShark
tag
Sziasztok
Segítséget és tanácsot kérnék. Van egy 2013-mas Samsung UE40F7000 tévém. Még mindig állati jó kis tévé, minden szépen működik rajta, kivéve a böngészést. Régen ezen néztem online filmeket/sorozatokat, viszont (szerintem) a legutolsó frissítés óta egyszerűen nem működik a dolog. Azt írja ki, ha a Google böngészőben bemegyek pl. az Indavideoba, hogy a böngészőm elavult. Mi a túrót csináljak vele? Új tévét ezért nem szeretnék venni. Nem akarom se telefonnal , se laptoppal se semmivel sem használni (pl. képernyő megosztás), mert ezt magától tudta. Amúgy minden tökéletesen működik rajta, csak pont a böngésző nem, pedig nekem az lenne a legfontosabb, ha már ilyen okoska a tévém. Nincs lehetőségem szervizbe vinni (szoftvereztetés) mert nincs autóm, gyalog meg ugye nem igazán kivitelezhető a dolog. Mit tanácsoltok, mit csináljak? Nézzek egy tv okosítót? (a szívem szakad meg, mert nem volt egy olcsó kategóriás tévé, amikor vettem).Szia!
Nekem is F típusú készülékem van már 2014-óta és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
Azért írtam a White Raven különböző változatait az évek során, mert nem találtam megfelelő programot a webböngésző helyettesítésére, hogy egyszerűen tudjak filmet nézni.
Sajnos a böngésző az újabb Tizen rendszert használó Samsung televíziókon sem működik rendesen. Sok dolgot maga a gyártó tilt az újabb szoftverekben, hogy rákényszerítse a felhasználókat a készülékváltásra.( webtorrent, képminőség, stabilitás, sebesség).
Évek óta, egyedül a YouTube az amit napi szinten használok.A legolcsóbb androidos készülék is jobb választás a beépített rendszernél.
-
moco22
aktív tag
Sziasztok
Segítséget és tanácsot kérnék. Van egy 2013-mas Samsung UE40F7000 tévém. Még mindig állati jó kis tévé, minden szépen működik rajta, kivéve a böngészést. Régen ezen néztem online filmeket/sorozatokat, viszont (szerintem) a legutolsó frissítés óta egyszerűen nem működik a dolog. Azt írja ki, ha a Google böngészőben bemegyek pl. az Indavideoba, hogy a böngészőm elavult. Mi a túrót csináljak vele? Új tévét ezért nem szeretnék venni. Nem akarom se telefonnal , se laptoppal se semmivel sem használni (pl. képernyő megosztás), mert ezt magától tudta. Amúgy minden tökéletesen működik rajta, csak pont a böngésző nem, pedig nekem az lenne a legfontosabb, ha már ilyen okoska a tévém. Nincs lehetőségem szervizbe vinni (szoftvereztetés) mert nincs autóm, gyalog meg ugye nem igazán kivitelezhető a dolog. Mit tanácsoltok, mit csináljak? Nézzek egy tv okosítót? (a szívem szakad meg, mert nem volt egy olcsó kategóriás tévé, amikor vettem). -
Imike2007
csendes tag
Szia!
Igen, újra felteheted. Nekem többször volt már így.Köszönöm.
-
Kurucles
csendes tag
Néhány nap után feladtam a player keresést a 2011-es SAMSUNG UE55D8000-be és közeleg a pillanat, amikor rendelek egy Android TV Box-ot...
-
janosibaja
őstag
Sziasztok, én még csak ott tartok, hogy szeretném a Samsung UE55MU8002T típusú tévénken lejátszani a Windows PC-ről a tartalmakat.
Gondolom, Kodi szervert kell telepítenem(?), a kliens Kodi-t felrakták Raspberry Pi 4-re nekem szívességből.
Ott akadtam el azonnal, hogy a Samsung távirányítójával kellene beállítanom a kliens KODI-t (bár még nincs fenn a PC-n szerver), de a távirányító (bekapcsolt CEC-nél) nem kezeli a Raspberry-t. Nem látja! Csak az előre beállított készülékeket lehet megmutatni neki, s azok között nincs Raspberry... Ahogy olvasom, nem én vagyok az egyetlen, aki nem tudja a távirányítót életre kelteni Raspberry-n. Van erre valamilyen használható módszer?
Sejtem, hogy nem jó helyen kérdezek, elnézést, de hátha segít valaki! Köszönöm

-
MadGame
senior tag
Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni, hogy van egy Samsung Crystal UHD 4K Smart TV -nk és ahogy a laptopot rácsatlakoztatom wifin keresztül, egyszerűen szaggat. Nem kicsit, nagyon. Eddig nem volt baja. Úgy vettem észre, hogy mióta feltettem a legfrissebb Win 10-et, azóta csinálja ezt.
A laptop és a TV felismeri egymást (hang, kép, egyéb dokkoló) és egy hálózaton is vannak 5GH-en. A laptop eddig automatikusan megtalálta a TV-t, most viszont a TV-n be kell lépni a csatlakozási útmutató menübe, hogy a gép lássa. Rácsatlakozok és nézhetetlen az egész akár netről megy a videó, akár letöltött és gépről játszanám le.Van valakinek valami ötlete, hogy hol lehet a bibi?
Előre is köszönöm!
Valaki esetleg?
-
Kurucles
csendes tag
OK, köszönöm.
Közben negy nehezen felküzdöttem egy pendrive-ról az SS IPTV playert ami elindult. Akkor azt hittem célba értem, de anélkül hogy kihúztam volna pendrive-ot a következő bekpacolásnál már nem volt sehol...nem adom fel
-
LittleShark
tag
-
LittleShark
tag
Sziasztok,
nem tudom,hogy aktuális-e ez a téma. Nem vagyok egy gyakorlott srác e területen, de a SAMSUNG UE55D8000 TV-n szeretnék m3u-t nézni, de nem találok playert. A neten amit találtam, az kiemeli, hogy a D szériára nem lehet azt használni.
A fentiekben látom, hogy itt van lehetőség a D szériával is foglalkozni.
Kérdésem: az a Letöltés D típusú ARM processzoros készülékekhez - ha és amennyiben sikerülne, az közelebb visz ahhoz hogy IPTV playerem lesz?
Még egyszer bocsi, mert lehet,hogy mára kérdésem is rossz...
Az én alkalmazásom ebben sajnos nem segít.
Próbáld meg a következő oldalról letölteni és telepíteni az SSIPTV alkalmazást.
Weboldal -
Kurucles
csendes tag
Sziasztok,
nem tudom,hogy aktuális-e ez a téma. Nem vagyok egy gyakorlott srác e területen, de a SAMSUNG UE55D8000 TV-n szeretnék m3u-t nézni, de nem találok playert. A neten amit találtam, az kiemeli, hogy a D szériára nem lehet azt használni.
A fentiekben látom, hogy itt van lehetőség a D szériával is foglalkozni.
Kérdésem: az a Letöltés D típusú ARM processzoros készülékekhez - ha és amennyiben sikerülne, az közelebb visz ahhoz hogy IPTV playerem lesz?
Még egyszer bocsi, mert lehet,hogy mára kérdésem is rossz...
-
LittleShark
tag
-
LittleShark
tag
-
Imike2007
csendes tag
Szia LittleShark!
Ha valamilyen okból kifolyólag eltűnik a root, akor minden probléma nélkül újra feltehetem? Eltünt Samygo ikon is. -
MadGame
senior tag
Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni, hogy van egy Samsung Crystal UHD 4K Smart TV -nk és ahogy a laptopot rácsatlakoztatom wifin keresztül, egyszerűen szaggat. Nem kicsit, nagyon. Eddig nem volt baja. Úgy vettem észre, hogy mióta feltettem a legfrissebb Win 10-et, azóta csinálja ezt.
A laptop és a TV felismeri egymást (hang, kép, egyéb dokkoló) és egy hálózaton is vannak 5GH-en. A laptop eddig automatikusan megtalálta a TV-t, most viszont a TV-n be kell lépni a csatlakozási útmutató menübe, hogy a gép lássa. Rácsatlakozok és nézhetetlen az egész akár netről megy a videó, akár letöltött és gépről játszanám le.Van valakinek valami ötlete, hogy hol lehet a bibi?
Előre is köszönöm!
-
zsamiatt
őstag
Sziasztok,
UE65MU7002-re fel lehet valahogy tenni a Kodit? Appokba csak a plex van.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- LEGO klub
- További aktív témák...
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- GAMER PC! i5-8600K / RTX 3060 12GB / 16GB DDR4 / 512GB SSD / 650w! BeszámítOK
- BESZÁMÍTÁS! Asus B650M R5 7600X 32GB DDR5 2TB SSD RTX 5070 12GB Phanteks XT Ultra Pro fehér 650W
- Apple iPhone Air 256GB Light Gold Karcmentes 100% akkumulátor (200 ciklus)
- Xbox Elite Series 2 kontroller 3 hó garancia, számlával!
- Eladó Intel és AMD processzorok 28 db
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
).
Azt hallottam, hogy esetleg az őszi Windows 10 frissítésnek lehet valami köze hozzá. Néhány helyen belefutottam ilyenbe, hogy ez lehet a probléma, de nem találtak rá megoldást.

