-
Fototrend
Socket AM4 topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
leviske
veterán
Köszi, közben az egyik minireview alatt is rákérdeztek. A 8pin az alap, a +4pin a durvább OC-hoz kell, opcionális. Szóval otthonra valószínűleg elég lesz, ha csak a 8pin-est tömi be az ember, mert 24/7-re úgyse ideális a nagyon durva OC.
Gondolom ezzel az opcióval az ASUS és az MSI is csak azt akarta bebiztosítani, hogy a lapjaik előnyből induljanak a LN2-es tuningversenyben.
(#50) GalaxyNote:
Bár meglepett volna, ha úgy veszi ezt alapként az ASUS és MSI, hogy közben 1-2 tápon van alapból kettő 12V.MÁS: Úgy látom akadnak azért eredmények 3600MHz-en járatott DDR4-ekkel is. Nagyon ügyelni kell majd a RAM választásra, de nem olyan vészes akkor a helyzet, mint ahogy pár hozzászólással ez előtt lefestettem.

Új hozzászólás Aktív témák
- EA Sports WRC '23
- BerserkGuts: 9800X3D Hitvallás, Dogma megcáfolása egy RTX5080+12600K-val
- Milyen egeret válasszak?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Facebook és Messenger
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen TV-t vegyek?
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone X 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3586
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3972
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B360 i7 8700 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB Rampage SHIVA Cooler Master 650W
- BESZÁMÍTÁS! Huawei Watch 4 Pro eSIM okosóra garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3139
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Bár meglepett volna, ha úgy veszi ezt alapként az ASUS és MSI, hogy közben 1-2 tápon van alapból kettő 12V.

