Új hozzászólás Aktív témák

  • verser233

    senior tag

    válasz sutykuru #13511 üzenetére

    Kolléga azért ment bele mert jó fej akart lenni Es mondta neki hogy oké menjünk el ott úgyis lesz ember aki megnézi Es ha rossz akkor kicserélik ( előtte a nagyker mondta ezt)
    Nyilván nem szoktuk ezt csinálni hogy vevőt oda visszük de ilyen esetünk meg nem igazán volt hogy ő közli hogy hozzánk nem hajlandó bejönni hanem egyBol menjünk oda hogy gondolom neki ne kelljen két helyre menni.

    Az meg hogy jegyzőkönyv igy lett aláírva kolléga altal az tényleg hiba.....

    A 8 napon belüli elallasrol természetesen mi is tudunk Es volt mar rá példa hogy Notit rendelt Futarral majd pedig elállt mert nem tetszett neki- > pénzt visszautaltuk.

    De itt most személyes vásárlás volt nem élhet 8 nappal....

    Most itt tulajdonképpen az a kérdés hogy jogosan kértük volna- e bevizsgalast mivel a hibát nem sikerült produkálni ? Mert tulajdonképpen ezt tagadta meg.

Új hozzászólás Aktív témák