-
Fototrend
TCL LCD és LED TV topic téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
ρσгτσ
addikt
Ehhez kapcsolódóan annyit megegyeznék, hogy ez is pont olyan alkalmazás, amit a telefonon lévő Play Áruházból nem lehet a TV -re telepíteni.
Ezt elfelejtettem megemlíteni, amikor múltkor azt írtam, hogy én amúgy is mindent telefonról telepítek. Nem bogarászok a TV -n a storeban.
Illetve lehet telefonról is, csak akkor be kell lépni weboldaon keresztül, és onnan már mutatja a TV -t is.
Tehát ha valaki a hozzászólásod után telefonról keresné, akkor inkább innen telepítse a TV -re.
Szerk.:
Linkre hosszan rányomva, "Megnyitás új lapon". Vagy valami hasonló szöveg, attól függ ki melyik böngészőt használja. Akkor nem az alkalmazást nyitja meg, hanem a weboldalt. -
MEXX_85
tag
Helló!
Tegnap felkerült pendriverol a v420 as frissítés.
Működik! Ami első elsőre feltünt, mintha természetesebb lenne a mozgás. Eddig a mozgásjavitókat csak kikapcsolva tudtam nézni a tvt... Mert borzalom volt a gyors mozgásnál a szaggatott képkihagyós effekt ha csontra rávettem a a vibralas csökkentés aztán szappan opera lett belőle. Egyik állásban sem volt jó a mozgás.. Most viszont 7-s vibralas csökkentésen egész jó.. Így van értelme a javítónak... 😉
Jöttek új beállítási lehetőségek a fénybeallításokban.... [kép]
Szóval nekem tetszik az új szoftver.. Jobb a kép mérföldekkel mint előtte. Élesebb meg dinamikusabb árnyaltabb... Pedig a színekhez, kepmodokhoz nem nyúltam, a mozgás kifejezetten javult..
Viszont tvműsor focináll megjelent a ghosting effekt.. Ami elég zavaró. Nem állandó.. Gyorsabb mozgás és kamera pasztazasnal jön elő. És halványan vibrálva látható a ghost
[kép]
De ha kikapcsolom a képjavítast akkor nem csinálja... 4k stream filmben nem láttam ghostingot. Legalább is abba a párban amit gyorsan meccs után néztem, hogy fenn áll e a probléma gyorsmozgasnal.. De ha kikapcsolom a mozgás javítást akkor is jobb a kép mint előtte volt... Remélem majd egy újabb frissítéssel javítják ezt is..
De amúgy pozitív csalódás Összességében a frissítés. -
gab1ka
senior tag
Én nem kérdeznék de egy észrevételem volna, remélem nem veszed rossz néven. A korábbi tapasztalatok alapján akik akadozásra/röccenésekre panaszkodtak, nekik sem a youtube-on jelentkezett ez, hanem a streamingen (amit te nem használsz) és egyéb videólejátszás közben (24p) innen onnan mindenféle lejátszókombóval, tehát a filmeknél. Pont úgy, ahogy te leírtad. Ezen sajnos a külső ssd sem fog segíteni.
Ui: Elképesztően király lehet 75"on simezni, én riget azért nem, de egy kormányt tuti beszerzek majd.
Új hozzászólás Aktív témák
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- World of Tanks - MMO
- Diablo IV
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- VR topik
- alza vélemények - tapasztalatok
- Chieftec-Prohardver nyereményjáték
- Apple MacBook
- További aktív témák...
- Keresünk iPhone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Google Pixel 10 Pro 5G Porcelain AI-fotó varázs, Super Actua 120 Hz 128 GB
- REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40AF Dock (DisplayLink)
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 256GB Black-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4003
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Vhiktor
