Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karavik

    veterán

    válasz captainnemo #404 üzenetére

    "Én nem 100%-osan értem amit itt írtál":

    - A "nem tudom a telón felvenni a hívást" úgy értettem, hogy épp nincs nálam a teló mert leraktam valahová, vagy mert meló miatt koszos a kezem és nem szeretnék zsebbembe turkálni..stb. ilyenkor nekem jó, hogy az órán fel tudom venni a hívást és tudok rajta telefonbeszélgetéseket bonyolítani.

    "Ha bejövő hívás van és fülesen vagyok, ott teljesen könnyedén fel tudom venni, mert a fülesen fogadom (xiaomi buds 5 pro), a fordítottja nem megy, hogy órán indítom a hívást és a fülesen legyen ennek ellenére.":

    - Ez azért van, amit már írtam, hogy amelyik kommunikációra képes telóhoz csatlakoztatott BT eszközön fogadod/indítod a hívást az kap prioritást, pl. earbuds, okosóra, autós hangredszer...stb. tehát alapból azon beszélsz, amin a hívást fogadtad vagy indítottad. Nekem ez így jó de, tudom, hogy mindekinek más a jó.

Új hozzászólás Aktív témák